Pots Rate

  • 37 Răspunsuri
  • 8081 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Pots Rate
« Răspuns #30 : Decembrie 15, 2017, 12:44:42 a.m. »
da cu tine nui sens sa vorbesti, sau tu sau peretele e una shi aceiashi

Eu mai răspund la mesaje. Peretele nu poate răspunde.

Re: Pots Rate
« Răspuns #31 : Decembrie 15, 2017, 12:57:00 a.m. »
da cu tine nui sens sa vorbesti, sau tu sau peretele e una shi aceiashi

Eu mai răspund la mesaje. Peretele nu poate răspunde.
Mai bine ai fi mut dar intselept decit sa raspunzi poveshti care pe care leai visat noaptea.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Pots Rate
« Răspuns #32 : Decembrie 15, 2017, 02:19:22 a.m. »
FreeWinner, am șters mesajele (și ale mele) ca să nu facem flood în acest subiect. Opinia ta am înțeles-o, mulțumesc.

Si vrei sa spui ca  parerile mele sunt  gresite ? care? So de CE?

Păreri greșite nu există. Păreri pot fi diferite.


Вега не спорь луче со мной, по логике и знаниям поверь проиграешь.(игровом не разработкой)

Nici nu încerc, mă dau și eu cu părerea și mai văd ce gândești.

Trebuie să acceptăm că suntem mulți și toți cu păreri și idei diferite. Important e să se înțeleagă că părerea proprie uneori nu corespunde cu părerea celorlalți și asta e normal.
« Ultima Modificare: Decembrie 15, 2017, 04:01:04 a.m. de Rayness »

Re: Pots Rate
« Răspuns #33 : Decembrie 15, 2017, 08:02:58 a.m. »
Hahaha, nu din cauza la flood da sa nu te rida lumea pe tine ai sters mesajele)) nici o data nu le stergeai daca nu erau necenzurate)
 

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Pots Rate
« Răspuns #34 : Decembrie 15, 2017, 12:05:42 p.m. »
Hahaha, nu din cauza la flood da sa nu te rida lumea pe tine ai sters mesajele)) nici o data nu le stergeai daca nu erau necenzurate)

Nu, hai 1 - 2 comentarii, dar așa a fost ocupat tot spațiul informațional și nici măcar nu erau dezbateri.

Re: Pots Rate
« Răspuns #35 : Decembrie 15, 2017, 12:55:29 p.m. »
Hahaha, nu din cauza la flood da sa nu te rida lumea pe tine ai sters mesajele)) nici o data nu le stergeai daca nu erau necenzurate)

Nu, hai 1 - 2 comentarii, dar așa a fost ocupat tot spațiul informațional și nici măcar nu erau dezbateri.
cum nu erau dezbateri?) Vorbeam despre Poition rate, aceasta e tema discutsiei date, nu?  In a nenumarata oara tsiam demonstrat  pozitsiia ta greshita, shi ca sa nu dai de gol shi sa the faci de ris leai sters)) Nu itsi face griji le am eu  salvate pe PC )) :crazy:

*

Offline ABECEDAR

  • ****
  • 307
  • ABECEDAR,NewEmpire,PATRICK
    • Vezi Profilul
Re: Pots Rate
« Răspuns #36 : Decembrie 15, 2017, 03:07:10 p.m. »
Problema e in flood, voi nu faceti dezbateri dar "masurati la cine ii mai mare"
Din acest motiv WEGA nici nu scrie nimic in acesta tema.
Sa vb direct eu singur am intrat de 2,3 ori si am vazut ca voi va sfadeti aici si pana acu de atunci nu am mai intrat, caci cand vedem un nou mesaj aici, nici nu ma interesa, caci intuitiv deja stiam ca iarasi voi va certati aici.
 :hi:

*

dualiTy

Re: Pots Rate
« Răspuns #37 : Decembrie 15, 2017, 08:18:53 p.m. »
Nu am inteles nici odata oamenii care raspund la topick unde sunt adresate Adminului + chear daca doreste cineva sa se dea cu parera pur si simplu date cu parerea atit...da da nu nu si gata si deja ramine Adminu sa decida ce si cum