Dear, WEGA

  • 23 Răspunsuri
  • 8234 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: Dear, WEGA
« Răspuns #15 : Februarie 27, 2017, 01:42:39 p.m. »
Acum e drop standard, ceea ce recomandă WebZen. Dacă nici una din opțiuni nu poți să îndeplinești, încearcă să comercializezi de la cineva care le dobîndește.

Очередной бред... Дебильные релоады и требования к ним всяких редких камней тоже рекомендация WebZen'a? Где надо, меняем как хотим, где свой же бред надо изменить, например дроп на гвардианы, там рекомандации WebZen'a... Тут считаем, тут не считаем, а тыт рыбу заварачиваем? Это называется двойные стандарты. Как делать эти релоады всем тем, кто не в замке?! Это не справедливо. По 20 лей за 1 гвардиан? нормальный бизнес. Стыдно.
« Ultima Modificare: Februarie 27, 2017, 01:51:40 p.m. de KOLBASA »

Re: Dear, WEGA
« Răspuns #16 : Februarie 28, 2017, 01:36:16 p.m. »
up. wega, asta nui normal

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Dear, WEGA
« Răspuns #17 : Februarie 28, 2017, 08:01:45 p.m. »
SI iarasi domnul adminstrator va zice ,ca tebuie sa dobindim castelul pu guardian jewels)

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Dear, WEGA
« Răspuns #18 : Februarie 28, 2017, 08:16:38 p.m. »
SI iarasi domnul adminstrator va zice ,ca tebuie sa dobindim castelul pu guardian jewels)
Duminica am fost la boss...timp de aproximativ 7 ore de PvP au cazut 2 JWL of Guardian...
Nu mai zic cite cica daka te duci cu scopul de a ucide monshtri.

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
Re: Dear, WEGA
« Răspuns #19 : Februarie 28, 2017, 09:55:44 p.m. »
SI iarasi domnul adminstrator va zice ,ca tebuie sa dobindim castelul pu guardian jewels)
Duminica am fost la boss...timp de aproximativ 7 ore de PvP au cazut 2 JWL of Guardian...
Nu mai zic cite cica daka te duci cu scopul de a ucide monshtri.

shura am fost si am stat 4 ore pe spot si no kikat nish 1
0bito

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Dear, WEGA
« Răspuns #20 : Februarie 28, 2017, 10:28:36 p.m. »
SI iarasi domnul adminstrator va zice ,ca tebuie sa dobindim castelul pu guardian jewels)
Duminica am fost la boss...timp de aproximativ 7 ore de PvP au cazut 2 JWL of Guardian...
Nu mai zic cite cica daka te duci cu scopul de a ucide monshtri.

shura am fost si am stat 4 ore pe spot si no kikat nish 1
eu nu stiu cum cade daca cinstit...zic cum a fost la mine.
Dupa cite am opservat cad ca shi in castel numai cu exceptsia ca in castel potsi sta AFK.

Re: Dear, WEGA
« Răspuns #21 : Martie 01, 2017, 02:51:58 p.m. »
Shuryk, да с тобой всё понятно.
Вега, то есть, вне замка, с таким дропом гвардианов, единственный вариант делать релоады, это покупать гвардианы за гемы, в шопе? Только за гвардианы на все релоады, надо потратить 1100 лей на чара, не считая випов, статов и т.д. не слишком жирно будет?! Меняй что-то с их дропом, потому что это х№%ня полная.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Dear, WEGA
« Răspuns #22 : Martie 02, 2017, 01:37:28 a.m. »
Jewel of Guardian pot fi dobîndite în Kalima 7, CryWolf Event (din Dark Elf), Quest-uri și Cash Shop.

GEM Points în Cash Shop pot fi dobîndite pentru timpul petrecut online, pentru îndeplinirea quest-urilor, pentru referral sau pentru donații.

Re: Dear, WEGA
« Răspuns #23 : Martie 02, 2017, 01:18:16 p.m. »
Hai dala naibii faceți dar si 3rd quest ca donat eu sunt gata să-l procur:)
Guardianuri am cumpărat de ce sa nu luam si 3rd quest?