380 weapons and game balance

  • 53 Răspunsuri
  • 13343 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #30 : Februarie 19, 2017, 05:43:53 a.m. »
Так сделайте уже им нон пвп сервер с голдами что бы их там не убивали...зачем мелочиться ??

Я в шоке, на каждое нытье роялев идет фикс а мнение самых активных 2-х кланов(ойВсе и падонки) вам через одно место (((

Я просто х*ею с вас....
Во первых тему пушек 380 подняли сами подонки ,типо пух выбито мало тогда откуда они ,причём тут рояли ?)) и 2 едиственное что я,и  мой клан посчитал неправельным это билет в калиму за гемы ,и опять же подонки согласились ,и третье Ой всё самые активные кланы ,ну да )))) ты хотябы прежде чем писать что то ,прочти ,посмотри откуда вообще всё началось ,что бы избежать неловких моментов =)
И так...причем тут пушки 380 с тем что вы хотите кардинально поменять систему ивентов в край вулфе??
За билеты за гемы я вам нечего не говорил...у вас есть другие грешки(темы)
Да ойВсе актывные...и по активней всех нас...их одних мы встречаем на каждом ивенте и с ними одними мы воюем нормально, ребята молодцы.
Вы Рояли в начале что то пытались на голдах делать за щет множество набивов, а на других ивентах вас 0(ноль)...я вовсе не видел и не слышал что бы о вас кто то что то упоминал.
Да ты всё удивляешь ,вот именно что мы постоянно на голдах то ,а как взят был замок ,падонков скоко раз видили на голдах раз-два ?)))),набрано 158 тысяч людей и интесивный кач ,я смотрю правде в глаза ,я не видел смысл к примеру идти на замок ,когда нас как минимум в 2 раза меньше ,и мы хуже одеты ...
их мы одних встречаем на евентах на каких ?*))) если в калиме 7 90% войны было у нас с ойвсё ,и на голдах тоже самое ?=)) на какиех евентах )))? или ты про ту неделю последнию  на которой мы не ходили ни замок не босс =)))? ясненько  =)))))

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #31 : Februarie 20, 2017, 06:40:42 p.m. »
WEGA ce facem cu CryWolf?poate pui pushtile 380 cu bani reali pentru donatii cum sa le dobindim?
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #32 : Februarie 20, 2017, 11:36:14 p.m. »
vor arme 380, lasa sa mearga Boss k7 si sa faca pvp. Nu e normal sa astepti mura in gura din crywolf cind sunt oameni care fac pvp cu orele in sir pentru a spera la un % mizer de a obtine arma 380 din boss k7

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #33 : Februarie 20, 2017, 11:50:33 p.m. »
vor arme 380, lasa sa mearga Boss k7 si sa faca pvp. Nu e normal sa astepti mura in gura din crywolf cind sunt oameni care fac pvp cu orele in sir pentru a spera la un % mizer de a obtine arma 380 din boss k7

Domnule initial din k7 boss arme nu cadeau, pina nu am facut eu post pe forum si am ridicat problema ca e imposibil sa faci ceva la balgass, inca pe serveru trecut, dupa asta wega a adugat armele in k7.
Faptu ca tu nu ai somn si stai 5 ore la pvp in k7 pe putini ii intereseaza, k7 era boss cu ancient initial.

Sunt sigur ca wega a facut balgass ca sursa primara de 380 weapons, k7 a fost adaugat ca bonus. Faptu ca tu zici ca dute la k7 si cautati weapon ca noi ucidem elfii e amuzant.

Rayness da-ne un raspuns la tema data te rog.
« Ultima Modificare: Februarie 20, 2017, 11:55:05 p.m. de AngryJoe »

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #34 : Februarie 21, 2017, 10:33:24 a.m. »
vor arme 380, lasa sa mearga Boss k7 si sa faca pvp. Nu e normal sa astepti mura in gura din crywolf cind sunt oameni care fac pvp cu orele in sir pentru a spera la un % mizer de a obtine arma 380 din boss k7

Domnule initial din k7 boss arme nu cadeau, pina nu am facut eu post pe forum si am ridicat problema ca e imposibil sa faci ceva la balgass, inca pe serveru trecut, dupa asta wega a adugat armele in k7.
Faptu ca tu nu ai somn si stai 5 ore la pvp in k7 pe putini ii intereseaza, k7 era boss cu ancient initial.

