Cum mai , serios ?

  • 27 Răspunsuri
  • 6198 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

RED

Cum mai , serios ?
« : Iunie 19, 2016, 11:19:23 p.m. »
Si din ce cauza AE Filtru are block acc ? pot sa aflu  ? si inca ati facut atkat , spuninduse ca veti face alt ceva , numai vorba in vint , si lucru   intraiurea , cu asa succese o sa jucati singuri in mu , pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200 , luind multe , mam imbracat , si la urma am atkat , si inca ban acc si ban ip , e si te gindestete ce faci prietene , si cui pui banuri pentru nimic ok da ? 

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #1 : Iunie 20, 2016, 12:09:18 a.m. »
Mda cear admin eshi ne dezblokeaza

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #2 : Iunie 20, 2016, 01:05:37 a.m. »
-100 lvl si hainele sterse! Si dupe blocheazal sa nu mai mearga!

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #3 : Iunie 20, 2016, 01:29:27 a.m. »
celorlalti le pot sa le transmit ca nu mai moare serv 100 online ora 2 noaptea duminica serverul fiind off. Asadar amenintarile voastre tinetile "pri sebe" asa ca baieti faceti " la vale cum s-ar zice"
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 02:18:58 p.m. de Rayness »

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #4 : Iunie 20, 2016, 01:31:22 a.m. »
pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200

ultima vreme la gold nu veneai ) si mai taie putin din cuvintele tale cand merge vb de "TOTI" :D codatule )

*

RED

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #5 : Iunie 20, 2016, 09:41:18 a.m. »
pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200

ultima vreme la gold nu veneai ) si mai taie putin din cuvintele tale cand merge vb de "TOTI" :D codatule )
eu nam participat in ast fel de mahinatii , in asta si e vorba .. eu si asa avem tot setul exe ... am cumparat guard armor doar zilele precedente , pntr ce cred ca si am primit ban ... Wega , ea masuri cum se cade , si gindestete cu capu limpede inainte de a face astfel de sanctiuni !

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #6 : Iunie 20, 2016, 10:12:36 a.m. »

[/quote]
Si din ce cauza AE Filtru are block acc ? pot sa aflu  ? si inca ati facut atkat , spuninduse ca veti face alt ceva , numai vorba in vint , si lucru   intraiurea , cu asa succese o sa jucati singuri in mu , pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200 , luind multe , mam imbracat , si la urma am atkat , si inca ban acc si ban ip , e si te gindestete ce faci prietene , si cui pui banuri pentru nimic ok da ?

pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200

ultima vreme la gold nu veneai ) si mai taie putin din cuvintele tale cand merge vb de "TOTI" :D codatule )
eu nam participat in ast fel de mahinatii , in asta si e vorba .. eu si asa avem tot setul exe ... am cumparat guard armor doar zilele precedente , pntr ce cred ca si am primit ban ... Wega , ea masuri cum se cade , si gindestete cu capu limpede inainte de a face astfel de sanctiuni !

Tare bun citat este in popor: Hoţul strigă Hoţuuul! Tovarăş RED ce ai căutat aceia ai primit, chiar imi pare bine ca adminul este echidistant faţă de toţi!

*

RED

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #7 : Iunie 20, 2016, 10:22:21 a.m. »

Si din ce cauza AE Filtru are block acc ? pot sa aflu  ? si inca ati facut atkat , spuninduse ca veti face alt ceva , numai vorba in vint , si lucru   intraiurea , cu asa succese o sa jucati singuri in mu , pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200 , luind multe , mam imbracat , si la urma am atkat , si inca ban acc si ban ip , e si te gindestete ce faci prietene , si cui pui banuri pentru nimic ok da ?
tu cred ca nu vezi ce se scrie , si proverbu tau nare nimic comun cu situatia mea ...pur si simplu la ce si ma gindesc ca haina cumparata a fost clonata sau a fost pe vriun cont unde se facea tot asta ... cum si la multi alti care au primit blok !

pe cand darknes umblau diup dintro noaptea toti 13 28 , si eu umblind la gold mereu de la lvl 200

ultima vreme la gold nu veneai ) si mai taie putin din cuvintele tale cand merge vb de "TOTI" :D codatule )
eu nam participat in ast fel de mahinatii , in asta si e vorba .. eu si asa avem tot setul exe ... am cumparat guard armor doar zilele precedente , pntr ce cred ca si am primit ban ... Wega , ea masuri cum se cade , si gindestete cu capu limpede inainte de a face astfel de sanctiuni !

Tare bun citat este in popor: Hoţul strigă Hoţuuul! Tovarăş RED ce ai căutat aceia ai primit, chiar imi pare bine ca adminul este echidistant faţă de toţi!
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 10:24:15 a.m. de RED »

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #8 : Iunie 20, 2016, 11:51:16 a.m. »
Wega hai terog frumos scoate banul))).Ori jucam ori ce facem... miai pus ban pentru nimik .eat la patsani scoatele banu..:) catare noi cu nimik nu suntem de vina.de vina esti oleaca tare tu.din gresheala ta asa ceva sa primit.Kare acum se dau ku kuru la gard.ca ei sa stiut pai nu se mai inbracau nu luau bi asa hai e.asta ii bred) totsi luau asa cum si totsi la noi in parlament :) Tak cto ai shters ce ai avut de shters si e s fa unban la baetsi.

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #9 : Iunie 20, 2016, 11:54:55 a.m. »
Wega hai terog frumos scoate banul))).Ori jucam ori ce facem... miai pus ban pentru nimik .eat la patsani scoatele banu..:) catare noi cu nimik nu suntem de vina.de vina esti oleaca tare tu.din gresheala ta asa ceva sa primit.Kare acum se dau ku kuru la gard.ca ei sa stiut pai nu se mai inbracau nu luau bi asa hai e.asta ii bred) totsi luau asa cum si totsi la noi in parlament :) Tak cto ai shters ce ai avut de shters si e s fa unban la baetsi.
Poate daca tu ai enumera o lista cu cei vinovati, care au luat intentionat haine, stiind originea lor, ai putea beneficia de o reducere a pedepsei. Ce zici? :) Sa stie lumea si Adminul cum stau lucrurile.

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #10 : Iunie 20, 2016, 02:10:57 p.m. »
Asa e super ca io blockat ca acum vreo 5 prieteni de ai mei care am lasat acest server am revenit din now! asa ca e tot ok!

Asa ca o parte au fost blocati si tot cam atitea au revenit+ ca o sa fie jocul cinstit o sa se adune online
Dar cum era cu dupe in fiecare zi cadea online! Asa ca la revedere! de pe acest server!
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 02:12:42 p.m. de ABECEDAR »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #11 : Iunie 20, 2016, 02:22:02 p.m. »
Pe Filtru era tot setul din BoK-uri clonate de la DL KirtoaKa
« Ultima Modificare: Iunie 20, 2016, 02:25:36 p.m. de Rayness »

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #12 : Iunie 20, 2016, 02:22:20 p.m. »
Makar ai tashea ti gura !cinstitule k jociku hp kliker .kam atitsea so adunat ce sa adunat tu si inka vro 2 oameni? Ce online ? Totsi cei kare is noobi stau afk pin atlans.asta ii online la tine .online no cazutdela diup.dar dela ceea ca nui normal nastroit serverul.multsii din ai mei conoscutsi au lasat ca nuio placut delok.multe baguri visuale sunt.

Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #13 : Iunie 20, 2016, 02:29:28 p.m. »
Xaa) tipo dela lvl 200 singur ai vibivit guardian set narmalina ))

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Cum mai , serios ?
« Răspuns #14 : Iunie 20, 2016, 03:11:56 p.m. »
Vii la mine acasa si si daca nu joc cu hp clicker imi dai 100 $ in fata ta joc la golds!
Daca tu demonstrezi ca eu joc cu hp clicker eu iti dau 500 $!

Eu acuma vb serios esti deacord?