LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC

  • 19 Răspunsuri
  • 5131 Vizualizări

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC
« Răspuns #15 : Iulie 28, 2016, 07:12:27 p.m. »
multii nici nu O SA AJUNGA .. sa joace mai departe... din cauza ca dropul ii dea pola,.... mai inainte pe arena 4-6 ore 2-3 haine uniq.. amu in bc nu cade deloc, am fost 9 bc 7 ..rupeam bc nici o sola.. CC 2 ori pe zi... din boxuri rahat din mobi fara luck... carei rostu ??????????????????????? am stat ca un belici 4 saptamini nicodata nu stau afk... ma uitam la drop... din 90 haine exe numai 1 cu luck din mobi. 1 ring cu rate si gata... asta a fost tot ce a meritat 4 saptamani??...KKT

Re: LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC
« Răspuns #16 : Iulie 28, 2016, 07:14:11 p.m. »
1. Se întîmplă uneori. În Blood Castle health points la monștri a fost micșorat, din cauza aceasta drop-ul e mai mare, din cauza aceasta poate apărea acest bug. Soluția propusă nu este una viabilă.

2. Aici am explicat ce este random

3. Spot-urile din hărțile novice sunt mărite.




fix asa cum am descris a fost rezolvata problema pe alte server !!!
mai bine mareste exp si hp din mobi... dar si dropu normal.. cu luck.. exe uniq... altfel nu e rost nici din bc nici din DS... vei ramanea fara lume... mai viziteaza goldurile uitete cat lume a ramas dupa ce oamenii au atins 331+++ au pierdut interesul in joaca...

nu ai timp de rezolvat toate problemele??? sa fixez skilurile??? lasa lukru, deschide al doilea server vip cu golduri cu bc ds cu drop mai mare si exp mai mare ca la 1 server, vei avea bani de viatsa si timp ca sa se face ceva reparatii in serveru ista

problema ca +1 apare tot asa de rar ca  +5?????
questurile.. pot cade din 50lea mob (tipsy) da poate 2 la rind. unei mobi au spoturi altii nu... cheltui o gramada de timp pt ele.... si sa primesti rene, ch...100 zen... aici nu e x1

CM e mai buguita ca in orice alte servere... asa sa arde hainele cu luck e tare rau... 70%.. da fara luck se ta4este tot asa cum aestea cu LUCK... la +13 am facut 3 haine fara luck si numai 1 cu luck.. makar ca vizitezi toate goldurile in afara de ora 9
« Ultima Modificare: Iulie 28, 2016, 07:19:41 p.m. de pularim »

Re: LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC
« Răspuns #17 : Iulie 28, 2016, 07:22:29 p.m. »
ai skos preturile la wings in magazin la dark horse si raven spirit, de unde TOP LVL SA IA ZEN ??? daca nici cr nicii jol nu kade normal!!!... mana sield tine cite?? max 30 sec, cind tinea 80?? mai bine il lasai si te okupai de tp fire scream si altele...

din bosu din k6 nu kade poarta!!!

da bosu in k7 exista indeopste? are drop?
« Ultima Modificare: Iulie 28, 2016, 07:30:41 p.m. de pularim »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC
« Răspuns #18 : Iulie 28, 2016, 08:03:49 p.m. »
Vezi...si cum sa nu te materesti pe forum ? Astea sunt nervii ca joaca nu e facuta inca cum trebuie....+ ai ban ca te revolti (ban in joaca inca )! Noi rabdam,intelege-ne si tu pe noi,scoate banul lui MTZ !

Re: LAGURI BC DS ... DROP,RESPAWN - DEZBALANSAT, BC
« Răspuns #19 : Iulie 28, 2016, 08:37:23 p.m. »
apropo... azi in ds... a inceput sa dispare evil spirit... din labeinvarteste... dar animatia si dmg la skill nu este..........

WEGA poate inchizi serveru pe 1-2 luni sa faci tot okei cum ar trebui sa fie ?