Castle Siege

  • 70 Răspunsuri
  • 27584 Vizualizări

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: Castle Siege
« Răspuns #45 : Ianuarie 13, 2013, 04:52:11 a.m. »
faceti ca sa nu fie posibil ca 2 clanuri ssa faca ally in cs pentru ca kaktys face ally cu *****si restu guildurilor nu vor avea nici o sansa...din cite stiu kaktys numai asta si asteapta. ca in ultimul timp ei la boos impreuna merg impart hainele intre ei...au facut monopol la boss + la asta si la holds merg impreuna. din cite vedet kaktys sunt 40 in klan si ****  30.la ei dunt sunt top jucatory. administrati sa sveti in vedere si de acest aspect. sper sa fiu sutinut si de restul clanurilor..daca nu eu cred ca serverul isi va pierdea puti cite puyin eaitingul..
+1 ...они уже и так делят босса в калиме так что их там 50-60 человек ...и никто не может туда пройти ...на голде еще хапают по репе из за того что не надо заходить что бы ждали у входа + работают муверы ....просто они поделят так и замок и всё ...просто другие игроки потеряют азарт ...смысл играть если при любом евенте 3  к 1 ...
og na4elosi kipish
ABSINTH ZICI UNA BA ALTA HARA SA NIORLAI EPRST..... care 50 -60 nebunule a numara stii???? doamne daca 50-60 oameni sint ap eu hz cati oameni umbla la +5 daca se string pina la 20 oameni si + voi din royal cu NEVADA ati inceputo asa ca va rog nu FRECATI MINTILE degeaba

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #46 : Ianuarie 13, 2013, 05:00:36 a.m. »

Te rog frumos sa ai un comportament adecavat pe forum ...
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:41:31 p.m. de llsoccerll »

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #47 : Ianuarie 13, 2013, 05:03:44 a.m. »
faceti ca sa nu fie posibil ca 2 clanuri ssa faca ally in cs pentru ca kaktys face ally cu *****si restu guildurilor nu vor avea nici o sansa...din cite stiu kaktys numai asta si asteapta. ca in ultimul timp ei la boos impreuna merg impart hainele intre ei...au facut monopol la boss + la asta si la holds merg impreuna. din cite vedet kaktys sunt 40 in klan si ****  30.la ei dunt sunt top jucatory. administrati sa sveti in vedere si de acest aspect. sper sa fiu sutinut si de restul clanurilor..daca nu eu cred ca serverul isi va pierdea puti cite puyin eaitingul..
+1 ...они уже и так делят босса в калиме так что их там 50-60 человек ...и никто не может туда пройти ...на голде еще хапают по репе из за того что не надо заходить что бы ждали у входа + работают муверы ....просто они поделят так и замок и всё ...просто другие игроки потеряют азарт ...смысл играть если при любом евенте 3  к 1 ...
og na4elosi kipish
ABSINTH ZICI UNA BA ALTA HARA SA NIORLAI EPRST..... care 50 -60 nebunule a numara stii???? doamne daca 50-60 oameni sint ap eu hz cati oameni umbla la +5 daca se string pina la 20 oameni si + voi din royal cu NEVADA ati inceputo asa ca va rog nu FRECATI MINTILE degeaba


vrei sa spui ca 20 de jucatori asta e putin?.. trage cu ochiul la restul guildurilor, pentru ca  ei sunt mult mai putini ...

*

Offline Starus

  • ***
  • 164
    • Vezi Profilul
Re: Castle Siege
« Răspuns #48 : Ianuarie 13, 2013, 05:07:20 a.m. »
ahaha SexyLady ahahahah :D :D :D  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cind ultima data ai intrat pe la +5???

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #49 : Ianuarie 13, 2013, 05:13:55 a.m. »
ahaha SexyLady ahahahah :D :D :D  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cind ultima data ai intrat pe la +5???


despre tot ce am scris a fost ideea de castel seige... eu doar am dat exemplu de golds,boss,
dar fii de acord ca castel seige este un event foarte important care fiecare guild are scop sal cistige pentru ca are mai multa importanta si benificii  decit boss decit golds., de acord ? la castel seige dau 100% ca vor fi aproximativ toti  online de la voi  si nu incerca sa ma contrazici ca stii singur ca eu am dreptate..

