Ilusion

  • 65 Răspunsuri
  • 13475 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #30 : Ianuarie 09, 2018, 06:28:14 p.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

Vrei sa-mi zici ca voi ati umblat tare la +5?) aveti ceva timp de cind ati facut ally cu HARDOCORE si imblati mai frecvent la +5 ). Invidia moldoveneasca nu are limite domnul Andrei))

care invidie, cum am facut klanu, de atuncea de vreo 2-3 ori nu am fost la golduri, asa ca gura pe lacata, lina imbraca cu 0 tolk!
da nopatea la ora 3:15 eu dorm!

Jaba davit?)nitik?Sansi bili ravni dlea vseh stobi odetsa,eto vasha problema sto mozgov ne hvatilo vsemi eventami vospolizovatsa,i na+5 mi hodim laush)) da i po mimo etogo esti boxi iz kalimi.Negodeai govorit)))da opustisi na zempliu visokomernoe ni4tojestvo

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #31 : Ianuarie 09, 2018, 08:54:58 p.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

Vrei sa-mi zici ca voi ati umblat tare la +5?) aveti ceva timp de cind ati facut ally cu HARDOCORE si imblati mai frecvent la +5 ). Invidia moldoveneasca nu are limite domnul Andrei))

care invidie, cum am facut klanu, de atuncea de vreo 2-3 ori nu am fost la golduri, asa ca gura pe lacata, lina imbraca cu 0 tolk!
da nopatea la ora 3:15 eu dorm!

Jaba davit?)nitik?Sansi bili ravni dlea vseh stobi odetsa,eto vasha problema sto mozgov ne hvatilo vsemi eventami vospolizovatsa,i na+5 mi hodim laush)) da i po mimo etogo esti boxi iz kalimi.Negodeai govorit)))da opustisi na zempliu visokomernoe ni4tojestvo
индюк ты однако :acute: ,ты разве не понимаешь что и за этого теряет весь смысл ходить на голды ? тем более что они чаще не падают чем падают  ....а хотя как тебе понять  :sorry2: , если мозгов не хватает !  а теперь за шевели свой крошечный мозг , и давай мы подумаем !!вы целый день афк(кач) , на голды редко ходите , раз в день заходите твинами во все ИТ и берете больше голдов за один раз, чем мы за пару суток со всеми кланами вместе , при том что мы на много меньше уделяем время качу , и еще при этом ходим фономанами !!!! ну и теперь поясни всем нам , тем кто ходят на голды (постоянно) в чем справедливость ??? когда мы все топ чары ходим в простом шмоте на 13 , а вы в фулл сетах екзе , да и еще фулл ДД(или что то в этом роде) !!!!!
п.с. я вас не в чем не обвиняю на самом деле, вы конечно молодцы :good:(а вы наверное знаете что делают обычно молодцы :sarcastic: :sarcastic: ) что воспользовались глупостью Админа....но это надо прекратить !!! :big_boss:
« Ultima Modificare: Ianuarie 09, 2018, 09:08:25 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

dualiTy

Re: Ilusion
« Răspuns #32 : Ianuarie 09, 2018, 08:59:04 p.m. »
Admin scoate shara asta de event te rugam frumos si aistai event?

iti daue xemplu 5 la 5 kad 2 sau 3 in echipa mea si duc mince aund enu trebu scoate eventu ista cai bred uite chite lume scrie si dumeta nicio reactie scoate ca Royalii nish la gold nu vii nish nu mai avem in shine ushid ela goldurile estea

*

dualiTy

Re: Ilusion
« Răspuns #33 : Ianuarie 09, 2018, 09:03:34 p.m. »
Au afcut ALy cu noi cineva scria mai sus cuii bai sunduc jaba davit noua sau voua ca va indoem nasurile unde va videm

am placere sa joc cu lllll la gold da cu voi nis picioarele nu mi le sterg ca sunteti niste nubi afkashnishi GL sterge ilusion si o sa vedem pe royal de unde se mai imbraca
« Ultima Modificare: Ianuarie 09, 2018, 09:06:54 p.m. de BVLGARI »

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #34 : Ianuarie 10, 2018, 12:12:27 a.m. »
Azi la 22:15 am intrat special sa va aratam cine) si ce merita) si ca rezultat padonki au ramas fara golds)top ceari?top ?)Spunemi cit dea avostri sunt in top 30 de exemplu?)

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #35 : Ianuarie 10, 2018, 12:15:00 a.m. »
Cine va incurca sa imblati si voi ilusion?)de fapt imblati dar foarte putini) sau cind sunteti mai multi oricum nu stiti ce sa faceti)Online e mare ca sa poti sa te imbraci doar din golds de asta si a fost adaugat si eventuri precum ilusion,implicativa in toate eventurile si o sa aveti si voi seturi exe

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #36 : Ianuarie 10, 2018, 12:23:07 a.m. »
Vas je mnogo,vi drujnie i vi banda)neujeli tak trudno sobratsa i biti bolee aktivnimi v ilusione?)ei bogu kak barani zatepilisi za 1 event i vseo ostolinoe ne interesuet...stranie vi rebeata

Da i kto vam skozal sto vse ilusioni toliko Royal hodit?
Naprimer ilusion+1 i +2 polnostiu dominiruiut NiceGuys!,da da da rebeata malocislenii guild Nice Guys!Oni mogut a vas tolpa i vi ne mojete hoti i tolpa telaia po bolee ostalinih))
« Ultima Modificare: Ianuarie 10, 2018, 12:32:04 a.m. de 6yXaPuK »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #37 : Ianuarie 10, 2018, 12:32:49 a.m. »
...

M-am referit la modificări (nu bug, dar ajustare de reguli pentru event). Se verifică posibilitatea tehnică.

Eventul a fost și este public, în aceeași măsură disponibil pentru toți.

Totuși la următorul restart (cel puțin temporar) Illusion Temple va fi oprit, până vedem ce e cu firescream.
« Ultima Modificare: Ianuarie 10, 2018, 12:36:56 a.m. de Rayness »

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #38 : Ianuarie 10, 2018, 12:38:46 a.m. »
Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

M-am referit la modificări (nu bug, dar ajustare de reguli pentru event). Se verifică posibilitatea tehnică.

Eventul a fost și este public, în aceeași măsură disponibil pentru toți.

Totuși la următorul restart (cel puțin temporar) Illusion Temple va fi oprit, până vedem ce e cu firescream.


Si iarasi faci modificari din cauza ca 1 singur ally iti plinge in pm,offff)).Mai bine fa ca la Balgass dl sa nu poate ucide cu firescreamul elfii din cerc.Cineva a scris ca Fire screamul in ilusion poate fi fishka dl-ului cum sm are poison si in arena doar sm-ii pot tp) in fine),totul ca de obicei.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #39 : Ianuarie 10, 2018, 12:42:40 a.m. »
dar desigur se primeste de-a sula pentru a cita oara pe serverul dat:) deja seturile sunt pe abuzeri )

Abuz ar fi fost dacă eventul ar fi fost disponibil doar unui guild sau doar un guild ar fi primit mesajul despre desfășurare sau doar un guild ar primi drop-ul sau alte scenarii similare în care alte guild-uri nu ar fi capabile să facă la fel.

Pe lângă Illusion Temple, BOK pot fi dobândite în Blood Castle din Box of Blood Castle, din Illusion of Kundun în Kalima 2 - 6, Quest (începând cu 70), Chaos Castle 1 - 2.

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #40 : Ianuarie 10, 2018, 12:44:58 a.m. »
...

M-am referit la modificări (nu bug, dar ajustare de reguli pentru event). Se verifică posibilitatea tehnică.

Eventul a fost și este public, în aceeași măsură disponibil pentru toți.

Totuși la următorul restart (cel puțin temporar) Illusion Temple va fi oprit, până vedem ce e cu firescream.


