DMG DL

  • 148 Răspunsuri
  • 33531 Vizualizări

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #45 : Februarie 04, 2017, 09:02:47 p.m. »
пускай кто-то что-то ещё скажет или уйдет с этой ТЕМЫ что бы спутать Raynessa !!
https://www.youtube.com/watch?v=dc7fcUyM5Xo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=FTYyeDBX5nE&feature=youtu.be

Creșterea de la Agility oricum e mai mare.

ShieldPower = 15 + Agility / 40 + Energy / 50 (în procente)

200 agi shi 1533 ene = 50.33% MS ???? eu corect socot sau undeva man gresit ?

Re: DMG DL
« Răspuns #46 : Februarie 04, 2017, 09:10:24 p.m. »
Вы что тут ВСЕ больные чтоле ??? Речь в данном посте идет о ДМГГГГГГ ДМГГ а не АБСОРБЕ !! Абсорб и так у всех есть. И речь не идет о том что ДЛ хочет убивать ДК 1 на 1, речь идет о том что ДМГ на столько слабый что даже SMу и AE мы Длы не ровня !!! И мы не хотим чтобы вернули СТАРЫЙ ДМГ ПРОСТО что бы что-то изменили бо это невозможно играть !!! Хотябы чтобы просто FireBurst ( ЦЕПЬ ДЛа) повысили дМг, а FireScream оставили или поставили 2 числа на FireScream мне просто без разницы но ГЛАВНОЕ чтобы какие-то изменения произошли!! Даю видео моего ДЛа (3 КРИТА, СТАТЫ ЧИСТОГО БДЛ, посмотрите по моему ХП чтобы убедиться в этом) И только пускай кто-то что-то ещё скажет или уйдет с этой ТЕМЫ что бы спутать Raynessa !!

https://www.youtube.com/watch?v=dc7fcUyM5Xo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=FTYyeDBX5nE&feature=youtu.be
SM u are probabil full set cu DD, poate si decrement, nui nimic iesit din comun, pe o ae in dd si decrement o vei bate tot atit.

*

Leshai

Re: DMG DL
« Răspuns #47 : Februarie 04, 2017, 09:18:17 p.m. »
SM на видео под ником Fanta  он в Bone 13 luck даже без АДД и только 1 шмотка +decrease. и тем более без декриментов.
« Ultima Modificare: Februarie 04, 2017, 10:35:02 p.m. de Rayness »

*

headShot1

Re: DMG DL
« Răspuns #48 : Februarie 04, 2017, 09:29:17 p.m. »
Seara Buna baieti! eu la fel joc de pe Dl ..va spun sincer e de risul lumi acest personaj ... sa nu poti bate un dw ? ee ? asta chiar e injositor ~! nustiu ce o sa fac adminu dar ceva ar trebui sa faca~!

*

headShot1

Re: DMG DL
« Răspuns #49 : Februarie 04, 2017, 10:15:14 p.m. »
noi toti suntem bolnavi ca jucam joaca asta! .sa inteleg ca tu nu esti de acord cu ceea ce se vb in subiectul asta da/
?

Re: DMG DL
« Răspuns #50 : Februarie 04, 2017, 11:03:46 p.m. »
Eu sper ca intr-un sfirsit adminul va face DL-ul sa fie normal, acuma e  carne, si orcine care joaca dupa acest personaj pe acest serv poate sa afirme la fel. Iar dvs Domnule Admin asa si nu ati raspuns la intrebare) Vedem, cretka majoritatea vor sustine ideea ca sa faca putin mai pternic DL-ul decit cum e acuma. mersi

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #51 : Februarie 04, 2017, 11:05:42 p.m. »
eu pot sa zic numai ca totsi ishi trag patura peste ei...voi ceretsi ca noi sa va intselegem da nu atragetsi atentsie la argumentele noastre.
eu socot ca in primul rind trebue sa va ginditsi la ceia ka avetsi staturi rele...da eu intseleg totsi vreau sa bata tare da sa imbli ku 1kHP pe DL....

*

headShot1

Re: DMG DL
« Răspuns #52 : Februarie 04, 2017, 11:58:46 p.m. »
eu personal nu am asa staturi 1 k pe dl

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #53 : Februarie 05, 2017, 01:29:33 a.m. »
oameni buni, sa fim seriosi toti incearka sa-si apere clasa lor ! Si din simplu motiv nu vin cu argumente clare si dovezi. S-au postat si poze si video. nu este normal sa bati in 300 cu dl asta-i bataie de joc . Shuryk ai uitat vidimo cum sdu va salveaza si simplu cu perecast nu ai treaba, asa ca respectiv cam se primeste ca tu tragi oghealul asupra ta)

Re: DMG DL
« Răspuns #54 : Februarie 05, 2017, 01:30:57 a.m. »
Credeti ca e ceva normal Dark Lord sa bata in SM si AE 200-400 ?
Pe ce server ati mai vazut asa Dark Lord slab ?
Intrebare,ce sens mai e din BDL ? nu mai bine sa faci deja un sm ca DMG e mai mare ? ce rol are DARK LORD pe acest server,doar MUVER?

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #55 : Februarie 05, 2017, 02:11:45 a.m. »
Eu din contra tot timpul am oftat pentru a balansa totsi cearii...dar totsi opserva problema numai kind dau cu capul in ia...
Unde erai tu cind eu mai singur am luptat cu Admin ca sa nu va cada calu de pe DL ?
Unde erai cind rugam sai ridice la SM DMG ?
Unde erai tu cind rugam sa scoate SD  ??
Tu miai adus o dovada cum batsi magul la 391 dar nai luat in cont ka are 50%+ absorb

Noi tsiam dat mai multe exemple din care un caz real din serverul trecut unde DLu mimicea tot.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #56 : Februarie 05, 2017, 02:14:22 a.m. »
In cazul dau eu is de partea celor oameni care au 1000 sau mai putsin HP adica totsi in afara de DK DL shi BMG.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: DMG DL
« Răspuns #57 : Februarie 05, 2017, 02:16:41 a.m. »
Daca tu batsi in SM cu manashild(~50%) 391 shi tsi se pare putsin apai ce ii faci lu AE care nare manashild shi o batsi la 782 (adica indoit)?? da AE nare 2k HP ca shi DLu shi moare din 2 hituri...

Re: DMG DL
« Răspuns #58 : Februarie 05, 2017, 02:36:09 a.m. »
Adica iti pare normal ca eu cu BDL nu pot da  AE si SM jos,da + la asta am imbracat mace of wega cum zicea admin imi da un dmg bun,e cel mai bun mace of wega,dar din pacate tot asa slab a ramas BDL,am incercat si 3 crituri sa imbrac cu 180 speed (oliv,ww) si la fel slab.
Daca  crezi tu ca e normal,zimi rolu la BDL in mu asta.
 De ce doar DL ia scazut totul,de ce la toti char nu a scazut in cazu dat,unde ii balansu  intre chari ? BDL tot trebuie sa fie puternic.

Re: DMG DL
« Răspuns #59 : Februarie 05, 2017, 02:39:05 a.m. »
In cazul dau eu is de partea celor oameni care au 1000 sau mai putsin HP adica totsi in afara de DK DL shi BMG.
In cazu dat lasa sasi puie vitality,au posibilitate aici e pina la 720 lvl.