Intrebare catre administratie!?

  • 74 Răspunsuri
  • 19214 Vizualizări

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #15 : Iunie 22, 2016, 04:10:05 p.m. »
Azi verifici acc PLAHA?

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #16 : Iunie 22, 2016, 05:08:09 p.m. »
wega verifica te rog mai repede pe PLAHA

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #17 : Iunie 22, 2016, 05:09:32 p.m. »
Mda ) ma dezamageste Wega ) eu stiu ca logurile arata cum trebuie....chiar mi-i interesant cum ai depistat ca pendul e clon ))) e imposibil !

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #18 : Iunie 22, 2016, 05:14:16 p.m. »
Am o impresie ca wega tot joaca pe serverul sau...joaca in vre-un guild si are ciuda pe clanul nostru ) de aceea nu-l scoate pe plaha ...intinde timpul ca sa ramana in urma din top si pendul o vazut ca-i prea jarnii si sa-l stearga )


Acuma daca o sa fac schimb cu ceva...o sa trebuiasca sa ma adresez la tine wega...sa vad daca-i dupe sau nu....de unde eu stiu ca maine n-ai sa-mi dai ban si ai sa zici ca eu am facut dupe ) cu kirtoaka ai nimerit,el intr-adevar facea dupe....totusi cred ca vina e a lui wega ca au fost banati ce-i nevinovati....cum poti sa stii ca-ti da haina dupe ?

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #19 : Iunie 22, 2016, 05:29:20 p.m. »
Am o impresie ca wega tot joaca pe serverul sau...joaca in vre-un guild si are ciuda pe clanul nostru ) de aceea nu-l scoate pe plaha ...intinde timpul ca sa ramana in urma din top si pendul o vazut ca-i prea jarnii si sa-l stearga )


Acuma daca o sa fac schimb cu ceva...o sa trebuiasca sa ma adresez la tine wega...sa vad daca-i dupe sau nu....de unde eu stiu ca maine n-ai sa-mi dai ban si ai sa zici ca eu am facut dupe ) cu kirtoaka ai nimerit,el intr-adevar facea dupe....totusi cred ca vina e a lui wega ca au fost banati ce-i nevinovati....cum poti sa stii ca-ti da haina dupe ?
+1, asa se primeste!! eu inca la urma stau in ban atita timp ne fiind vinovat!!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #20 : Iunie 22, 2016, 05:40:56 p.m. »
WEGA lui TasteMe nu iai scos ban ip!!!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #21 : Iunie 22, 2016, 09:58:36 p.m. »
După cum s-a menționat conturile sunt analizate în limita timpului disponibil. Nu e un proces instantaneu.

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #22 : Iunie 22, 2016, 10:15:25 p.m. »
peste o saptamina? cand toti o sa fie in arena deja atunci deam poti lasa asa blocat! au acum vreau sa joc, mai tirziu sa joace altii!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #23 : Iunie 22, 2016, 10:28:40 p.m. »
Wega tu oriku inafara de wings no sa gasesti nimik,caci n-are de unde sa fie, skoate mai repede banul sa ne ka4i norm

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #24 : Iunie 22, 2016, 11:55:29 p.m. »
Acum e supus controlului PLAHA. În dependență de activitatea contului se va decide.

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #25 : Iunie 23, 2016, 12:14:18 a.m. »
Wega tu oriku inafara de wings no sa gasesti nimik,caci n-are de unde sa fie, skoate mai repede banul sa ne ka4i norm
Iafara de wingurile care le-am primit in trade ca a mele is facute de mine!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #26 : Iunie 23, 2016, 12:29:00 a.m. »
Hai te rog mai repede sa verifici acest accaunt si o sa vezi ca e curat,si scoate ban

*

Vanea

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #27 : Iunie 23, 2016, 07:28:16 a.m. »
Админ разблокируй акк мой ник мг GENTELMEN Там все чисто кроме Wing которые мне подарили, кто же знал что они рисованные или хз как их там сделали...

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #28 : Iunie 23, 2016, 08:53:57 a.m. »
Админ разблокируй акк мой ник мг GENTELMEN Там все чисто кроме Wing которые мне подарили, кто же знал что они рисованные или хз как их там сделали...

Cum Giovani,cind tot oamenii tai te dreg pe tine))?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #29 : Iunie 23, 2016, 09:21:10 a.m. »
Pe contul lui PLAHA sunt mai multe de analizat, va lua ceva timp.