Заточка и падение Life!!!!

  • 4 Răspunsuri
  • 2064 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Vanea

Заточка и падение Life!!!!
« : Iunie 29, 2016, 11:09:27 a.m. »
Админ настрой норм падение и заточку Life бред полный сделай все по людски, мало того что падает редко + горит пиз*ец как!!!!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Заточка и падение Life!!!!
« Răspuns #1 : Iunie 29, 2016, 11:23:08 a.m. »
Contra),in sfirsit un proiect complet diferit de altele,unde jolurile isi au pretul sau,iar sa faci setul la 28 este o povara=)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Заточка и падение Life!!!!
« Răspuns #2 : Iunie 29, 2016, 02:03:44 p.m. »
Админ настрой норм падение и заточку Life бред полный сделай все по людски, мало того что падает редко + горит пиз*ец как!!!!

De 3 zile n-am vazut life...jucatori de bc 6 sa fie criza de life ?) n-am mai vazut asa mu....


Pro sa mareasca dropul ! Ori fa sa se taceasca hainele bine ! Nui deajuns ca arde de doamne fereste ...inca si dropul scazut....+ si in magazin trebuie de vandut chetre pentru zen

*

Offline Ideal

  • ***
  • 196
  • Smile
    • Vezi Profilul
Re: Заточка и падение Life!!!!
« Răspuns #3 : Iunie 29, 2016, 07:35:51 p.m. »
Админ настрой норм падение и заточку Life бред полный сделай все по людски, мало того что падает редко + горит пиз*ец как!!!!

De 3 zile n-am vazut life...jucatori de bc 6 sa fie criza de life ?) n-am mai vazut asa mu....


Pro sa mareasca dropul ! Ori fa sa se taceasca hainele bine ! Nui deajuns ca arde de doamne fereste ...inca si dropul scazut....+ si in magazin trebuie de vandut chetre pentru zen

contra,tot normal....las ca-i bun dropu...server x4 si dropul nu trebu sa fie mai mare

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Заточка и падение Life!!!!
« Răspuns #4 : Iunie 30, 2016, 01:38:47 p.m. »
Админ настрой норм падение и заточку Life бред полный сделай все по людски, мало того что падает редко + горит пиз*ец как!!!!

De 3 zile n-am vazut life...jucatori de bc 6 sa fie criza de life ?) n-am mai vazut asa mu....


Pro sa mareasca dropul ! Ori fa sa se taceasca hainele bine ! Nui deajuns ca arde de doamne fereste ...inca si dropul scazut....+ si in magazin trebuie de vandut chetre pentru zen

contra,tot normal....las ca-i bun dropu...server x4 si dropul nu trebu sa fie mai mare

O sa vad mai peurma cum o sa fie normal...toti noobii zic acuma asa...degraba ajungem arena si setul nui la 28