Sunt sigur ca wega a facut balgass ca sursa primara de 380 weapons, k7 a fost adaugat ca bonus. Faptu ca tu zici ca dute la k7 si cautati weapon ca noi ucidem elfii e amuzant.

Rayness da-ne un raspuns la tema data te rog.

boss k7 la wega pe server nu e doar drop ancienct, e si exe e si arme 380. La fel cum noi am creat teme precedente referitor la drop marit de iteme exe din boss si un numar mizer de ancient si unul practic nul la arme 380. Noi luam bossul k7 de saptamini bune (doar noi) si a cazut numai 1 arma pentru DL 380 restul nimic. Din ancient nu a cazut o singura data hyon, anubis, aruan, agnis. Respectiv, hai sa nu asumam ca daca noi luam bossul k7 des, noi suntem imbracati pina la dinti. Nu ar fi fair pentru asa guild care coordoneaza miscarile si se mobilizeaza sa obtina un boss prin pvp sa fie dominata de oameni care vin simplu la balgass o data la 3 zile si cistiga arma.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #35 : Februarie 21, 2017, 10:47:45 a.m. »
cum avem noi balgas asa o sa aveti voi 3 qwest si wings 3 daca tot wega nu vre sa skimbe sa faca ceva atunci sa nu faca balgs mereu o sa fie perdut
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #36 : Februarie 21, 2017, 10:51:32 a.m. »
Vom trai shi vom vedea.
Bafta tuturor.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #37 : Februarie 27, 2017, 05:02:02 p.m. »
Rayness ai facut un somdaj pe forum si unul in joc, si a trecut ceva timp, la ce concluzie ai ajuns? Vei face non pvp zone sau alte schimbari in previnta la 380 weapons ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #38 : Martie 02, 2017, 01:06:45 a.m. »
O propunere pentru CryWolf.

1. Event non PvP. Misiunea primară devine PvE, apărarea de către Balgass.
2. Eliminarea avantajului pentru experience.
3. Schimbarea frecvenței eveniment-ului la 2 ori pe săptămînă.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #39 : Martie 02, 2017, 01:15:28 a.m. »
Rayness cred ca majoritatea o sa zica da la propunerea facuta , eu zic da  :dance4:

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #40 : Martie 02, 2017, 02:33:57 a.m. »
O propunere pentru CryWolf.

1. Event non PvP. Misiunea primară devine PvE, apărarea de către Balgass.
2. Eliminarea avantajului pentru experience.
3. Schimbarea frecvenței eveniment-ului la 2 ori pe săptămînă.


Sustin cu miini si picioare, la fel ca si 90% oamenilor de pe server.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #41 : Martie 02, 2017, 07:32:10 a.m. »
Categoric contra scimbari in balance....A sa vree, a sa apere elfi, pina atunci jucam asha.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #42 : Martie 02, 2017, 07:53:37 a.m. »
Impotriva oricarei schimbari, daca guildurile vor avea dorinta, vor lua balgasu. Posibil nimeni nu s-a mobilizat normal, de aceea pina in ziua de azi balggasul nu poate fi luat.

*

JackAss

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #43 : Martie 02, 2017, 08:42:33 a.m. »
O propunere pentru CryWolf.

1. Event non PvP. Misiunea primară devine PvE, apărarea de către Balgass.
2. Eliminarea avantajului pentru experience.
3. Schimbarea frecvenței eveniment-ului la 2 ori pe săptămînă.


cea mai mare prostie posibila pe care poti sa o faci.

Re: 380 weapons and game balance
« Răspuns #44 : Martie 02, 2017, 09:05:50 a.m. »
propun sa se fac un sondaj in privinta la asta , sa vedem care e pro si care e contra , cred ca ar fi cel mai corect asa !!!