Sondaj

Scoatem la AE perekast?

da
7 (20%)
nu
19 (54.3%)
Castul sa poata fie pus de la 450 ener
7 (20%)
Durata castului sa fie mai mic
0 (0%)
Dmg marit pentru toate personajele
2 (5.7%)

Numărul total de membrii care au votat: 34

Votare închisă: Februarie 08, 2018, 06:33:47 p.m.

PERECAST LA AE!

  • 51 Răspunsuri
  • 10095 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #30 : Februarie 06, 2018, 06:04:00 p.m. »
DC voi in genere atsi hotarit ca personajul fara cast trebue ceva sa faca in potriva acelui cu cast ?

dc voi ati hotarit ca ae trebuie sa aiba perekast?nui deajuns ca bate de departe, si are mult hp,dar inca sa schimbe si castul?
asta cu ce ocazie?
« Ultima Modificare: Februarie 06, 2018, 06:14:04 p.m. de dilocika »

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #31 : Februarie 06, 2018, 07:45:08 p.m. »
DC voi in genere atsi hotarit ca personajul fara cast trebue ceva sa faca in potriva acelui cu cast ?

dc voi ati hotarit ca ae trebuie sa aiba perekast?nui deajuns ca bate de departe, si are mult hp,dar inca sa schimbe si castul?
asta cu ce ocazie?
aici nu este ce comenta.

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #32 : Februarie 06, 2018, 09:19:05 p.m. »
Daca sincer este primu server cind Ae intradevar e imba)pecind restu stau alaturi si fumeaza)la orice event cistiga acel Ally ce are mai multe AE si care are ae mai multe care stiu sa joace bine)e prea mare diferenta,acelasi DL sau BMG macar ca are point mai multe si fie in anc set sau fie in full exe set din+5 nu face fata la o ae de talie medie,ca un variant ar fi de scazut buf la EE cu vo 40-50%

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #33 : Februarie 06, 2018, 09:37:38 p.m. »
Daca sincer este primu server cind Ae intradevar e imba)pecind restu stau alaturi si fumeaza)la orice event cistiga acel Ally ce are mai multe AE si care are ae mai multe care stiu sa joace bine)e prea mare diferenta,acelasi DL sau BMG macar ca are point mai multe si fie in anc set sau fie in full exe set din+5 nu face fata la o ae de talie medie,ca un variant ar fi de scazut buf la EE cu vo 40-50%


nu ai dreptate  , un BMG sau dl in set exe poate usor sa daie jos o ae

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #34 : Februarie 06, 2018, 09:43:46 p.m. »
Daca sincer este primu server cind Ae intradevar e imba)pecind restu stau alaturi si fumeaza)la orice event cistiga acel Ally ce are mai multe AE si care are ae mai multe care stiu sa joace bine)e prea mare diferenta,acelasi DL sau BMG macar ca are point mai multe si fie in anc set sau fie in full exe set din+5 nu face fata la o ae de talie medie,ca un variant ar fi de scazut buf la EE cu vo 40-50%


nu ai dreptate  , un BMG sau dl in set exe poate usor sa daie jos o ae

Serios bro?))Sunt top dl 1 pe server si am si exe set din+5 full 13 cu opt normale) si anc top set)si iti spun ca fara cast ambii am sanse la o ae buna(evidentiez ca top ae da una din cele buen) in proportie 60% ca va castiga ea,si int propportie de 40% daca nu mai putin voi cistiga eu,dar daca ambii cu cast ingenere nu am sanse ca imi da perecast si poate sa staie si afk) cind eu o bat la 100-200))iar ea la 3k,asta tii ti se pare normal?))nustiu nustiu,sa fi stiu imi faceam ae)

*

Offline 6yXaPuK

  • ***
  • 151
  • 6yXaPuK/u3oJlbga/Paine/WarFighter/Arsenal
    • Vezi Profilul
Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #35 : Februarie 06, 2018, 09:45:58 p.m. »
Si credema ca nu e vorb in ''miini'') e chiar setat serveru acesta in foavoarea la AE ,o tona de hp aproape cit are  un bmg si bdl si cu vreo 1-2 k mai putin ca bk,imba dmg mai mare ca oricine,si inca si perecast) si inca si Ice si inca si range atack),despre ce vb?)daca in acelasi vote contra(90%) precum si comentarii contra au fost de jucatori care joaca pe ae
« Ultima Modificare: Februarie 06, 2018, 09:54:30 p.m. de 6yXaPuK »

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #36 : Februarie 06, 2018, 10:56:12 p.m. »
Daca sincer este primu server cind Ae intradevar e imba)pecind restu stau alaturi si fumeaza)la orice event cistiga acel Ally ce are mai multe AE si care are ae mai multe care stiu sa joace bine)e prea mare diferenta,acelasi DL sau BMG macar ca are point mai multe si fie in anc set sau fie in full exe set din+5 nu face fata la o ae de talie medie,ca un variant ar fi de scazut buf la EE cu vo 40-50%

Tu vezi comentariile lu alde Lordic, icewind si toate ae care au scris in tema aceasta, tipa nuu si ca ae nui imba:D ini vine a ride cum fiecare traje oghealu in partea lui. Dar  cel mai rau ca adminu nu vide asta in proces de joc, iar aici o sa vada ca o scris tipa nu tot normal si asa o sa lese, asta-i cel mai pe4ealina(((

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #37 : Februarie 06, 2018, 11:12:51 p.m. »
imi da perecast si poate sa staie si afk) cind eu o bat la 100-200))iar ea la 3k,asta tii ti se pare normal?))nustiu nustiu,sa fi stiu imi faceam ae)
da cum tu ai vrut? ia cu cast shi tu fara shi sa va batetsi la egalitate? automat ce itsi da AE perecast socoate ca te batsi 2 vs 1.
Shi cei ce au jucat pe test stiu ca AE cu cast vs BK fara cast AE pierde, cam 80% ca BK cistiga in acest duel.

In al doilea rind AE au totsi, cit voi atit shi altsi.

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #38 : Februarie 06, 2018, 11:40:57 p.m. »
imi da perecast si poate sa staie si afk) cind eu o bat la 100-200))iar ea la 3k,asta tii ti se pare normal?))nustiu nustiu,sa fi stiu imi faceam ae)
automat ce itsi da AE perecast socoate ca te batsi 2 vs 1.
Shi cei ce au jucat pe test stiu ca AE cu cast vs BK fara cast AE pierde, cam 80% ca BK cistiga in acest duel.


Pe test server cind era pvp nu erau ee cu atita ee+ la asta erau bb cu 200 dm, kanewna ca cadea, aici altai istorie, mie a ride tipa da cast si ca si cum 2-1))) Hai fii serios, da perekast si bati la 150, neidiferent la kit dmg nai avea.

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #39 : Februarie 07, 2018, 12:03:10 a.m. »
imi da perecast si poate sa staie si afk) cind eu o bat la 100-200))iar ea la 3k,asta tii ti se pare normal?))nustiu nustiu,sa fi stiu imi faceam ae)
automat ce itsi da AE perecast socoate ca te batsi 2 vs 1.
Shi cei ce au jucat pe test stiu ca AE cu cast vs BK fara cast AE pierde, cam 80% ca BK cistiga in acest duel.


Pe test server cind era pvp nu erau ee cu atita ee+ la asta erau bb cu 200 dm, kanewna ca cadea, aici altai istorie, mie a ride tipa da cast si ca si cum 2-1))) Hai fii serios, da perekast si bati la 150, neidiferent la kit dmg nai avea.
Iaca daca nu stii DC scrii ? nu era 200 DMG pe BB, pe test era aceleashi setari.
Ridete mai departe, daca nu potsi gindi logic nu am ce sa itsi fak.

*

Offline Diadora

  • **
  • 82
  • [GUZGANOS] pvpjk
    • Vezi Profilul
Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #40 : Februarie 07, 2018, 01:21:18 a.m. »
Hai sa fim seriosi baieti.

Voi vreti in unic ca AE sa nu va poata da jos, voi asta serios? AE cum voi ziceti cu o toana de HP are foarte si foarte slabe sanse 1vs1 contra la un personaj imbracat exe la 13 nu si in unic.

La urma urmei e joaca de echipa cand merge vorba de pvp la evenimente.

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #41 : Februarie 07, 2018, 01:50:39 a.m. »
видно что автор из рояли/ехперт.
вам выгодна снять перекст, там же не одна АЕ не умеет им пользоваться.

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #42 : Februarie 07, 2018, 11:09:19 a.m. »
mg tre sa puna 400 eng p/u poison.. dc ae n-ar trebui sa puna? Raspuns: ca sa profite de 300+ pointuri aruncate in hp!
Plus la asta aproape fiecare AE are cite un EE bot deschis din a doua fereastra care ii da un avantaj shi mai mare! Daca EE practic shi-a pierdut valoarea ca erou desinestatator ar fi logic de scazut bufful cu 30-40%
din pacate asta nu se va intimpla.. ca moldovanu s-o deprins cu bunishoru shi totul sa fie Easy! :beach:

Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #43 : Februarie 07, 2018, 11:28:15 a.m. »
mg tre sa puna 400 eng p/u poison.. dc ae n-ar trebui sa puna? Raspuns:
Sunt mofturile lui Ryannes, de aia MG pune 400 ene pentru poison


Plus la asta aproape fiecare AE are cite un EE bot deschis din a doua fereastra care ii da un avantaj shi mai mare!
WTF ??? cei cu prostiia asta?

Daca EE practic shi-a pierdut valoarea ca erou desinestatator ar fi logic de scazut bufful cu 30-40%
Ce are una cu alta ?? mai gindeste ce scrii, numai prostii shi imaginatsii de ale tale.
iFace MrsDeep joaca doar pe EE.


Re: PERECAST LA AE!
« Răspuns #44 : Februarie 07, 2018, 12:54:51 p.m. »
mg tre sa puna 400 eng p/u poison.. dc ae n-ar trebui sa puna? Raspuns:
Sunt mofturile lui Ryannes, de aia MG pune 400 ene pentru poison


Plus la asta aproape fiecare AE are cite un EE bot deschis din a doua fereastra care ii da un avantaj shi mai mare!
WTF ??? cei cu prostiia asta?

Daca EE practic shi-a pierdut valoarea ca erou desinestatator ar fi logic de scazut bufful cu 30-40%
Ce are una cu alta ?? mai gindeste ce scrii, numai prostii shi imaginatsii de ale tale.
iFace MrsDeep joaca doar pe EE.
de asta shi nu scriu pe forum.. aici opozitzia e mai presus ca parerea altuia.. daca itzi exprimi opinia deodata se gaseshte cineva care ar trebui sa faca totul contra, sa te ea in ris shi sa-l faca pe eroul.. BRAVO ai enumarat 2 EE din 50 (mai putzin de 5%) !!!
btw.. sunt curios.. care e solutzia ta p/u subiectul dat!?