Odata ce toti au posibilitatea egala sa ea illusion, nimeni nu este mai favorizat ca altul, de exemplu putem si noi ridica minile sa se schimbe ora golden invasion de la 18 15 ,caci majoritatea din guild/ally   abea revin de la munca, iar pentru tovarasii din /7agohku respectiv HARDCORE sunt easy events,aceiasi chestiune pot zice de kalima  illusions. Rayness de ce,  la orce nemultumire de genul domnului Ermak , trebuie tot serverul sa scapi de un event?

p.s WEGA poti odata sa ei atitunde in privinta indivijului de mai jos? s-a deprins ca poate din gunoinita lui sa scoata tot rahatul  iar noi sa ne frecam ochii
Au afcut ALy cu noi cineva scria mai sus cuii bai sunduc jaba davit noua sau voua ca va indoem nasurile unde va videm

am placere sa joc cu lllll la gold da cu voi nis picioarele nu mi le sterg ca sunteti niste nubi afkashnishi GL sterge ilusion si o sa vedem pe royal de unde se mai imbraca
« Ultima Modificare: Ianuarie 10, 2018, 12:54:42 a.m. de Alpha »

Re: Ilusion
« Răspuns #41 : Ianuarie 10, 2018, 12:47:51 a.m. »
O venit ei odata la gold cind nu erau oamenii acasa si sar in sus de bucurie.
in privinta la ilusion:kkt de event.sau imbracat dealdi muxmux,piercardin si toata shatra de niubi si tipa is tari.la castel va rupem poponetile kisoarshe.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #42 : Ianuarie 10, 2018, 12:50:16 a.m. »
Si iarasi faci modificari din cauza ca 1 singur ally iti plinge in pm,offff)).Mai bine fa ca la Balgass dl sa nu poate ucide cu firescreamul elfii din cerc.Cineva a scris ca Fire screamul in ilusion poate fi fishka dl-ului cum sm are poison si in arena doar sm-ii pot tp) in fine),totul ca de obicei.

Dacă majoritatea sunt pentru a lăsa așa, putem lăsa și deci nu va fi oprit.

P.S. Acestea nu sunt modificări de echilibru. Sunt doar modificări de reguli ale eventului (în caz că sunt).
« Ultima Modificare: Ianuarie 10, 2018, 12:55:33 a.m. de Rayness »

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #43 : Ianuarie 10, 2018, 12:53:29 a.m. »
O venit ei odata la gold cind nu erau oamenii acasa si sar in sus de bucurie.
in privinta la ilusion:kkt de event.sau imbracat dealdi muxmux,piercardin si toata shatra de niubi si tipa is tari.la castel va rupem poponetile kisoarshe.

Odata? , Bai baiatule chiar un esti frustrat ,  eri  la ora 18 15 2 +5 , au fost la noi , la ora 22:15 tot 2+5, astazi la 22:15 inca 1+5, 2+4 , credeti ca puteti prosti pe toti? Chiar as ruga adminul sa arunce niste loguri pe forum sa demaste pe mincinosii de mai sus )

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #44 : Ianuarie 10, 2018, 12:59:25 a.m. »
Azi la 22:15 am intrat special sa va aratam cine) si ce merita) si ca rezultat padonki au ramas fara golds)top ceari?top ?)Spunemi cit dea avostri sunt in top 30 de exemplu?)

видимо манка поднялась тебе в мозг  :lol:,дурень ты чьими глазами смотришь когда на голды ходишь ? у вас на +5 HardCore были одним пт , а вас 20 человек :sarcastic: и ты этим хвастаешься???? :rofl: ....мы пришли аж в конце 1 раз когда BOK упал, и тогда вы все попадали как это обычно бывает !!!и то что вы просто скликнули шарой голд ничего не значит ))
а насчет ТОП чаров , я имел в виду не лвл и не шмот, в то как люди играть умеют ....и речь не только о нашей  Гильдии шла , а и о всех остальных кроме вас "крутых" ! :declare:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel