Intrebare catre administratie!?

  • 74 Răspunsuri
  • 16964 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Vanea

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #60 : Iunie 27, 2016, 07:24:33 a.m. »
Ну что там Админ Проверили моего МГ??? Скоро я смогу играть???

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #61 : Iunie 27, 2016, 08:22:27 p.m. »
Rayness deacum stau nu putin timp in ban ..si tot nu pot intelege care e acea mare problema si cauza...ati spus ca pe mail primiti si verificati mesajele mai des , iar dupa cite vad nu..am scris deacum nu un mesaj si nu doua ..eu inteleg ca vii indeferent , da oricum...mai ales ca ati facut back up ,si nare de unde sa fie prezente macar undeva ceva clonat !pentru ce dar tineti toata lumea care nu a participat in asta in ban ? rog sa acordati atentie pntr jucatorul cu nick : Filtru .. care nu a participat in fel de fel de mahinatii si a cazut in ban pntr hainele cumparate tot de la jucatori !!! :help:

*

Vanea

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #62 : Iunie 28, 2016, 12:05:17 a.m. »
Админ Ну что там долго ещё моего мг GENTELMEN  будете проверять, отпиши примерно сколько  дней или недель займет это может уже забить или как????

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #63 : Iunie 28, 2016, 12:29:28 a.m. »
Se verifică

Update:

Nu au fost depistate semne evidente de participare la fraudă.

Au fost șterse itemele provenite din fraudă.
« Ultima Modificare: Iunie 28, 2016, 01:46:38 a.m. de Rayness »

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #64 : Iunie 28, 2016, 01:50:22 a.m. »
Se verifică

Update:

Nu au fost depistate semne evidente de participare la fraudă.

Au fost șterse itemele provenite din fraudă.

Eu nu inteleg cum faci tu!!! La mine numai suspiciuni!, ai vazut clar ca nu am facut clone, numai ca am avut haine care mi leau dat si mie miai scos 30 lvl da la altii tu nu scoti!! undei dreptatea? Nui suficient ca am stat 2 saptamini in ban pentru nimic!

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #65 : Iunie 28, 2016, 08:59:56 a.m. »
Se verifică

Update:

Nu au fost depistate semne evidente de participare la fraudă.

Au fost șterse itemele provenite din fraudă.

Eu nu inteleg cum faci tu!!! La mine numai suspiciuni!, ai vazut clar ca nu am facut clone, numai ca am avut haine care mi leau dat si mie miai scos 30 lvl da la altii tu nu scoti!! undei dreptatea? Nui suficient ca am stat 2 saptamini in ban pentru nimic!

Toti care au avut unban ..le-au scos cate 30 lvl,nu esti unicul.

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #66 : Iunie 28, 2016, 10:51:28 p.m. »
Verificati va rog mai urgent si noobu meu de 100+ lvl , deja 2 saptamini si jumate in BAN pentru nimic....

nick: Afroditka

Si ban IP scoateti va rog!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #67 : Iunie 29, 2016, 03:05:46 p.m. »
WEGA deacum nu un mesaj am trimis , si nu un mesajam am lasat pe forum !!!!! poate atragi atentia si la mini nu ???????????????????????cit spoate ... ma ignori deacum 2 saptamini! vreu unban odata si odata la caracter,  unban ip , ca nam participat in diup !!!!!

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #68 : Iunie 29, 2016, 11:52:32 p.m. »
WEGA deacum nu un mesaj am trimis , si nu un mesajam am lasat pe forum !!!!! poate atragi atentia si la mini nu ???????????????????????cit spoate ... ma ignori deacum 2 saptamini! vreu unban odata si odata la caracter,  unban ip , ca nam participat in diup !!!!!
up !!!!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #69 : Iunie 30, 2016, 01:19:35 a.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #70 : Iunie 30, 2016, 08:58:32 a.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.


hainele inca nu inseamna participare , de unde si poti afla cum ele au aparut , si o sa vezi ca nui nici un fel de participare .. setul a fost cumparat si atit ! si nu vad nici un motiv pentru ce sa nu dai unban ...

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #71 : Iunie 30, 2016, 01:05:46 p.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.


hainele inca nu inseamna participare , de unde si poti afla cum ele au aparut , si o sa vezi ca nui nici un fel de participare .. setul a fost cumparat si atit ! si nu vad nici un motiv pentru ce sa nu dai unban ...


Da parca spuneai ca la golduri ai fost toate zilele si lai strins), iar acum cumparat zici)? Repede se schimba la tine versiunile=)

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #72 : Iunie 30, 2016, 01:37:36 p.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.


hainele inca nu inseamna participare , de unde si poti afla cum ele au aparut , si o sa vezi ca nui nici un fel de participare .. setul a fost cumparat si atit ! si nu vad nici un motiv pentru ce sa nu dai unban ...

Acesti oameni trebuie sa steie in ban...o sa intre din nou in joaca si o sa caute coduri ca sa faca iarasi ceva...din cauza lora au suferit multi si au fost sterse haine care n-o fost dupe ! Peurma te temi sa cumperi ceva ca sa nu ei ban pentru nimic ca te-o dat haina clonata

Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #73 : Iunie 30, 2016, 02:44:25 p.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.


hainele inca nu inseamna participare , de unde si poti afla cum ele au aparut , si o sa vezi ca nui nici un fel de participare .. setul a fost cumparat si atit ! si nu vad nici un motiv pentru ce sa nu dai unban ...

Acesti oameni trebuie sa steie in ban...o sa intre din nou in joaca si o sa caute coduri ca sa faca iarasi ceva...din cauza lora au suferit multi si au fost sterse haine care n-o fost dupe ! Peurma te temi sa cumperi ceva ca sa nu ei ban pentru nimic ca te-o dat haina clonata
acesti ?
hai incetati prostiile voastre de prisos sa scrieti ...ca nimeni nimik nu vo intrebat asta in primu rind...de unde sau luat hainele si etc..treaba me , si ce am dat eu pe dinsele tot e treaba mea ! principalu e ceea ca nam participat in clonare si etc...precum si nu merit ban !

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Intrebare catre administratie!?
« Răspuns #74 : Iunie 30, 2016, 05:19:33 p.m. »
Mai sunt cîteva conturi. Vor fi verificate mîine sau în weekend.

Filtru nu se preconizează a fi verificat. Sunt semne distincte care ar evidenția participarea în fraudă.

Tot set-ul e din clone de BoK de la DL KirtoaKa.


hainele inca nu inseamna participare , de unde si poti afla cum ele au aparut , si o sa vezi ca nui nici un fel de participare .. setul a fost cumparat si atit ! si nu vad nici un motiv pentru ce sa nu dai unban ...


Da parca spuneai ca la golduri ai fost toate zilele si lai strins), iar acum cumparat zici)? Repede se schimba la tine versiunile=)
si da , pe linga hainele cumparate , eu si asa avem set exe ! tsiba in kushka , si stai linistit pina nu te-a mai arunca vre-un os !
Desigur domnul red=) ,frustrarea e mult mai mare la tine,luind in consideratie ca ridicai intrebarea legata de altii,legate de seturi si wings , pe cind singur erai adeptul smecheriilor date ! Dar totusi presupun nu credeai ca vei fi aninat si tu),cum se zice ai ramas prostul satului))).Ma bucura in sfirsit ca este un administrator corect care  baneaza pentru faradelegi, neluind in consideratie cine este jucatorul ! Doar astfel va fi posibila  o concurenta corecta pe server,si respectiv online benefic!
« Ultima Modificare: Iunie 30, 2016, 05:23:42 p.m. de Royal »