SPot,gold,sh multe altele

  • 7 Răspunsuri
  • 2024 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

[SM]KleriK

SPot,gold,sh multe altele
« : Iunie 09, 2016, 08:42:33 p.m. »
totushi nu shtiu cu ce sa incep,ce e legat de spoturi?la 200++ stau atlans carei sensul din losttower 1 2 3 4 5 6  dungeon 1 2 3 Icarus sh multe altele mapuri unde nus spoturi facetzi draga administratzie spoturi din 4-5 mobi  sa apara intrun lok,totzi apar haotik sh peste vreo jumate de ora nui nimik un mob parasit sta linga tine 170 +  pe server sh mai mult de jumatate stau atlans afkdau gz unul la altul pentru o ora jumate de ka4,ce depinde de golduri ash vrea sa va rog sa punetzi ce cade din golduri shi de a scadea din resist poison daca e posibil sau scotetzi ca poisonul sa nu ea stamina,in sezomnul trecut era server cu 2 wings dar era sh Rs exe sh gd exe sh viper exe sh multe altele dar acesta e cu 3 wings de ce nu atzi pus shi aici ?cred ca serverul earashi mult no sa tzine  are mai mult de o saptamina de la deskidere daca nu ma greshesk dar lumea deja e 280-intro luna vor fi aproape 350 peste 2 luni 400? mai departe? earashi vipe?ridikatzi 500 shi x2,imprivintza 1 qwest  e forte greu de gasit qwestul  am stat o zi intreaga in atlans de la 6 dimineatza pina deseara no cazut nimika?cred ca nu e normal,facetzi va rog ceva skimbari cu incetul lumea deja nu mai intra in joaca, shtiu precis c din 170 online fiecare are 2 ferestre sau poate shi mai mult sh onlinul e impartzit aproape in jumatate...mai bine ar fi doar sa mearga o fereastra  ar aparea EE vii dar nu doar twin pentru ka4 sinestatator,dekind shtiu serverurile voastre nu traesk mai mult de 4-5 luni shi Din nou Vipe

Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #1 : Iunie 10, 2016, 01:43:23 a.m. »
Квест хорошо падает в БЦ или ДСе )

*

Razor

Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #2 : Iunie 10, 2016, 11:17:48 a.m. »
totushi nu shtiu cu ce sa incep,ce e legat de spoturi?la 200++ stau atlans carei sensul din losttower 1 2 3 4 5 6  dungeon 1 2 3 Icarus sh multe altele mapuri unde nus spoturi facetzi draga administratzie spoturi din 4-5 mobi  sa apara intrun lok,totzi apar haotik sh peste vreo jumate de ora nui nimik un mob parasit sta linga tine 170 +  pe server sh mai mult de jumatate stau atlans afkdau gz unul la altul pentru o ora jumate de ka4,ce depinde de golduri ash vrea sa va rog sa punetzi ce cade din golduri shi de a scadea din resist poison daca e posibil sau scotetzi ca poisonul sa nu ea stamina,in sezomnul trecut era server cu 2 wings dar era sh Rs exe sh gd exe sh viper exe sh multe altele dar acesta e cu 3 wings de ce nu atzi pus shi aici ?cred ca serverul earashi mult no sa tzine  are mai mult de o saptamina de la deskidere daca nu ma greshesk dar lumea deja e 280-intro luna vor fi aproape 350 peste 2 luni 400? mai departe? earashi vipe?ridikatzi 500 shi x2,imprivintza 1 qwest  e forte greu de gasit qwestul  am stat o zi intreaga in atlans de la 6 dimineatza pina deseara no cazut nimika?cred ca nu e normal,facetzi va rog ceva skimbari cu incetul lumea deja nu mai intra in joaca, shtiu precis c din 170 online fiecare are 2 ferestre sau poate shi mai mult sh onlinul e impartzit aproape in jumatate...mai bine ar fi doar sa mearga o fereastra  ar aparea EE vii dar nu doar twin pentru ka4 sinestatator,dekind shtiu serverurile voastre nu traesk mai mult de 4-5 luni shi Din nou Vipe

Deci la inceput tu spui ca is putini mobi in locatiile mai mari, din asta reiese ca faci prea putin exp nu?, apoi mai jos tu scrii ca au trecut 2 saptamini si oamenii deja is 280 si in o luna vor fi 350 .... totusi care e problema e prea greu sau prea usor poti sa decizi ?? Doar plinset vad pe forumu acesta, si oameni care nu stiu ce vor, credeam ca aici joaca oameni mai maturi putin ... Sper ca adminu sa ignore prostiile voastre (de ex. max lvl 500 si x2, :D ai sa joci singurel pe asa server)

Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #3 : Iunie 10, 2016, 01:23:35 p.m. »
Stau goldurile +4 se primbla cite 2 prin atlans lumea fuge de ei :)))  +3 se primbla habar nu are nimeni de gold in post chat se dau coordonatele insa tuturor le este indiferent  :clapping: (si logic ieri 40 minute am batut un gold in 7 lvl mediu 250 )serveru doarme aparent 200 online insa majoritatea pur si simplu stau afk nika dvijuha )
Scoteti rezistu asta stupid,stamina, nimeni pur si simplu nu se duce la gold,era mu illusion cu pvp serios la golduri unde un dw cu teleport putea sa i-a +3 singur doar prin faptul ca il gasea primul datorita caruia lumea si astepta goldurile din ora in ora practic tot serverul participa la golduri de la low lvl pina la high ...Propun sa puneti la vot momentele ce tin de spoturi (tarkan,lt7,icarus),gold rezist,stamina

Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #4 : Iunie 10, 2016, 01:56:37 p.m. »
+1

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #5 : Iunie 10, 2016, 07:11:14 p.m. »
Hărțile începînd cu Lost Tower vor fi un pic modificate în următorul update, totuși spot-uri mărite nu vor fi pentru a scădea din atractivitatea la Blood Castle și Devil Square.

Din gold drop-ul nu va fi mărit, totuși din drop-ul general nu există o limită.

Primele 280 nivele se ridică mai ușor, mai departe mai greu.

Quest-urile cad ca de obicei. Cunosc cazuri cînd a căzut din 2-3 mobi. Primul quest se ia în Dungeon3/Atlans, al 2-lea în Lost Tower 7.

Indiferent de online, toate schimbările trebuie analizate în detaliu.



« Ultima Modificare: Iunie 10, 2016, 07:35:30 p.m. de Rayness »

*

[SM]KleriK

Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #6 : Iunie 10, 2016, 11:08:32 p.m. »
totushi nu shtiu cu ce sa incep,ce e legat de spoturi?la 200++ stau atlans carei sensul din losttower 1 2 3 4 5 6  dungeon 1 2 3 Icarus sh multe altele mapuri unde nus spoturi facetzi draga administratzie spoturi din 4-5 mobi  sa apara intrun lok,totzi apar haotik sh peste vreo jumate de ora nui nimik un mob parasit sta linga tine 170 +  pe server sh mai mult de jumatate stau atlans afkdau gz unul la altul pentru o ora jumate de ka4,ce depinde de golduri ash vrea sa va rog sa punetzi ce cade din golduri shi de a scadea din resist poison daca e posibil sau scotetzi ca poisonul sa nu ea stamina,in sezomnul trecut era server cu 2 wings dar era sh Rs exe sh gd exe sh viper exe sh multe altele dar acesta e cu 3 wings de ce nu atzi pus shi aici ?cred ca serverul earashi mult no sa tzine  are mai mult de o saptamina de la deskidere daca nu ma greshesk dar lumea deja e 280-intro luna vor fi aproape 350 peste 2 luni 400? mai departe? earashi vipe?ridikatzi 500 shi x2,imprivintza 1 qwest  e forte greu de gasit qwestul  am stat o zi intreaga in atlans de la 6 dimineatza pina deseara no cazut nimika?cred ca nu e normal,facetzi va rog ceva skimbari cu incetul lumea deja nu mai intra in joaca, shtiu precis c din 170 online fiecare are 2 ferestre sau poate shi mai mult sh onlinul e impartzit aproape in jumatate...mai bine ar fi doar sa mearga o fereastra  ar aparea EE vii dar nu doar twin pentru ka4 sinestatator,dekind shtiu serverurile voastre nu traesk mai mult de 4-5 luni shi Din nou Vipe

Deci la inceput tu spui ca is putini mobi in locatiile mai mari, din asta reiese ca faci prea putin exp nu?, apoi mai jos tu scrii ca au trecut 2 saptamini si oamenii deja is 280 si in o luna vor fi 350 .... totusi care e problema e prea greu sau prea usor poti sa decizi ?? Doar plinset vad pe forumu acesta, si oameni care nu stiu ce vor, credeam ca aici joaca oameni mai maturi putin ... Sper ca adminu sa ignore prostiile voastre (de ex. max lvl 500 si x2, :D ai sa joci singurel pe asa server)
credema ca joc mai mult timp dekit tine am jucam de la inceputul proiectelor lui wega sh multe altele dar nam vazut astfel de setari la server spunemi singur ce vrai timp de 2-3 luni sa inkida serverul?qwestul cadea inainte chiar shi in pt acum nu cade,ce e de golduri resist poison e nebun pentru ca goldurile mai stau pina dispar shi apar altele in kalima de la 1 pina la 4 nu sunt spoturi de lok 2 mobi apar intrun lok apoi nui mai vezi peste jumatate de ora,restu spoturilor sunt moarte nu vezi pe nime lt 1-5 locatzii moarte dungeon1-3 tot asha tarkan la fel ce sens? Sa ridici 200 atlans apoi numai bc ds? Ca cumva sa ajungi la 400, cu wingirile e dreq faci wings costa 10kk  le faci la 7 scrie 29 dar tot e 10 kk asta e normal? Nimeni nu se plinge mii tot una dar pe test server fac una spun una dar kind deskid serverul nimika din ce a fost spus facut testat nu e pus.totul facut la in haltura

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: SPot,gold,sh multe altele
« Răspuns #7 : Iunie 11, 2016, 07:39:31 p.m. »
În secțiunea noutăți găsești o parte din ce a fost modificat/adăugat