% la confectionarea Wing lvl 2 si Capa de Dark Lord(inclusiv si dropul la jwls)

  • 6 Răspunsuri
  • 3003 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline HeadShot

  • *
  • 14
  • ...mda
    • Vezi Profilul
Mult stimata Administratie a serverului Wega, de ceva timp exclamam la maxim si exprimam nemultumirea in legatura cu defectul prezent in procesul de confectionare a Aripilor de nivelul 2 si a Capei de DL, deci din 10 incercari cu coeficientul 90%, 9 din ele dau fail si doar una e cu succes..doi la mana e faptul ca dropul la jwls e foarte slab reiesind din asta pierdem toata pietrele la wings care nu dau rezultat reiese ca pierdem timpul degeaba, poate totusi revizuiti putin setarile goblinului si un pic sa gidilit la buric % de la jwls..
:)

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Straniu,  guildu nostru nici odata nu a avut probleme de genul,desigur ard wingsuri dar nu intratit cum zici tu,am impresia ca imfli un pic balonul)).Mai ales ca s-au facut schimbari legate de aceasta

*

Offline HeadShot

  • *
  • 14
  • ...mda
    • Vezi Profilul
Nustiu pentru cine s-au facut schimbari dar nu se simt..e dificultate sa faci wings acum, adminul a cerut FeedBack eu am raportat lacuna aparuta atit!
:)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Straniu,  guildu nostru nici odata nu a avut probleme de genul,desigur ard wingsuri dar nu intratit cum zici tu,am impresia ca imfli un pic balonul)).Mai ales ca s-au facut schimbari legate de aceasta

Probleme cu arsul itemilor in chaos masinca e complicata ! Jewel slab,arde totul repede ....de aici o sa apara ft multi afk...care-i sensul sa urmaresti joaca daca n-ai pentru ce .... Unii iubesc pvp,altii doar ka4...sa nu uitam ca altii iubesc sa faca haine...fiecare are placerea sa in joc...trebuie sa le convinga la toti !

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Pe S3 și îndeosebi aici un pic diferă modul de propagare a procentajului. Au fost cîteva ajustări la ultimul update și anume cum se propagă random-ul. Teoretic acum e o rată mai mare de succes.

Dificultatea constă în balansarea propagării. Schimbarea explicită duce la o rată de succes sau prea mare sau prea mică.
« Ultima Modificare: Iunie 30, 2016, 01:32:50 a.m. de Rayness »

*

[SM]KleriK

Pe S3 și îndeosebi aici un pic diferă modul de propagare a procentajului. Au fost cîteva ajustări la ultimul update și anume cum se propagă random-ul. Teoretic acum e o rată mai mare de succes.

Dificultatea constă în balansarea propagării. Schimbarea explicită duce la o rată de succes sau prea mare sau prea mică.

cred ca ceia cei scris acolo sunt poveshti la gura sobii,pentru ca vad singur ce % de a face wings sh kkat se primeshte fix aceiashi cu golds dropul din el cei fara lack dropul e bun ce e cu lack e mana zen o data poate sa cada ceva cu option bune dar arde la 11 13 cei aici de intzeles?lasa  webzenul nu suntem pe webzen s vrut jucam acolo dar jucam totzi aici, facetzi setarile normale nu am degind sa umblu la 350 in mana zen mai bine las serverul vostru care latzi configurat un an de zile sh fara tolk

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Aici am explicat ce este random