Gold Stan

  • 16 Răspunsuri
  • 4166 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Gold Stan
« : Iulie 14, 2016, 05:30:52 p.m. »
Wega e prostie cu sternul dat!! Mareste mai bine rezist sau hp la gold decit sa pui! Peste fiecare 3 sec de baga in stan si nu mai ai cast, vine bk ae la gold si le dispare castul! nui interesant pentru pvp, aici o sa aiba prioritate deja cei care au mult hp!
E parerea mea, dar lasa si altii sa se expuie pe tema data!

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Gold Stan
« Răspuns #1 : Iulie 14, 2016, 06:48:30 p.m. »
WEGA cite ori  ai fost rugat, inainate sa faci schimbari, pune si tu o tema la discutie,cum a fost si cu arena in temele mai precedente,de ce trebuie sa faci schimbari nu in detrimentul  nostru?

Re: Gold Stan
« Răspuns #2 : Iulie 14, 2016, 07:25:21 p.m. »
Admin !!!!
Ce schimbari faci tu fara sa te intrebi parerea de jucatorii care sunt ?
Asa golduri cum ai facut acuma nu am mai vazut pe alte servere WEGA.
Peste fiecare a 2 atack te pune in stern si nu poti face nimic + in 20 sek dispare castul.
Mareste mai bine rezist si hp la gold decit sa faci asa schimbari. Nici nu ai placere de a umbla la asa golduri !!!

Re: Gold Stan
« Răspuns #3 : Iulie 14, 2016, 11:27:59 p.m. »
Наоборот круто, ну вас одно на уме повысь хп и резист, потом крики большой резист, потом еще что-то, всех довольных не будет.

Хоть что-то новое в пвп на +5 будет, все будут порасторопнее, такое было уже в 1 му, и все играли и всем очень нравилось.

Re: Gold Stan
« Răspuns #4 : Iulie 15, 2016, 12:26:19 a.m. »
Наоборот круто, ну вас одно на уме повысь хп и резист, потом крики большой резист, потом еще что-то, всех довольных не будет.

Хоть что-то новое в пвп на +5 будет, все будут порасторопнее, такое было уже в 1 му, и все играли и всем очень нравилось.
goldurile si orice alt event se face pentru jucatori!!
asa fel de schimbari trebuiesc discutate, daca majoritatea e deaccord poftim nici o problema, dar daca mai multi sunt impotriva de ce sa nu fie modificat!!!??

Re: Gold Stan
« Răspuns #5 : Iulie 15, 2016, 12:28:31 a.m. »
А почему ты считаешь что больше против???
На данный момент в этой теме 4 человека, я выражаю свое мнение, а вы в ваших сообщениях постоянно пишите мулць.
Так пусть зайдут и напишут.
Я так же могу написать, что многие за это нововведение

Re: Gold Stan
« Răspuns #6 : Iulie 15, 2016, 04:54:54 a.m. »
WEGA Inainte de a pune ceva testeaza,  te invit la +5  mai mult stau in stun decit pvp imposibil  +ca au aparut buguri cu dw in tp.  vezi cum cade jos  apoi  nimereste in stun si are viata din nou
:good: :good:  :focus: :good: :good: :focus: :good: :focus: :good: :good: :focus: :good: :focus: :focus: :focus: :good:
:good: :good:  :focus: :good: :focus: :good: :good: :focus: :good: :focus: :good: :good: :good:  :focus: :good: :good:
:good: :good:  :focus: :focus: :good: :good: :good: :focus: :focus: :good: :good: :good: :good:  :focus: :good: :good:
:good: :good:  :focus: :focus: :good: :good: :good: :focus: :focus: :good: :good: :good: :good:  :focus: :good: :good:
:good: :good:  :focus: :focus: :good: :good: :good: :focus: :focus: :good: :good: :good: :good:  :focus: :good: :good:
:good: :good:  :focus: :good: :focus: :good: :good: :focus: :good: :focus: :good: :good: :good:  :focus: :good: :good:
:good: :good:  :focus: :good: :good: :focus: :good: :focus: :good: :good: :focus: :good: :good:  :focus: :good: :good:
« Ultima Modificare: Iulie 15, 2016, 05:23:14 a.m. de Venezuela »

Re: Gold Stan
« Răspuns #7 : Iulie 15, 2016, 09:28:24 a.m. »
Наоборот круто, ну вас одно на уме повысь хп и резист, потом крики большой резист, потом еще что-то, всех довольных не будет.

Хоть что-то новое в пвп на +5 будет, все будут порасторопнее, такое было уже в 1 му, и все играли и всем очень нравилось.
Foarte tare mii intereant ce nick ai sa inteleg cit de des vii tu la gold ca asa de tare iti place cind stai mau mult in stan decit bati goldul. Ee la asa golduri nu mai trebbuiesc, sens din defensul ei nui. Aici o sa aiba prioritate cei care au mult hp. Eu am argumentat inainte sa critic sar undes argumentele tale?

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Gold Stan
« Răspuns #8 : Iulie 15, 2016, 01:39:46 p.m. »
Wega cu asa setari borite ini pare ca o sa ramii numa tu pe serveru asta

+1 La noi din guild vor sa lese mu daca va ramane stan ;) Sunt persoane "NU DAU NUME"
din 30 min la gold 20 le stai in stan :D
Bine,daca ramanem la faza cu stan puneti sa dea numai la 1 personaj stan+ range sa fie mic numai la cei care stau langa gold
ca sa nu sara in gold noobi si sa stee acolo!

Dar asa cum e acum numai nervi pierduti si nimic pvp!
Daca vrei sa duci goldu din tark 1 in 2 sau invers iti treb vreo 30 min asta in cel mai bun caz+ numai dl poate sa-l impinga cu calu asta pur si simplu ii pi...ts!!!
« Ultima Modificare: Iulie 15, 2016, 01:43:23 p.m. de ABECEDAR »

Re: Gold Stan
« Răspuns #9 : Iulie 15, 2016, 04:02:38 p.m. »
mai admin!!! da kkt ai facut.... acuma goldurile se iau 2 ore...
daca doresti sa  dee stun, pune sa dee stun la 1!!!
si sa arunce doar 1 jucator de la dinsu, pe acela care e cel mai aproape!!!


AMNO!!!

*

EdWyn

Re: Gold Stan
« Răspuns #10 : Iulie 15, 2016, 04:10:18 p.m. »
Wega iti explic de ce e o prostie:
1) luind in considerare stanul care este impus or si ce AE poate sa vina si singura sa curate un guild intreg din simplu motiv ca zona de stan sa nu o poata ajunge
2) in moment ce dai stan, esti prada tuturor
3) chiar daca ai face ca sa nu poata merge damage in tine cit esti in stan ar fi o idee proasta din simpu motiv ca reusesti sa reginetezi viata

Rezulta ca idea cu stan e una banala si foarte proasta!

Ce tine de micsorarea ariei si cantitatii celor care cad in stan tot e una proasta. Ar reesi ca eu Mg care e goldul meu si la urma sa moara tot Pvp meu si sa raman la gold nu asi putea fizic sal iau deoarece mult probabil eu asi fk singura persoana atit de aproape de gold deoarece as-i sari constantaneu in ea.

Sincer mai saturat cu neprofenalizmul tau! Invatate odata sa anunti si sa iti respecti cuvintele! Mai bine ai corecta fireslashul, firescream, pauza dintre hituri la DL, teeportul la dw si multimea de baguri vizuale!!!!!!!!!!!!!!

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Gold Stan
« Răspuns #11 : Iulie 15, 2016, 04:39:13 p.m. »
Wega iti explic de ce e o prostie:
1) luind in considerare stanul care este impus or si ce AE poate sa vina si singura sa curate un guild intreg din simplu motiv ca zona de stan sa nu o poata ajunge
2) in moment ce dai stan, esti prada tuturor
3) chiar daca ai face ca sa nu poata merge damage in tine cit esti in stan ar fi o idee proasta din simpu motiv ca reusesti sa reginetezi viata

Rezulta ca idea cu stan e una banala si foarte proasta!

Ce tine de micsorarea ariei si cantitatii celor care cad in stan tot e una proasta. Ar reesi ca eu Mg care e goldul meu si la urma sa moara tot Pvp meu si sa raman la gold nu asi putea fizic sal iau deoarece mult probabil eu asi fk singura persoana atit de aproape de gold deoarece as-i sari constantaneu in ea.

Sincer mai saturat cu neprofenalizmul tau! Invatate odata sa anunti si sa iti respecti cuvintele! Mai bine ai corecta fireslashul, firescream, pauza dintre hituri la DL, teeportul la dw si multimea de baguri vizuale!!!!!!!!!!!!!!

Chiar mai bine ai face bugurile vizuale si la magiile de baza da nu ai baga kikaturi! Care nu aduc nici un folos atata timp cat sunt o multime de buguri la baza jocului(tu faci adausuri atunci cand baza e de kkt!)poti sami rsp carei sensu ?
« Ultima Modificare: Iulie 15, 2016, 04:40:45 p.m. de ABECEDAR »

Re: Gold Stan
« Răspuns #12 : Iulie 15, 2016, 05:14:48 p.m. »
total deacord cu ce au scris mai sus  :this: te rog mult, fa ceva schimbari ca nu imblu la gold ca nu am timp sa stau 2 ore sa bat un gold!
si plus la asta ai scazut rezist la golduri ca sa nu fie monopol, dar dupa ce stanul de la +5 e mai puternic, lumea reuseste sa ea +3 +4 si sa vie si la +5!! conceptul tau il strici tot tu!! Hai sa facem ca la oameni, ca chiar nu am placere sa mai merg la golduri cu asa setari!

Re: Gold Stan
« Răspuns #13 : Iulie 15, 2016, 05:54:20 p.m. »
total deacord cu toti ce au spus, fa te rog bugurile mai intai da nu adauga toate prostiile, cu teleportul la dw inca nu te-ai lamurit da tu pui stun la golds...

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Gold Stan
« Răspuns #14 : Iulie 16, 2016, 03:36:26 p.m. »
Ii bun asa ! Totusi cred ca wega decide cum vrea sa arate serverul sau si nu mai necesita pareri pentru a adauga ceva gandit de el ! Ori sa stai 20min in stun sau sa mareasca rezist si sa-l bati cu 20min mai mult- e tot aceeasi ! E ceva deosebit de alte servere...de la inceput nu prea imi placea deoarece eram invatat cu standar,dar acum ma deprind si e mult mai fine !