BMG

  • 34 Răspunsuri
  • 9679 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: BMG
« Răspuns #30 : Ianuarie 23, 2018, 12:14:11 a.m. »
da  dar e exe  ? cu skill dar bmg nu are puha exe cu skill ..
si ce daca e exe ? daca ea oricum nu e mai buna ca GR simplu la PVE ! sau tu nu vezi ce scriu ...


tu asa scrii de park daca adauga rune blade cineva va merge cu el la pvp   ,  daca o sa adauge gr  cu el 100% o sa mearga la pvp , asa ca nu scri bred terog.


+1 pentru rune blade exe
de unde te-ai luat asa hitru ? ai jucat paote pe server unde este GR exe , si ai vazut toata situati ? iarasi iti spun tie anume , ca din cite vad ce scrii , breduesti si scrii huin*a numa tu mereu , si contraspui citeodata si oamenii de la tine din guild ! eu am jucat pe server unde a fots GR exe , si multi care sunt pe acest server, si pot sa-ti zic ca doar lumea care nau VIPER 13 , sau Sylph Wind Bow , o sa imble cu GR la gold ! la fel si lumea care nare un Thunder exe , o sa imble cu Rune la gold !!!destaptatiunea pul*i


tu esti un dalbaiob prost .
vre-un argument ceva ? :don-t_mention: sau esti din articolu "пустой звон" ???si stii doar aberatiile pe care tio invatat cine tio educat "bred, prost, dalbaiob" sa le spui la oameni fara motiv ?! :scratch_one-s_head:
ueban , nimic alt ceva. 
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: BMG
« Răspuns #31 : Ianuarie 23, 2018, 08:33:09 a.m. »
da  dar e exe  ? cu skill dar bmg nu are puha exe cu skill ..
si ce daca e exe ? daca ea oricum nu e mai buna ca GR simplu la PVE ! sau tu nu vezi ce scriu ...


tu asa scrii de park daca adauga rune blade cineva va merge cu el la pvp   ,  daca o sa adauge gr  cu el 100% o sa mearga la pvp , asa ca nu scri bred terog.


+1 pentru rune blade exe
de unde te-ai luat asa hitru ? ai jucat paote pe server unde este GR exe , si ai vazut toata situati ? iarasi iti spun tie anume , ca din cite vad ce scrii , breduesti si scrii huin*a numa tu mereu , si contraspui citeodata si oamenii de la tine din guild ! eu am jucat pe server unde a fots GR exe , si multi care sunt pe acest server, si pot sa-ti zic ca doar lumea care nau VIPER 13 , sau Sylph Wind Bow , o sa imble cu GR la gold ! la fel si lumea care nare un Thunder exe , o sa imble cu Rune la gold !!!destaptatiunea pul*i


tu esti un dalbaiob prost .
vre-un argument ceva ? :don-t_mention: sau esti din articolu "пустой звон" ???si stii doar aberatiile pe care tio invatat cine tio educat "bred, prost, dalbaiob" sa le spui la oameni fara motiv ?! :scratch_one-s_head:
ueban , nimic alt ceva.


nu te fa pe destept , si citesteti toate commentarile tale pe care tu peste tot le scrii  , la fel si in joaca, apoi  gindestete dece eu asa ti-am raspuns.

Te porti ca un inadecvat  si peurma spune cine pe cine cum la invatat a vb  ,  si nai dreptul sa te anini de cine mo educat mulearo eu nu m-am aninat de persoanele care te-au educat pe tine shobolanule!

Re: BMG
« Răspuns #32 : Ianuarie 23, 2018, 10:41:54 a.m. »
Lume ce am pus eu in discutie si ce vb voi aici? daca vii a arunca vb de ura unu la altu vb numa nu aici!

Re: BMG
« Răspuns #33 : Ianuarie 23, 2018, 10:44:36 a.m. »
eu vorbesc despre faptul ca BMG nu are sword cu PowerShot  exe! da voi deam aiuriti pe aici!ceva rezonabil o sa  vad postat aici ori alde Pero o sa scrie ca ca e disbalns din cauza ca se va aduga rune exe!

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: BMG
« Răspuns #34 : Ianuarie 23, 2018, 11:51:01 a.m. »
da  dar e exe  ? cu skill dar bmg nu are puha exe cu skill ..
si ce daca e exe ? daca ea oricum nu e mai buna ca GR simplu la PVE ! sau tu nu vezi ce scriu ...


tu asa scrii de park daca adauga rune blade cineva va merge cu el la pvp   ,  daca o sa adauge gr  cu el 100% o sa mearga la pvp , asa ca nu scri bred terog.


+1 pentru rune blade exe
de unde te-ai luat asa hitru ? ai jucat paote pe server unde este GR exe , si ai vazut toata situati ? iarasi iti spun tie anume , ca din cite vad ce scrii , breduesti si scrii huin*a numa tu mereu , si contraspui citeodata si oamenii de la tine din guild ! eu am jucat pe server unde a fots GR exe , si multi care sunt pe acest server, si pot sa-ti zic ca doar lumea care nau VIPER 13 , sau Sylph Wind Bow , o sa imble cu GR la gold ! la fel si lumea care nare un Thunder exe , o sa imble cu Rune la gold !!!destaptatiunea pul*i


tu esti un dalbaiob prost .
vre-un argument ceva ? :don-t_mention: sau esti din articolu "пустой звон" ???si stii doar aberatiile pe care tio invatat cine tio educat "bred, prost, dalbaiob" sa le spui la oameni fara motiv ?! :scratch_one-s_head:
ueban , nimic alt ceva.


nu te fa pe destept , si citesteti toate commentarile tale pe care tu peste tot le scrii  , la fel si in joaca, apoi  gindestete dece eu asa ti-am raspuns.

Te porti ca un inadecvat  si peurma spune cine pe cine cum la invatat a vb  ,  si nai dreptul sa te anini de cine mo educat mulearo eu nu m-am aninat de persoanele care te-au educat pe tine shobolanule!
eu nu ma fac , eu sunt... si tare bine stiu ce scriu , ca tot ce scriu are o oarecare logica ! daca tie ceva nu tii pe inteles imi pare rau , ai nevoie de ajutor... din ce pot sa-ti zic ca ceea ce scrii tu ,taman ca nare cap! ce tine de joaca , eu in joaca daca si vrb , e in guild chat , mai vazut sa scriu des ceva in global chat ? ! in game nu vrb practic cu nimeni , iara pot sa-ti zic ca eshti un balaur , care alcatueste povesti cu zmeu ! si hai te rog amintesteti cine primu o inceput sa se compoarte inadecvat , si sa se arunce cu fel de fel de cuvinte ! apoi fa concluzii cine , si cum e  :ok:

ThisKKK unde ai vazut sa scriu de dezbalansare daca se adauga Rune Blade exe ? taman ca am spus ca sunt deacord , si am mai dat si o propunere sa adauge pentru ELF si GR exe ! fiti atenti ce cititi , si nu alcatuiti !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel