Fenrrir

  • 22 Răspunsuri
  • 6205 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #15 : Martie 13, 2017, 06:17:30 p.m. »
WEGA imi este interesant tu ai testat fenrirul in joc inaitne sa-l implic in joc? Si asa e mare nervozitate cu bagurile vizuale,care ar trebui in 1 rind rezolvate,acum datorita movement speedului care are fenrirul  te trezesti cu jucatorul in fata fara sa clipesti,respectiv se primeste bag,si cei care vor avea fenrir vor avea prioritate din simplu motiv ca vor observa  cu 1-2 sec mai rapid ca celalt ,si poftim joacate!

Re: Fenrrir
« Răspuns #16 : Martie 13, 2017, 10:55:18 p.m. »
Acesta e specificul acestui pet. Totodată, dacă nu este alimentat la timp poate fi pierdut.
da muraturi maninca? :)))


Xaxaxa
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

Re: Fenrrir
« Răspuns #17 : Martie 21, 2017, 03:07:25 a.m. »
am kumparat 2 fenrir = 600 lei ... ambii au ars ) no koment ..

Re: Fenrrir
« Răspuns #18 : Martie 21, 2017, 08:55:00 a.m. »
am kumparat 2 fenrir = 600 lei ... ambii au ars ) no koment ..
:D felicitari asta se numeshte process de joaca:) sh o facere de bani :)

Re: Fenrrir
« Răspuns #19 : Martie 21, 2017, 09:17:09 a.m. »
nu e normal asta WEGA, sa cumpari cu bani reali itemu sau petu si el inca sa fie pierdut, sincer vroiam sa iau si eu si inca vrio 3 prieteni dar cind am vazut cum o ars 2 la rind nio trecut gustu... modifica procentu de il face in albastru sau negru te rog.

Re: Fenrrir
« Răspuns #20 : Martie 21, 2017, 11:13:55 a.m. »
este bug la fenrir daca fugi mai mult de 2 min da disk !!!!!!!! de la speed.....

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #21 : Martie 22, 2017, 11:08:01 a.m. »
nu e normal asta WEGA, sa cumpari cu bani reali itemu sau petu si el inca sa fie pierdut, sincer vroiam sa iau si eu si inca vrio 3 prieteni dar cind am vazut cum o ars 2 la rind nio trecut gustu... modifica procentu de il face in albastru sau negru te rog.

nimeni nu te pune sa arunci bani, te duci cry wolf frumos, si incepia a dobindi ingrediente pentru fenrir! item-ul in cash shop a fost adaugat ca o alternativa. Faptul ca ard este ceva normal, ca si or si care alt item, blood castle event, creation of wings, even potion of soul.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Fenrrir
« Răspuns #22 : Martie 23, 2017, 01:00:09 a.m. »
Conform statisticilor cînd procentajul de upgrade e maxim marea majoritate se primesc.

O cale alternativă celei menționate mai sus ar fi să nu-i faci upgrade pînă nu ai GEM Points pentru altul în loc. GEM Points pot fi obținute pentru timpul petrecut online, îndeplinirea quest-urilor, referral sau donații
« Ultima Modificare: Martie 23, 2017, 01:03:30 a.m. de Rayness »