Castle Control

  • 112 Răspunsuri
  • 25484 Vizualizări

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Castle Control
« Răspuns #90 : Februarie 20, 2018, 09:22:40 p.m. »
ce o face pe niznaica!
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2018, 09:26:49 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #91 : Februarie 20, 2018, 09:24:16 p.m. »
...numai in modul asta wega as inteleaga ca trebuie sa faca ceea ce vrau jucatorii... cat timp tot serverul striga sa scoata IL si sa faca schimbari la castel?...

Așa și se face. Totodată, vezi cine a inițiat acest subiect.  Totuși, unele modificări nu pot fi făcute până nu sunt susținute de majoritatea.

Concret în acest caz o alianță era pentru modificări, cealaltă împotrivă.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #92 : Februarie 20, 2018, 09:27:55 p.m. »
ce o face pe niznaica!


http://mu.mmo.md/updates - serverul e activ din 07.12.2017. Despre ce modificări merge vorba?

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #93 : Februarie 20, 2018, 10:48:39 p.m. »
el inca se face ca nu intelege  :rofl:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #94 : Februarie 20, 2018, 10:59:48 p.m. »
el inca se face ca nu intelege  :rofl:

Deci care?

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #95 : Februarie 21, 2018, 02:58:13 a.m. »
nam cuvinte , ce tine de drop bati gol total si povesti cu zmeu , eshti un pustashleashlea la greu, deam nii lene daca cinstit sa-ti lamuresc macar ceva :don-t_mention: ,  cred ca ai stat mult timp sa alcatuesti basmul ... ce tine de AE si carti ,in primul rind ce are asta cu ceea despre ce noi discutam ?! 2. eu indeobsti nam jucat carti atunci daca nai stiut , si chestia era in alt ceva , in or ce caz eu cuvintu lam tinut !daca nu stii detalii ,mai bine taci !si cu ce eu ma rog mam farmat ? cu ceea ca am intrat in skyp pe citeva minute , neam ris , apoi am plecat..  dupa cite vad , deam se erupe din tine or si ce baliga , numa sa nu stai cu gura astupata ,amuzant , termina sa apravdueshti atita guildu care facea mereu tot in krisa(cu exceptie de maximum 2 oameni) :sarcastic:
eu la fiecare replica am dat exemple concrete si de unic, si de arme 380 is de wings si asta usor se observa dupa cum sunt imbrakate personajele si in ce, totul se vede!  la rindul tau poti spune doar ca sunt povesti si nu mai stiu ce , dar mai mult nici nu poti spune pentru ca nu ai ce spune! faza cu cartile eu nu am fost prezent, dar tema data se discuta foarte aprins in skype  cu persoanele care au fost prezente ,cind inca tu nu erai in guild si toti erau de aceeash parere ca nu te tsii de cuvint(balabol)  si  asha mai departe, dar pentru ce eu sa its demonstrez ceva daca tu din a sa scrii ca is povesti si nu stiu mai ce :D dar pentru ce  eu apar guildu pentru ca  ceea ce spui tu  sunt minciuni si nu imi place cand cineva ponegreste aceste persoane mai ales ca nui adevarat! sa fost adevarat ave sa tak si  sa jok mai departe in ''ni4ka''! cu va place sa spuneti!
la fel si eu la fiecare huinea scrisa  de tine pot sa-ti dau argumente, si nu doar eu , dar si fiecare membru al guildului unde ai fot si tu ,numai ca nu vreu sa-mi pierd timpu pntr asta. bai omule , o fost spus sa intru in guild , si atit ..eu am intrat , da deacum ce am facut mai departe e treaba mea...ma mai repet , nu stii , inchide te rog huineawa de sub nas , ca deacum ma erita si imi joaca la nervi ca scrii ceea ce nu stii.  :declare:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #96 : Februarie 21, 2018, 03:10:26 a.m. »
...Administrati putine schimbari o facut in timp de jaoca ?...

Ce schimbări?
e chear nevoie sa ma dau in detalii ? nu mai zic ca na-ti lucrat chear indeopste asupra la server , oricum ati facut si in timpul jocului multe schimbari ! numai ca au mai trebuit , si cel putin nai ascultat de mult timp ceea ce-ti spun jucatorii activi al server-ului , si pentru ca ai ignorat toate celea , ai pierdut si online-u ... pe viitor sa stii...ca nu tot ce se propune , este inutil , sau ti se propune in folosu la un numar anumit de oameni , dar pentru ceea ca sa fie serverul mai interesant si tot odata sa tie si mai mult timp !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #97 : Februarie 21, 2018, 04:44:06 a.m. »
nam cuvinte , ce tine de drop bati gol total si povesti cu zmeu , eshti un pustashleashlea la greu, deam nii lene daca cinstit sa-ti lamuresc macar ceva :don-t_mention: ,  cred ca ai stat mult timp sa alcatuesti basmul ... ce tine de AE si carti ,in primul rind ce are asta cu ceea despre ce noi discutam ?! 2. eu indeobsti nam jucat carti atunci daca nai stiut , si chestia era in alt ceva , in or ce caz eu cuvintu lam tinut !daca nu stii detalii ,mai bine taci !si cu ce eu ma rog mam farmat ? cu ceea ca am intrat in skyp pe citeva minute , neam ris , apoi am plecat..  dupa cite vad , deam se erupe din tine or si ce baliga , numa sa nu stai cu gura astupata ,amuzant , termina sa apravdueshti atita guildu care facea mereu tot in krisa(cu exceptie de maximum 2 oameni) :sarcastic:
eu la fiecare replica am dat exemple concrete si de unic, si de arme 380 is de wings si asta usor se observa dupa cum sunt imbrakate personajele si in ce, totul se vede!  la rindul tau poti spune doar ca sunt povesti si nu mai stiu ce , dar mai mult nici nu poti spune pentru ca nu ai ce spune! faza cu cartile eu nu am fost prezent, dar tema data se discuta foarte aprins in skype  cu persoanele care au fost prezente ,cind inca tu nu erai in guild si toti erau de aceeash parere ca nu te tsii de cuvint(balabol)  si  asha mai departe, dar pentru ce eu sa its demonstrez ceva daca tu din a sa scrii ca is povesti si nu stiu mai ce :D dar pentru ce  eu apar guildu pentru ca  ceea ce spui tu  sunt minciuni si nu imi place cand cineva ponegreste aceste persoane mai ales ca nui adevarat! sa fost adevarat ave sa tak si  sa jok mai departe in ''ni4ka''! cu va place sa spuneti!
la fel si eu la fiecare huinea scrisa  de tine pot sa-ti dau argumente, si nu doar eu , dar si fiecare membru al guildului unde ai fot si tu ,numai ca nu vreu sa-mi pierd timpu pntr asta. bai omule , o fost spus sa intru in guild , si atit ..eu am intrat , da deacum ce am facut mai departe e treaba mea...ma mai repet , nu stii , inchide te rog huineawa de sub nas , ca deacum ma erita si imi joaca la nervi ca scrii ceea ce nu stii.  :declare:
Ce si era de asteptat de la tine) cuvinte goale si atit.
Huineawa de sub nas sai spui lu mikta sau tat-to. :hi: :hi:

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #98 : Februarie 21, 2018, 11:26:35 a.m. »
 daca restul nu poate cuceri castelul,atunci inseamna-ca ce-i care detin castelul sunt mai buni ca restul...si nu trebuie de inventat toate prostiile ca sa aiba si ei castelul...asa e joaca .. si nu trebuie sa planga lumea...si eu vreau sa fiu ADMIN ...dc numai WEGA? Asta nui bag,e o procedura a jocului corect si nu trebuie ajutati pe ce-i incompetenti de a cuceri castelul

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #99 : Februarie 21, 2018, 03:07:41 p.m. »
nam cuvinte , ce tine de drop bati gol total si povesti cu zmeu , eshti un pustashleashlea la greu, deam nii lene daca cinstit sa-ti lamuresc macar ceva :don-t_mention: ,  cred ca ai stat mult timp sa alcatuesti basmul ... ce tine de AE si carti ,in primul rind ce are asta cu ceea despre ce noi discutam ?! 2. eu indeobsti nam jucat carti atunci daca nai stiut , si chestia era in alt ceva , in or ce caz eu cuvintu lam tinut !daca nu stii detalii ,mai bine taci !si cu ce eu ma rog mam farmat ? cu ceea ca am intrat in skyp pe citeva minute , neam ris , apoi am plecat..  dupa cite vad , deam se erupe din tine or si ce baliga , numa sa nu stai cu gura astupata ,amuzant , termina sa apravdueshti atita guildu care facea mereu tot in krisa(cu exceptie de maximum 2 oameni) :sarcastic:
eu la fiecare replica am dat exemple concrete si de unic, si de arme 380 is de wings si asta usor se observa dupa cum sunt imbrakate personajele si in ce, totul se vede!  la rindul tau poti spune doar ca sunt povesti si nu mai stiu ce , dar mai mult nici nu poti spune pentru ca nu ai ce spune! faza cu cartile eu nu am fost prezent, dar tema data se discuta foarte aprins in skype  cu persoanele care au fost prezente ,cind inca tu nu erai in guild si toti erau de aceeash parere ca nu te tsii de cuvint(balabol)  si  asha mai departe, dar pentru ce eu sa its demonstrez ceva daca tu din a sa scrii ca is povesti si nu stiu mai ce :D dar pentru ce  eu apar guildu pentru ca  ceea ce spui tu  sunt minciuni si nu imi place cand cineva ponegreste aceste persoane mai ales ca nui adevarat! sa fost adevarat ave sa tak si  sa jok mai departe in ''ni4ka''! cu va place sa spuneti!
la fel si eu la fiecare huinea scrisa  de tine pot sa-ti dau argumente, si nu doar eu , dar si fiecare membru al guildului unde ai fot si tu ,numai ca nu vreu sa-mi pierd timpu pntr asta. bai omule , o fost spus sa intru in guild , si atit ..eu am intrat , da deacum ce am facut mai departe e treaba mea...ma mai repet , nu stii , inchide te rog huineawa de sub nas , ca deacum ma erita si imi joaca la nervi ca scrii ceea ce nu stii.  :declare:
Ce si era de asteptat de la tine) cuvinte goale si atit.
Huineawa de sub nas sai spui lu mikta sau tat-to. :hi: :hi:

da poate lu matta ? da-ti sama ce vrb pidariugo , sau daca eshti in indepartare de tara iti permiti sa hamai ?
« Ultima Modificare: Februarie 21, 2018, 03:27:03 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #100 : Februarie 21, 2018, 03:09:59 p.m. »
daca restul nu poate cuceri castelul,atunci inseamna-ca ce-i care detin castelul sunt mai buni ca restul...si nu trebuie de inventat toate prostiile ca sa aiba si ei castelul...asa e joaca .. si nu trebuie sa planga lumea...si eu vreau sa fiu ADMIN ...dc numai WEGA? Asta nui bag,e o procedura a jocului corect si nu trebuie ajutati pe ce-i incompetenti de a cuceri castelul
baiete , castelu e facut non-standart , deatita si au aparut multe probleme...informeazate cum ar trebui sa fie un castel
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #101 : Februarie 21, 2018, 03:12:36 p.m. »
Fig evo znaet ) eu am jucat alte proiecte tot 1 ora erau, + nu uita ca portile au fost scoase :))

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #102 : Februarie 21, 2018, 03:19:07 p.m. »
Fig evo znaet ) eu am jucat alte proiecte tot 1 ora erau, + nu uita ca portile au fost scoase :))

in asta si ii ideea  , ca Castelu merge 2 ore , deatita cred ca si o scos portile ...
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Runnn

  • **
  • 72
  • wtf
    • Vezi Profilul
Re: Castle Control
« Răspuns #103 : Februarie 21, 2018, 03:22:44 p.m. »
daca restul nu poate cuceri castelul,atunci inseamna-ca ce-i care detin castelul sunt mai buni ca restul...si nu trebuie de inventat toate prostiile ca sa aiba si ei castelul...asa e joaca .. si nu trebuie sa planga lumea...si eu vreau sa fiu ADMIN ...dc numai WEGA? Asta nui bag,e o procedura a jocului corect si nu trebuie ajutati pe ce-i incompetenti de a cuceri castelul

Hai laso mai moale)cei mai puternici)la restu eventurilor luati la urechi) atit timp cit noi am jucat in ocmponenta maximala si sa fi fost si castel normal ,sau daca noi avea sal luam primii,la fel voi nu vedeati nici castel nici anc la 13)tak sto calmeazate maladoi)

Re: Castle Control
« Răspuns #104 : Februarie 21, 2018, 03:25:46 p.m. »
daca restul nu poate cuceri castelul,atunci inseamna-ca ce-i care detin castelul sunt mai buni ca restul...si nu trebuie de inventat toate prostiile ca sa aiba si ei castelul...asa e joaca .. si nu trebuie sa planga lumea...si eu vreau sa fiu ADMIN ...dc numai WEGA? Asta nui bag,e o procedura a jocului corect si nu trebuie ajutati pe ce-i incompetenti de a cuceri castelul

Hai laso mai moale)cei mai puternici)la restu eventurilor luati la urechi) atit timp cit noi am jucat in ocmponenta maximala si sa fi fost si castel normal ,sau daca noi avea sal luam primii,la fel voi nu vedeati nici castel nici anc la 13)tak sto calmeazate maladoi)

tu ai fost vrodata la castel? spune numa cinstit cu mana pe pwla, ai vazut vrodata atatsa oameni la golduri ca la castel din partea  royal ehperti?