ONLINE!

  • 23 Răspunsuri
  • 4968 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #15 : Martie 21, 2017, 05:46:39 p.m. »
Un aspect destul de straniu,ca in toate muurile cind k7 boss este gz ,se anunta despre asta,aici a fost scos,respectiv cum e posibil sa venim ,daca  in mare orarul nu stim?
pentru asha ceva suntbilete k7   intratzi shi voi noaptea ziua vedetz este bosulori nu)) va spun deodata bossul ice nu se pune)) resp 12 ore

in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
« Ultima Modificare: Martie 22, 2017, 08:48:59 p.m. de Rayness »

Re: ONLINE!
« Răspuns #16 : Martie 21, 2017, 06:49:00 p.m. »
Un aspect destul de straniu,ca in toate muurile cind k7 boss este gz ,se anunta despre asta,aici a fost scos,respectiv cum e posibil sa venim ,daca  in mare orarul nu stim?
pentru asha ceva suntbilete k7   intratzi shi voi noaptea ziua vedetz este bosulori nu)) va spun deodata bossul ice nu se pune)) resp 12 ore

in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
 


a fost un mu unde boss k7 kind aparea shi kind gz scria pe tot server,dar pentru sa fie scris ca a murit sau a aparut pe server daca guildurile care umbla la el shtiu deja la ce ora e resp,vretz tat mura in gura boss k7 golduri s kishi pidijeaba sa va kaceitz afk stind la komp 2 ceasuri pe zi sh sa avetz pushti 380 din lora paucki sh sa datz paposhii jos dintrun ice veter me4ta nooba stringetziva totzi hitrii intrun guild  deaista cu multi culori,,,sms pe telefon nu vrai de la wega :  ,, boss k7 gz  az nu vo mers" sau boss k7 o injiet hai baetz strinjetziva sapile sh gou" :crazy:
« Ultima Modificare: Martie 22, 2017, 08:50:06 p.m. de Rayness »

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #17 : Martie 21, 2017, 08:24:44 p.m. »
Un aspect destul de straniu,ca in toate muurile cind k7 boss este gz ,se anunta despre asta,aici a fost scos,respectiv cum e posibil sa venim ,daca  in mare orarul nu stim?
pentru asha ceva suntbilete k7   intratzi shi voi noaptea ziua vedetz este bosulori nu)) va spun deodata bossul ice nu se pune)) resp 12 ore

in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
in toate muurile cind k7 boss este gz
 
Mai mult nu am ce sa-ti zic,atit timp cit esti tipic om cu aiureli in cap
:crazy:paremise suntetzi voi cu aiureli in cap hitrule.a fost un mu unde boss k7 kind aparea shi kind gz scria pe tot server,dar pentru sa fie scris ca a murit sau a aparut pe server daca guildurile care umbla la el shtiu deja la ce ora e resp,vretz tat mura in gura boss k7 golduri s kishi pidijeaba sa va kaceitz afk stind la komp 2 ceasuri pe zi sh sa avetz pushti 380 din lora paucki sh sa datz paposhii jos dintrun ice veter me4ta nooba stringetziva totzi hitrii intrun guild  deaista cu multi culori,,,sms pe telefon nu vrai de la wega :  ,, boss k7 gz  az nu vo mers" sau boss k7 o injiet hai baetz strinjetziva sapile sh gou" multa minte :crazy:

Klerik de cind te stiu numai de floodit esti bun,concret cu facte nu vii,am impresia de pus pe tine cu o oarecare Baba Zina, va-ti lega minunat.Concret spune care mu a fost si care nu au fost.Si ca propunere iti zic  vorbeste la tema da nu balade polulare inplute cu seriale mexicane!
Posibil el a avut in vedere ca aceasta informatsie este pentru ceia care vreau sa ee Bosu pe la 3-5 dimineatsa fara pvp...dar pentru acei care chiar vreeau sa se lupte nu au nevoe de asta.
E destul de ushor sa monitorizezi Bossul daca imbli la el in continuu.

Re: ONLINE!
« Răspuns #18 : Martie 21, 2017, 09:10:43 p.m. »
 :wacko: wtf))) care flood omule care baba zina)) cei cu tine)) eu tzeam dat un sfat daca nu ai luat aici bossul,sa shtii ca sa ei un boss el trebuie monitorizat este nui vezi ca se gz 2 guilduri in davis inseamna ca e pvp pentru intrare la bos,lamureshtemi pentru ce sa fie scris kind moare bossul pe tot serverul?

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #19 : Martie 22, 2017, 11:06:19 a.m. »
Royal, voi iarasi trageti plapuma peste dorinta voastra de a sta cit mai mult afk. Explic: in moment ce scrie boss kundum has re spawned, oamenii zic o hai sal luam (in special 3-4-5dimienata) cind majoritatea dorm. In cazul in care nu scrie, jucatorii sunt impusi sa discute/inteleaga cu cei din guild pentru a monitoriza si a incerca sa depisteze timing-ul la Boss k7.

Hai sa nu transformam activitatile care necesita team play in o agenda cu ore specifice si promovare de afk

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #20 : Martie 22, 2017, 01:16:29 p.m. »
repet nustiu cite proiecate ai jucat tu,dar in toate care am jucat scria de event,fix asa cum golden dragon,etc) doar proiectul dat WEGA si cel precedent a fost povestea data
« Ultima Modificare: Martie 22, 2017, 08:52:02 p.m. de Rayness »

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #21 : Martie 22, 2017, 04:00:06 p.m. »
repet nustiu cite proiecate ai jucat tu,dar in toate care am jucat scria de event,fix asa cum golden dragon,etc) doar proiectul dat WEGA si cel precedent a fost povestea data

Prababil daca analizezi abilitatile mele de a juca MU si daca ai atrage atentia la argumentele oferite de mine pe forum in baza or carei teme, ai intelege ca nu esti unicul care a luat parte in mai multe proiecte. Pot sa-ti spun ca fiecare proiect are specificul sau, de ex in unele boss k7 se arunca in ice, in altele golds au asa un dmg ridicat ca si la lvl foarte mare trebuie sal pui dupa piatra. In asta, goldurile dau stern, poison scoate stamina, si eliminarea bossului in k7 nu este anuntata.

Asa ca hai nu spune lumii cita experienta ai in MU si savureaza procesul jocului  :sun_bespectacled:
« Ultima Modificare: Martie 22, 2017, 08:52:30 p.m. de Rayness »

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #22 : Martie 22, 2017, 04:19:45 p.m. »
Eautel si aista o aprut, plapumo repet nustiu cite proiecate ai jucat tu,dar in toate care am jucat scria de event,fix asa cum golden dragon,etc) doar proiectul dat WEGA si cel precedent a fost povestea data,asa ca baieti fara mult tam tam,informativa sau la piata cu rasarita!

Prababil daca analizezi abilitatile mele de a juca MU si daca ai atrage atentia la argumentele oferite de mine pe forum in baza or carei teme, ai intelege ca nu esti unicul care a luat parte in mai multe proiecte. Pot sa-ti spun ca fiecare proiect are specificul sau, de ex in unele boss k7 se arunca in ice, in altele golds au asa un dmg ridicat ca si la lvl foarte mare trebuie sal pui dupa piatra. In asta, goldurile dau stern, poison scoate stamina, si eliminarea bossului in k7 nu este anuntata.

Asa ca hai nu spune lumii cita experienta ai in MU si savureaza procesul jocului  :sun_bespectacled:

si normal in versiunea 97 se luau bosii in ice,in versiunea data by default setarile nu permit sa se ea in ICE .

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: ONLINE!
« Răspuns #23 : Martie 22, 2017, 05:02:03 p.m. »
Eautel si aista o aprut, plapumo repet nustiu cite proiecate ai jucat tu,dar in toate care am jucat scria de event,fix asa cum golden dragon,etc) doar proiectul dat WEGA si cel precedent a fost povestea data,asa ca baieti fara mult tam tam,informativa sau la piata cu rasarita!

Prababil daca analizezi abilitatile mele de a juca MU si daca ai atrage atentia la argumentele oferite de mine pe forum in baza or carei teme, ai intelege ca nu esti unicul care a luat parte in mai multe proiecte. Pot sa-ti spun ca fiecare proiect are specificul sau, de ex in unele boss k7 se arunca in ice, in altele golds au asa un dmg ridicat ca si la lvl foarte mare trebuie sal pui dupa piatra. In asta, goldurile dau stern, poison scoate stamina, si eliminarea bossului in k7 nu este anuntata.

Asa ca hai nu spune lumii cita experienta ai in MU si savureaza procesul jocului  :sun_bespectacled:

si normal in versiunea 97 se luau bosii in ice,in versiunea data by default setarile nu permit sa se ea in ICE .

vreai sa spui ca in alte proiecte care nu aveau la baza versiunea 97d bosul niciodata nu se punea in ice? sau ca goldul sa arunce in stern e default setting pentru season 3? Intelegi ca ai raspuns "lishbi sa fie" da?

Idea mesajului meu era ca fiecare proiect are caracteristicile sale (ceea ce insinueaza ca citeodata si default settings sunt ajustate). Respectiv, nu poti baza un argument ca toate proiectele care au fost pina acum au anuntat ca Boss of Kundum has been killed dar asta nu