Intrebare catre administratie!?

  • 74 Răspunsuri
  • 19141 Vizualizări

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Intrebare catre administratie!?
« : Iunie 21, 2016, 09:01:48 p.m. »
WEGA in mesajele anterioare ai zis , pu intrebari etc de scris pe email,au trecut 2 zile de cind lumea incearca sa te contacteze ,iar din partea ta de loc raspunsuri, asa o impresie ca lumea se bate cu capul de perete

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #1 : Iunie 21, 2016, 09:10:29 p.m. »
În limita timpului disponibil. Dat fiind că mai există lucrări pe server, acestea sunt executate prioritar față de corespondență.

Corespondența pe mail e prioritară față de skype. Pe mail sigur veți primi un răspuns.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #2 : Iunie 21, 2016, 09:29:50 p.m. »
Wega,asteptam unban la nevinovati !

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #3 : Iunie 21, 2016, 10:28:19 p.m. »
Acum e supus controlului TasteME. În dependență de activitatea contului se va decide.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #4 : Iunie 21, 2016, 11:35:45 p.m. »
Pe contul lui TasteME sunt supiciuni, dar nu sunt semne evidente de fraudă. Suspecte sunt doar cîteva tranzacții. Totuși nu poate fi exclus o complicitate în fraudă, mai ales fiind din același guild.

Contului i-au fost aplicate mai multe sancțiuni, au fost șterse item-ele provenite din fraudă și itemele excellent (din excellent a fost lăsat doar armor din set) și -30 level.
« Ultima Modificare: Iunie 22, 2016, 01:06:18 a.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #5 : Iunie 22, 2016, 12:11:37 a.m. »
WEGA glumesti? setul sters - 30 lvl? suspiciuni din ce cauza? mai detaliat eu te rog,ca pina la urma totul de la wings s-a inceput!Iți dai seama că cu așa judecată omul automat se va lăsa de joacă?
« Ultima Modificare: Iunie 22, 2016, 12:14:27 a.m. de Royal »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #6 : Iunie 22, 2016, 12:32:32 a.m. »
Au fost șterse item-ele dobîndite ilegal. Setul nu a fost șters, nu a fost dobîndit ilegal.

Doar în aceste condiții contul poate fi deblocat.
« Ultima Modificare: Iunie 22, 2016, 12:35:37 a.m. de Rayness »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #7 : Iunie 22, 2016, 12:48:41 a.m. »
Au fost șterse item-ele dobîndite ilegal. Setul nu a fost șters, nu a fost dobîndit ilegal.

Doar în aceste condiții contul poate fi deblocat.


ce se aude cu PLAHA ?

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #8 : Iunie 22, 2016, 07:17:30 a.m. »
Au fost șterse item-ele dobîndite ilegal. Setul nu a fost șters, nu a fost dobîndit ilegal.

Doar în aceste condiții contul poate fi deblocat.



Pot intelege si eu ce fel de iteme vb si tu? Din ce stiu , din itemele ilegale doar wings cu loss sunt care lea primit la 214 lvl,daca tot zici ca a fost din guild si a participat la frauda,logic vorbind de ce wingsurile de pe el sunt 9 rec 7? da nu 13 28 ca frumosii din top? Repet Wega in cazul lui putea fi fiecare din guild,  atit timp cât nimeni nu știa fărădelegile  unor persoane
« Ultima Modificare: Iunie 22, 2016, 08:13:06 a.m. de Royal »

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #9 : Iunie 22, 2016, 09:08:03 a.m. »
Wega da raspuns si de PLAHA, poti verifica cit de detaliat vrei acest user si vedem ce gasesti

*

Vanea

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #10 : Iunie 22, 2016, 03:16:06 p.m. »
Админ привет, проверь пожалуйста на дюп моего МГ nik GENTELMEN, И разблокируй его пожалуйста кто же знал что эти черти рисовали или хз чо они делали,Ты мне поставил банн акк, это скорее всего из-за того что мне дали WIngi na MG +Luuk остальное все там чистое сам находил все вещи камни, за всю игру мне дали только Wingi, Проверь пожалуйста и разблокируй... Спасибо заранее!!!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #11 : Iunie 22, 2016, 03:17:04 p.m. »
WEGA am intrat la sigur pe TasteME,imi este foarte interesant in baza la ce ai facut investigatia, in baza la ce ai sters hainele,si cel mai interesant imi este de ce ai sters pendantul gasit in bc? Cel mai lol in toata situatia data ca pendant din golduri nu a cazut nici o data.Daca tot ai sters ca in viata de zi cu zi cind ai exista proces,trebuie sa fie si dovezile,astfel reprezinta o frauda.Cum tu doresti sa mai joace omul cu accul complet dezbracat?!

*

[SM]KleriK

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #12 : Iunie 22, 2016, 03:29:58 p.m. »
WEGA am intrat la sigur pe TasteME,imi este foarte interesant in baza la ce ai facut investigatia, in baza la ce ai sters hainele,si cel mai interesant imi este de ce ai sters pendantul gasit in bc? Cel mai lol in toata situatia data ca pendant din golduri nu a cazut nici o data.Daca tot ai sters ca in viata de zi cu zi cind ai exista proces,trebuie sa fie si dovezile,astfel reprezinta o frauda.Cum tu doresti sa mai joace omul cu accul complet dezbracat?!
pendaturi au cazut din +3 poate la voi nu

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #13 : Iunie 22, 2016, 03:43:54 p.m. »

pendaturi au cazut din +3 poate la voi nu
[/quote]

Posibil,dar insasi astept de la WEGA clarificari!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #14 : Iunie 22, 2016, 04:09:05 p.m. »
pendul demult inca din bc la ridicat EDR 2% pentru ce la sters nu inteleg)))