Open Beta Test

  • 963 Răspunsuri
  • 280954 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline WEGA

  • *****
  • 787
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #300 : Iulie 19, 2015, 07:39:08 p.m. »
Все еще работаем. Трудно предугадывать что и сколько займет, по этому не люблю давать сроки.

Кто-то выше писал про то чтоб тест был по легче. Предлагайте свои варианты.

*

Offline Jostic

  • ***
  • 125
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #301 : Iulie 19, 2015, 07:54:12 p.m. »
Все еще работаем. Трудно предугадывать что и сколько займет, по этому не люблю давать сроки.

Кто-то выше писал про то чтоб тест был по легче. Предлагайте свои варианты.

Esli zapustie sia test stavte toka bles soli ch life....top vesi snimite iz shop i boxi toje ne stavte stob bilo interesno testirovati....Mi jdiom segodnea  :gamer1: :dirol:

*

Offline josefina

  • ***
  • 110
  • Сильный рычит, бессильный - визжит.
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #302 : Iulie 19, 2015, 08:00:17 p.m. »
Все еще работаем. Трудно предугадывать что и сколько займет, по этому не люблю давать сроки.

Кто-то выше писал про то чтоб тест был по легче. Предлагайте свои варианты.


Экспи еще подними и сообрози какойта кликер  :wizard:
Храбрый узнается на войне, мудрый - в гневе, друг - в нужде.

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #303 : Iulie 19, 2015, 08:31:11 p.m. »
я думаю надо 100+ exp камни в госсе и замак открит и вес дроп и заточку как в норм му и споти чтоб всю потестит к нормалнаму серверу!!!

Re: Open Beta Test
« Răspuns #304 : Iulie 19, 2015, 08:52:59 p.m. »
da de ce fara boxuri in magazin? cu ce incurca ele la test? sau voi asteptati sa vedeti cit de des o sa cada exe haine din mobi? asa o sa asteptati cu saptaminile...
eu mai bine propun sa fie boxuri +1, +2, +3 si exp 100+ sa putem sa ne imbracam normal, si deja spoate de dus si la +4 si +5 sa fie interesant PVP
voi spuneti numai jewels sa fie in magazin, da care ii sensul? iara sa stam ca debilii sa ridicam hainele la +13 simple in 1-2 zile?
sper sa va placa ideea...

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #305 : Iulie 19, 2015, 08:55:38 p.m. »
da de ce fara boxuri in magazin? cu ce incurca ele la test? sau voi asteptati sa vedeti cit de des o sa cada exe haine din mobi? asa o sa asteptati cu saptaminile...
eu mai bine propun sa fie boxuri +1, +2, +3 si exp 100+ sa putem sa ne imbracam normal, si deja spoate de dus si la +4 si +5 sa fie interesant PVP
voi spuneti numai jewels sa fie in magazin, da care ii sensul? iara sa stam ca debilii sa ridicam hainele la +13 simple in 1-2 zile?
sper sa va placa ideea...
dac asa fie zamacu asa fie stimul mai mare sa cauts si unq si exe din +5 p/u set si nu numai asaca nu e sens din box di shop

*

Offline Jostic

  • ***
  • 125
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #306 : Iulie 19, 2015, 09:00:34 p.m. »
da de ce fara boxuri in magazin? cu ce incurca ele la test? sau voi asteptati sa vedeti cit de des o sa cada exe haine din mobi? asa o sa asteptati cu saptaminile...
eu mai bine propun sa fie boxuri +1, +2, +3 si exp 100+ sa putem sa ne imbracam normal, si deja spoate de dus si la +4 si +5 sa fie interesant PVP
voi spuneti numai jewels sa fie in magazin, da care ii sensul? iara sa stam ca debilii sa ridicam hainele la +13 simple in 1-2 zile?
sper sa va placa ideea...
dac asa fie zamacu asa fie stimul mai mare sa cauts si unq si exe din +5 p/u set si nu numai asaca nu e sens din box di shop
tu vrei sa te ka4 numa si sa stai toata ziua in lora sa arunci cundumuri?Sau sa te duci sa faci pwp la +5??ian zis parerea ta :buba:

Re: Open Beta Test
« Răspuns #307 : Iulie 19, 2015, 09:22:36 p.m. »
voi asa interesanti sinteti...adica test in exe haine nui bun...? da in haine prastie care tot voi o sa stati si o sa va za*biti sa le ta4iti la 13 o sa sie interesant test??
eu de exemplu deam mam saturat de testul trecut, iti ridisi set la +13 si mai departe care ii sensul?
mai interesant o sa fie cu boxuri macar seva exe haine, pe urma deam o sa mearga PVP la +4 si +5 si unic
daca vii asa interesant sa jucati cu haine simple ap eu hz

voi credeti ca amu la test o sa insepeti de la +2 si la +3 sa va imbracati ca sa puteti sa va dusets la +4 +5 si la boss pentru unic in 1 saptamina de test? hai lasati va rog jelea...
« Ultima Modificare: Iulie 19, 2015, 09:24:39 p.m. de Freeman »

*

Offline Jostic

  • ***
  • 125
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #308 : Iulie 19, 2015, 09:24:28 p.m. »
voi asa interesanti sinteti...adica test in exe haine nui bun...? da in haine prastie care tot voi o sa stati si o sa va za*biti sa le ta4iti la 13 o sa sie interesant test??
eu de exemplu deam mam saturat de testul trecut, iti ridisi set la +13 si mai departe are ii sensul?
mai interesant o sa fie cu boxuri macar seva exe haine, pe urma deam o sa mearga PVP la +4 si +5 si unic
daca vii asa interesant sa jucati cu haine simple ap eu hz
Tu intelegi daca o sa puna box nu o sa sie joaca activa o sa staie toti ka4 numa...Daca nu o sa sie boxuri in timpu pwp o sa gasim buguri noi etc....... :rtfm:

Re: Open Beta Test
« Răspuns #309 : Iulie 19, 2015, 09:25:46 p.m. »
voi asa interesanti sinteti...adica test in exe haine nui bun...? da in haine prastie care tot voi o sa stati si o sa va za*biti sa le ta4iti la 13 o sa sie interesant test??
eu de exemplu deam mam saturat de testul trecut, iti ridisi set la +13 si mai departe are ii sensul?
mai interesant o sa fie cu boxuri macar seva exe haine, pe urma deam o sa mearga PVP la +4 si +5 si unic
daca vii asa interesant sa jucati cu haine simple ap eu hz
Tu intelegi daca o sa puna box nu o sa sie joaca activa o sa staie toti ka4 numa...Daca nu o sa sie boxuri in timpu pwp o sa gasim buguri noi etc....... :rtfm:


bai omule, da la +4 si la +5 nu tot ii test??tu bl*a intro saptamina o sa imbli la gold si o sa te imbrasi pentru +5 gold??

*

Offline Jostic

  • ***
  • 125
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #310 : Iulie 19, 2015, 09:27:15 p.m. »
voi asa interesanti sinteti...adica test in exe haine nui bun...? da in haine prastie care tot voi o sa stati si o sa va za*biti sa le ta4iti la 13 o sa sie interesant test??
eu de exemplu deam mam saturat de testul trecut, iti ridisi set la +13 si mai departe are ii sensul?
mai interesant o sa fie cu boxuri macar seva exe haine, pe urma deam o sa mearga PVP la +4 si +5 si unic
daca vii asa interesant sa jucati cu haine simple ap eu hz
Tu intelegi daca o sa puna box nu o sa sie joaca activa o sa staie toti ka4 numa...Daca nu o sa sie boxuri in timpu pwp o sa gasim buguri noi etc....... :rtfm:


bai omule, da la +4 si la +5 nu tot ii test??tu bl*a intro saptamina o sa imbli la gold si o sa te imbrasi pentru +5 gold??
Caroce o sa vedem cum o sa faca adminu nu vreu sa ma mai sporesc cu nimi :smile: :hi:

Re: Open Beta Test
« Răspuns #311 : Iulie 19, 2015, 09:33:34 p.m. »
Principalu sa fie exp normal, nu ca data trecuta sa stai sa t ma4 toata ziua ca sa ridisi primele 100 lvle

Re: Open Beta Test
« Răspuns #312 : Iulie 19, 2015, 10:05:01 p.m. »
o mai fost servere cu box in magazin.... fail total.. puneti exp, nu jeliti.. macar 100x... si toate jewels in magazin, in rest, ne lamurim, testu no sa fie o saptamina, da eu cred ca pina la 2 luni, o sa reusim sa testam tot, si golduri si tat.

*

Offline Jostic

  • ***
  • 125
    • Vezi Profilul
Re: Open Beta Test
« Răspuns #313 : Iulie 19, 2015, 10:05:59 p.m. »
o mai fost servere cu box in magazin.... fail total.. puneti exp, nu jeliti.. macar 100x... si toate jewels in magazin, in rest, ne lamurim, testu no sa fie o saptamina, da eu cred ca pina la 2 luni, o sa reusim sa testam tot, si golduri si tat.
oooooooooo om care ma padirjeste :smile: :hi:

*

ROXALINA

Re: Open Beta Test
« Răspuns #314 : Iulie 19, 2015, 10:24:16 p.m. »
sa testezi 2  luni ca la deschidere sa gasiti o torba de  buguri. de unde asa idei eu nu inteleg.