Ilusion

  • 65 Răspunsuri
  • 14716 Vizualizări

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Ilusion
« Răspuns #15 : Ianuarie 07, 2018, 02:09:21 p.m. »
Райнес прошу отпишись на счёт этой теме, ни одного ответа от вас нету

*

dualiTy

Re: Ilusion
« Răspuns #16 : Ianuarie 07, 2018, 08:06:29 p.m. »
in ilusion kad boxurile la gold nu eri am luat 3 box +5 in5 minute nui mai bine sa mergem doar ilussion wega inkide ilusion

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #17 : Ianuarie 07, 2018, 11:05:38 p.m. »
Dacă intră un începător în event el nu are sansa pentru a lua cinstit eventu, ca intra cite 8 acc intru ilusion dintre care numai 2 activi si eu acei care-i full dea lor, cei nu-i clar aici? De ce o facem pe prostu invirtindune într-un cerc... de ce va agitati cind merge vb de un personaj de pe PC?! Eu nu sunt din padonki si nu-s full înbracat dar ma erita cind vad asa h***a, dacă înregistrez cum echipa mea ajuta pe cealaltă echipa  la ce concluzie ajungem?

incepatorul poate sa nimereasca si cu cei ce vor cistiga si astfel sa obtie si el

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #18 : Ianuarie 07, 2018, 11:10:03 p.m. »
Referitor la 9 vs 1)asta e bred nu aiuriti cind asa ceva o fost?)sunt foarte multi care intra ilusion si mai mult de 5-6 din acelasi Aliance foarte si foarte rar cind nimeresc + la asta la urma e random si aceiasi oameni care o nimerit de exemplu  4 persoane intrun ilusion peurma poata sa cada restu+2vs2+restu si astfel tot nu prea obtii si chiar daca ai intrat cu 5 ferestre nu inseamna ca o sa cistigi,1 singur poate decide cine va cistiga,problema voastra e doar in ceea ca sunteti easy noobs nu altceva) si nici nu va puteti folosi de points acumulate in Ilusion si de skilurile care sunt acolo prevazute,intrati nu aveti teaga de nimic si vreti boxuri)daca vreti sa obtineti ceva mai intai priviti cel putin un demo video pe Youtube despre ce trebuie de facut la acest event)ca sa concurati cu restu

Referitor la faptu ca cineva baga cite 2-3-4 acaunturi in primu rind omu sa straduit a scos elemente a facut bilete destul de costisitoare si care ard si pina la urma ne fact ca o sa eie vriun box)caci nu reusesti cutoti sa joci.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #19 : Ianuarie 07, 2018, 11:10:48 p.m. »
+ la asta Ilusion deja e doar o singura data pe zi ,numai la ora 20:50 ,deci e oke si asa!Invatativa a juca si bafta la urmatoarea batalie!

*

Offline Marsely

  • ***
  • 101
  • =
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #20 : Ianuarie 08, 2018, 12:54:01 a.m. »
Cind trasnesti una .... era si full royal ally în ilusion ... nu contează cite ori pe zi e important cite persoane în ilusion  nu fi hapsin lasă se se împartă la toti nu unu cu 5 acc ... si dacă asta e invatatura dea juca mu n-ai cu ce mândri

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #21 : Ianuarie 08, 2018, 05:17:24 p.m. »
Cind trasnesti una .... era si full royal ally în ilusion ... nu contează cite ori pe zi e important cite persoane în ilusion  nu fi hapsin lasă se se împartă la toti nu unu cu 5 acc ... si dacă asta e invatatura dea juca mu n-ai cu ce mândri
+++ оставь ты его ,он игрок от Бога ,   :sarcastic: :sarcastic: Алкоголик хочешь Кундумы ? ходи на голды , в чем проблема ?! Илужен не для BOK предназначен ... 
прощу Администрацию обратить внимания уже как раз на этот пост !  :rtfm:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #22 : Ianuarie 08, 2018, 06:00:47 p.m. »
Cind trasnesti una .... era si full royal ally în ilusion ... nu contează cite ori pe zi e important cite persoane în ilusion  nu fi hapsin lasă se se împartă la toti nu unu cu 5 acc ... si dacă asta e invatatura dea juca mu n-ai cu ce mândri
+++ оставь ты его ,он игрок от Бога ,   :sarcastic: :sarcastic: Алкоголик хочешь Кундумы ? ходи на голды , в чем проблема ?! Илужен не для BOK предназначен ... 
прощу Администрацию обратить внимания уже как раз на этот пост !  :rtfm:

Sam ti alkogoliK)i na goldi mi hodim) a naseot togo sto ilussion ne dlea boxov)lucise udarsea ob stenku !)na vseh serverah mu gde esti ilusion on 2 raza v sutki i tam vidaiut boxi kak i tut)

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #23 : Ianuarie 08, 2018, 09:06:23 p.m. »
Cind trasnesti una .... era si full royal ally în ilusion ... nu contează cite ori pe zi e important cite persoane în ilusion  nu fi hapsin lasă se se împartă la toti nu unu cu 5 acc ... si dacă asta e invatatura dea juca mu n-ai cu ce mândri
+++ оставь ты его ,он игрок от Бога ,   :sarcastic: :sarcastic: Алкоголик хочешь Кундумы ? ходи на голды , в чем проблема ?! Илужен не для BOK предназначен ... 
прощу Администрацию обратить внимания уже как раз на этот пост !  :rtfm:

Sam ti alkogoliK)i na goldi mi hodim) a naseot togo sto ilussion ne dlea boxov)lucise udarsea ob stenku !)na vseh serverah mu gde esti ilusion on 2 raza v sutki i tam vidaiut boxi kak i tut)
перед тем как ересь нести  , перепроверь свою инфу !!! ты сначала зайди чиклеж на офф сервер где ИТ норм настроен ,как положено ... как допустим на WebZen-е(где я играл как минимум год) , после чего можешь смело себя разъебать об стену  :i-m_so_happy: :sarcastic: :sarcastic:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #24 : Ianuarie 09, 2018, 12:46:10 a.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #25 : Ianuarie 09, 2018, 10:04:37 a.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #26 : Ianuarie 09, 2018, 02:14:48 p.m. »
corect zice ermak, in orice caz remunerarea din ilussion trebuie schimbata in:  box of kundun +1 - +3
 dar desigur se primeste de-a sula pentru a cita oara pe serverul dat:) deja seturile sunt pe abuzeri )

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #27 : Ianuarie 09, 2018, 03:37:12 p.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

Vrei sa-mi zici ca voi ati umblat tare la +5?) aveti ceva timp de cind ati facut ally cu HARDOCORE si imblati mai frecvent la +5 ). Invidia moldoveneasca nu are limite domnul Andrei))

*

Offline Ermak

  • **
  • 93
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #28 : Ianuarie 09, 2018, 04:21:29 p.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

Vrei sa-mi zici ca voi ati umblat tare la +5?) aveti ceva timp de cind ati facut ally cu HARDOCORE si imblati mai frecvent la +5 ). Invidia moldoveneasca nu are limite domnul Andrei))

care invidie, cum am facut klanu, de atuncea de vreo 2-3 ori nu am fost la golduri, asa ca gura pe lacata, lina imbraca cu 0 tolk!
da nopatea la ora 3:15 eu dorm!
« Ultima Modificare: Ianuarie 09, 2018, 04:42:50 p.m. de Ermak »

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Ilusion
« Răspuns #29 : Ianuarie 09, 2018, 05:19:33 p.m. »
Se analizează posibilitățile tehnice. Începând cu 06.01.2018 IT se petrece odată în zi.

Нормально, после того как уже есть фулл ДД сэты из боксос +5 с илюжион, ты делаешь изминения, РОЯЛИ ХОДЯТ на 5-ки раз в неделю, а уже имеют такие сэты, подчеркну, не сэт, а сэты! топовые игроки ходят в простых сэтах на 13, а эти негодяи, которые не ходят на 5-ки , имеют уже ФУЛЛки!!! еще раз убеждаюсь сервак хуета!!!

Vrei sa-mi zici ca voi ati umblat tare la +5?) aveti ceva timp de cind ati facut ally cu HARDOCORE si imblati mai frecvent la +5 ). Invidia moldoveneasca nu are limite domnul Andrei))
noi am imblat si imblam tot timpu la +5 chear si cind nu o fost ALI , poti sa intrebi de guildu ||||||, care se bat cu noi mereu la gold ! clar lucru ca esti dezinformat , din cauza ca nici nu te vezi la golduri ! :dirol:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel