Flame of condor

  • 15 Răspunsuri
  • 4428 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Flame of condor
« : Martie 18, 2017, 10:30:54 a.m. »
Buna ziua,din câte am înțeles flame of condor cade in baracks.Am stat v-o 8 ore și nimic...propun ridicarea dropului la acest ingredient la confecționarea 3rd Wings poate in oarecare măsura va stimula jocul oamenilor si restabilirea onlainului.Din câte vedem la castel dar nimeni bu se mai înregistrează si sa fie obținut condoru doar din erohim nu cred ca e o variantă bună pentru măcar a menține onlainu.Astept păreri adecvate si răspunsul adminului la subiectul dat.Ăștia care trag oghealu doar la ei rog sa se abțină de la comentarii ms

Re: Flame of condor
« Răspuns #1 : Martie 18, 2017, 10:40:07 a.m. »
---- Am scos de acolo vo 6 bycati dar am stat maxim 10 ore

Re: Flame of condor
« Răspuns #2 : Martie 18, 2017, 10:41:13 a.m. »
Nu trag oghialul deasupra mea ,dar spun realitatea ca cade destul de usor!Putina rabdare

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: Flame of condor
« Răspuns #3 : Martie 18, 2017, 11:37:07 a.m. »
am stat un pt full 14 ore nici una no cazut!

Re: Flame of condor
« Răspuns #4 : Martie 18, 2017, 12:10:20 p.m. »
daca ai stat 14 ore in PC esti zombie mai tae
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: Flame of condor
« Răspuns #5 : Martie 18, 2017, 12:24:36 p.m. »
Eu știu ca ieri pt lui mrorange stăteau la vibivit chiar îmi era interesant ce o sa spună(poftim si rezultatul)
Deci băieți va mai zic odată-nu duceți INFO in eroare dacă doriți sa salvam situația de pe server,lăsați informațiile care duc in eroare adminul

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Flame of condor
« Răspuns #6 : Martie 18, 2017, 01:00:28 p.m. »
Eu știu ca ieri pt lui mrorange stăteau la vibivit chiar îmi era interesant ce o sa spună(poftim si rezultatul)
Deci băieți va mai zic odată-nu duceți INFO in eroare dacă doriți sa salvam situația de pe server,lăsați informațiile care duc in eroare adminul
Daca itsi aduci aminte de la bun inceput la fel era shi cu Feather...noua imi cadea da voua nu...aici cred ca e random.

*

Offline Kido

  • *
  • 38
    • Vezi Profilul
Re: Flame of condor
« Răspuns #7 : Martie 18, 2017, 01:50:08 p.m. »
Contra!!
Daca se va skimba drop la Condor Flame shi va cadea la fel cum cade acuma Loch Feather, acest server nu va mai fi Hard shi nici nu va fi server dar o bataie de jok fata de timpul petrecut aici pina akum.(o parere a mea personal) :thank_you2:

Re: Flame of condor
« Răspuns #8 : Martie 18, 2017, 03:11:42 p.m. »
Mai bine sa fie marit % de facere 3 rd wings dekît dropul la flame of condor din 5-6 daca se face 1 pereke astai bine pe zi facem 3 wings sh toate ard

Re: Flame of condor
« Răspuns #9 : Martie 18, 2017, 03:34:37 p.m. »
avem 9 perechi facute din care numai 3 so primit la procentajul maxim!

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Flame of condor
« Răspuns #10 : Martie 18, 2017, 04:31:43 p.m. »
cade destul de ok, o intensitate mai mare ar slabi calitatea serverului.

Am avut si momente cind bateam cocostircul si intimplator am ucis un mob din care a cazut condor

Re: Flame of condor
« Răspuns #11 : Martie 19, 2017, 10:25:19 a.m. »
cade destul de ok, o intensitate mai mare ar slabi calitatea serverului.

Am avut si momente cind bateam cocostircul si intimplator am ucis un mob din care a cazut condor

Mie personal mi-a cazut din primul Mob )))) dar nu va spun din care :P

Re: Flame of condor
« Răspuns #12 : Martie 19, 2017, 11:59:24 a.m. »
Am mai stat odată 7 ore si nimic...nu mai am ce Adaugă văd ca e degeaba
Subiectul poate fi închis ...

Re: Flame of condor
« Răspuns #13 : Martie 19, 2017, 12:43:11 p.m. »
Cu condor cum iti merge, poti sta 10 min sa cada, sau poti sta si 7 ore sa nu cada. Dar ian incearca sa faci Feather, iar apoi incearca sa faci 3 wings....
Eu sunt de parerea ca acestea ingridiente ar fi kool dara ar fi mai disponibile, ba kiar poate si in shop daca lear pune. Da acush multi o sa inceapa nu trebu, nu stiu si, etc.
Dar sa nu uitam ca serv nu va tine o vesnicie ( sa nu fie cum serv trecut cind era 100 + online, pvp norma si wega a zis peste 1 luna VAIP si toti o zabivit) si cind oameni nici nau idei ce-i asta 3 wings, sau nu mai spun ca nici nau iteme, sau puteri pentru a lua bosu, nici in viata nau vazut ce-i asta 3 wings. Si asa si se va termina serverul,poate or avea top si atit. Dar ce facem cu ceilalti? Ei pur si simplu o sa lase si atit.
Parerea mea este ca orce om care joaca pe server sa poata, sa fie accesibil, sa fie mai usor pentru a dobindi ingirdientele sau chiar 3 wings. Prin acest lucru, ar putea atrage cit de cit oamenii, (chiar daca vine vara). Atunci o sa vedeti ca multi vor avea intiresu sa joace.
Dar in fine...Acus mai jos se vor incepe comentarii, tipa low server tralala, mii in kot ce o sa spuna altii. Mesajul concret e pentru admin, si asta e parerea mea

Re: Flame of condor
« Răspuns #14 : Martie 19, 2017, 01:55:31 p.m. »
oameni online ii 280 300 inca se poate de jucat ))) la 100 80 om spune ca e mort !