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #50 : Ianuarie 13, 2013, 11:32:21 a.m. »

domnule fii amabil si respecta pe cei care scriu pe acest forum.
eu stiu ca de la bun inceput kaktys cu ***** au facut ally asa ca nu treb sa arati cu degetul la altcineva. noi tot stim.....cine de la cine suge
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:43:24 p.m. de llsoccerll »

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #51 : Ianuarie 13, 2013, 11:35:22 a.m. »
va rog nu va abateti de la tema pe care am scriso

Re: Castle Siege
« Răspuns #52 : Ianuarie 14, 2013, 02:05:26 a.m. »
absinth  spune te rog frumos la lume citi  bossi ati luat pe acest server? sedeti pe urma sunati inca pe telefon si va jeluiti noi o sa zabivim, da chiar te rog zabiveste

Zolotie slova Iurii Benediktovi4 !!! spune cine est' "s menea PIVOOOO"  :big_boss:
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:44:25 p.m. de llsoccerll »

*

SexyLady

Re: Castle Siege
« Răspuns #53 : Ianuarie 14, 2013, 03:29:54 a.m. »
absinth  spune te rog frumos la lume citi  bossi ati luat pe acest server? sedeti pe urma sunati inca pe telefon si va jeluiti noi o sa zabivim, da chiar te rog zabiveste

Zolotie slova Iurii Benediktovi4 !!! spune cine est' "s menea PIVOOOO"  :big_boss:

tie ti se pare normal ca 2 guildruri top sa faca  monopol pe server,,, de ce  sa nu fie balance cu totii stim ca 10 - 20 de jucatori nu au nici o sansa impotriva la 60 care sunt din kaktys ....
aici nu merge vb de boss ci  de DE CS!!!!

FARA ALLY LA CS VOTEZ ASA VA FI CINSTIT PENTRU TOTI
daca nu cred ca resturul guildurilor vor fi nevoiti sa fac cite 4 -5 ally pentur a avea sanse
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:44:38 p.m. de llsoccerll »

*

Offline smoke

  • *
  • 12
    • Vezi Profilul
Re: Castle Siege
« Răspuns #54 : Ianuarie 14, 2013, 10:36:04 a.m. »
majoritate au de la 20 ani in sus,dar scrieti niste prostii ca niste baistrusi de 10 ani :D:D
kaktus o facut ally cu *****, nu si si daca o facut si iau ei bossu,etc etc bravo lor au reusit au ajuns,rup tot acum.
Absinth asta nu inseamna ca trebu sa stai sa te jelui pe  forum,din contra astai un stimul sa-i ajungeti din urma.
Dar pontu eu scriu asta,daca in fiecare proect themeat stroga seva nui plase,el intotdeauna are seva propuneri,intotdeauna seva nui cum trebu etc etc etc etc
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:45:31 p.m. de llsoccerll »

Re: Castle Siege
« Răspuns #55 : Ianuarie 14, 2013, 02:14:33 p.m. »
absinth  spune te rog frumos la lume citi  bossi ati luat pe acest server? sedeti pe urma sunati inca pe telefon si va jeluiti noi o sa zabivim, da chiar te rog zabiveste

Zolotie slova Iurii Benediktovi4 !!! spune cine est' "s menea PIVOOOO"  :big_boss:

tie ti se pare normal ca 2 guildruri top sa faca  monopol pe server,,, de ce  sa nu fie balance cu totii stim ca 10 - 20 de jucatori nu au nici o sansa impotriva la 60 care sunt din kaktys ....
aici nu merge vb de boss ci  de DE CS!!!!

FARA ALLY LA CS VOTEZ ASA VA FI CINSTIT PENTRU TOTI
daca nu cred ca resturul guildurilor vor fi nevoiti sa fac cite 4 -5 ally pentur a avea sanse

care 60 de oameni, noi la golduri suntem tot timpu 1 party pvp si inca vreo 4-5 nabivi!!! kaska ochii cand joci, si nu scrie prostii pe forum!
« Ultima Modificare: Ianuarie 20, 2013, 12:46:00 p.m. de llsoccerll »

*

??????

Re: Castle Siege
« Răspuns #56 : Ianuarie 14, 2013, 02:21:18 p.m. »
У меня к вам 1 конкретный вопрос,допустим 2 гуилда мутят альянс и они берут замок и потом рвут альянс,какая то гильда останется в замке или замок будет ничейный ???

*

Mishanea

Re: Castle Siege
« Răspuns #57 : Ianuarie 14, 2013, 04:59:40 p.m. »
Da tut Kakto pofig   budet ally  ili ne budet....... kaktus   i  ****  i tak smogut  dagavaritsa  na CS ne slivati drug druga  potom ktota iz nih vazmiot zamok...i tam opeati uje podeleat shto kamu nado!!!

*

Offline chez

  • ***
  • 107
    • Vezi Profilul
Re: Castle Siege
« Răspuns #58 : Ianuarie 15, 2013, 02:10:58 p.m. »
да если кактусы возьмут замок и кикнут *****, то***** остануться без замка :sarcastic:

*

llsoccerll

Re: Castle Siege
« Răspuns #59 : Ianuarie 15, 2013, 02:16:53 p.m. »
Нехватало ещё таких поворотов событий)  :sarcastic: