Unic bc ds

  • 17 Răspunsuri
  • 3558 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: Unic bc ds
« Răspuns #15 : Martie 26, 2017, 05:57:22 a.m. »
daca ar merge lumea bc nai fii singuru in bc....  ai lua ks si nai face tu 4 up la lvl 380... nu mergea vb ca cit mai mult sa cada doar macar in procent cit de mizer pentru ca un respect pn jucatorii activi... de gluma am scris guild in ds a  cazut unic .... momental au intrebat 7 oameni ce si cum...  dar dute acum ds vezi ca e pustiu

*

IceW1nd

Re: Unic bc ds
« Răspuns #16 : Martie 26, 2017, 10:16:00 a.m. »
против !

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Unic bc ds
« Răspuns #17 : Martie 26, 2017, 04:34:08 p.m. »
daca ar merge lumea bc nai fii singuru in bc....  ai lua ks si nai face tu 4 up la lvl 380... nu mergea vb ca cit mai mult sa cada doar macar in procent cit de mizer pentru ca un respect pn jucatorii activi... de gluma am scris guild in ds a  cazut unic .... momental au intrebat 7 oameni ce si cum...  dar dute acum ds vezi ca e pustiu

mie personal pe serverul asta nu-mi face nimeni ks, punete macar cu toti 5 peste mine, eu liniile mele le voi ridica.  nu aveti argumente, atita tot.

Contra argumenteaza ce am scris la mesajul meu precedent (vezi pagina 1 ultimul post) si sa vedem ce ai sa spui. Daca s-ar lua WEGA dupa toti voi, serveurl asta avea sa fie inchis de 3 ori si deschis de 4