PROPUNERE - wings HP recovery vs add

  • 23 Răspunsuri
  • 4634 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Erick

  • *
  • 13
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #15 : Martie 14, 2017, 12:14:02 a.m. »
waaa Kolitza da ce te razi, dap cat se poate, 4 perechi de wings la 13 diferite cu luck HP, luck simple, o pereche cu ignore si toate HP recovery, e bataie de joc, iti trece gustul de a mai juca, serios

Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #16 : Martie 14, 2017, 02:26:15 a.m. »
waaa Kolitza da ce te razi, dap cat se poate, 4 perechi de wings la 13 diferite cu luck HP, luck simple, o pereche cu ignore si toate HP recovery, e bataie de joc, iti trece gustul de a mai juca, serios
dap toti au asa probleme, nu numai tu corect?

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #17 : Martie 14, 2017, 08:30:37 a.m. »
Vrem Haleava!! Vrem Haleava!!! Adminul pune optiunea  Haleavaaaaaa pu toti! :clapping:

*

Offline Erick

  • *
  • 13
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #18 : Martie 14, 2017, 10:01:14 a.m. »
WEGA raspunde te rog ceva, va fi introdusa optiunea de anulare ADD la wings sau nu ??? si cam pe cand se preconizeaza daca Da? mersi

*

IceW1nd

Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #19 : Martie 14, 2017, 02:07:26 p.m. »
что только не придумают чтоб у халявы не было пределов
 пошло рек хп делай другие винги  ...
столько на форуме нытья по поводу того другого и обидно что админ идет на поводу всех этих высказывании   и мнении от "знатаков"
не далеки те времена когда на этом сервере все на халяву будет если так продолжится

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #20 : Martie 20, 2017, 05:16:32 p.m. »
WEGA raspunde te rog ceva, va fi introdusa optiunea de anulare ADD la wings sau nu ??? si cam pe cand se preconizeaza daca Da? mersi

vreti sa ardeti hp rec? ardeti wingurile prin Chaos Machine cind face-ti ingredient pentru 3rd wings! Va temeti sa dait wingurile de la +13 la +5 ca sa nu arda iarasi? problema voastra))) sunt modalitati  :hi:

Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #21 : Martie 21, 2017, 02:59:04 a.m. »
sunt contra la asa propunere de jwl .. eu personal am riskat cu wings mele si leam ars.. merita sa incerkati daka vreti sa obtineti ceva bun .. Cine nu riska nu are .. Le ardeti la +5 le Ridicati din nou )

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #22 : Martie 22, 2017, 11:08:49 a.m. »
sunt contra la asa propunere de jwl .. eu personal am riskat cu wings mele si leam ars.. merita sa incerkati daka vreti sa obtineti ceva bun .. Cine nu riska nu are .. Le ardeti la +5 le Ridicati din nou )

la asa oameni sa le dai puterea de a decide, ei si boxurile in shop o sa le puna :D

Re: PROPUNERE - wings HP recovery vs add
« Răspuns #23 : Martie 25, 2017, 11:23:26 a.m. »
aveti partial dreptate.
dar ce faci daca wings lvl 3 se duc recovery ?
este destul de greu sa faci asa wings