Nimic Balans

  • 14 Răspunsuri
  • 4756 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

LaCroix

Nimic Balans
« : Octombrie 27, 2016, 10:56:24 p.m. »
Wega chiti iti scriu si tu nu raspunzi inchide serveru daca nu ai grija de el...eu ma las. Cine vre jucatorul meu vil daruesc lasati aici datele skype va contactez...ce am inceput sa spun...

Ai pus un Delay pe potiuni bag picioru


Dmg bk e prea mare..  Dl prea tare bate.. .si ..macar skoate delay la pots la urma urmei eu cu 3500 hp. 900 deef. Imbracat. Bine...mai bine nu e posibil. Serios...si bk din un death stab ma da jos ma frec pe asa balans degeaba am mai jucat aici...test cu dl fac un dl rapanos nici ring nimuc bun pe el el ma freaca cu firescream ca nis nu divedesc nimic sa fac...stii ce spun???  E aiureala ....season 3 care lai facut... Balansiaza jucatorii .sau de ai nevoi de un balance oldshcoll season 3 episode 1. Iti pot da sa il testezi sa vezi balance bun....im scrii pm

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #1 : Octombrie 27, 2016, 10:58:50 p.m. »
Daca ne lasam si noi de srv o sa bata vintu. Aici....deci cum si am zis cine vrea jucatoru lasati skype

Re: Nimic Balans
« Răspuns #2 : Octombrie 27, 2016, 11:32:57 p.m. »
Sa adog si eu amele 5 kapishi :D
AE... ae cam suge serios aici pe server din urmatoarele motive
  • low damage
  • sylphid bow +13 cere 1607 agi si vreo 380 str, aici terbuie sa stai cu 800hp la lvl 400 cu fructe cu tot
  • sunt prezente in joc ring of ice > +4
  • cel mai greu ka4(ae rar este primita in pt si permanent sta solo)

un SM lvl +380 cu miini drepte in anubis si viper staff chiar si fara rings of ice+13 nu are ce face dintr-o AE in orce set. Si normal ca restul caracterilor nici nu iau in serios ae. Unicul pont din AE este perecastul aici pe server. Iar in combinatie cu visual buguri ma face sa regret ca am pierdut timp pe acest server cu elful, puteam mult mai simplu sa fac un sm, sa cresc de 4 ori mai repede si sa rup elfii))
« Ultima Modificare: Octombrie 27, 2016, 11:35:31 p.m. de JavaSE »

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #3 : Octombrie 28, 2016, 08:00:56 a.m. »
De asta si am zis...eu AE. Le bat cu lighting. Ka 144 energy:))))

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Nimic Balans
« Răspuns #4 : Octombrie 28, 2016, 06:03:20 p.m. »
DK prea mare damage, AE prea departe bate, SM prea mari lovituri cu crit, DL prea repede fuge, BMG nu are helm

Toate caracterele au puncte slabe și puncte puternice.

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #5 : Octombrie 28, 2016, 06:43:55 p.m. »
wega AM 900 DEEF MAI BINE DE 3K HP NUE POSIBIL S AMA DEE JOS DIN O LOVITURA

*

NoLimiT

Re: Nimic Balans
« Răspuns #6 : Octombrie 30, 2016, 08:22:34 a.m. »
Wega nu askulta nala4ituri el are 350 400 agg ka toti bmg de unde voi vreti rezist la crit
Eaka kind un bmg o sa imbra4e 2 wega 7 28 9 28
Apoi dk o sa inceapa sa plinga
Jocul e destul de balansat .Wega ms de asha server minunat
shi cei care o plecat de pe server o sa se intorca
Dalmours nu a dovedit sa se deschida shi eau dossat
Da cineva zicea de anti doss de 1100 evra )
Asta nu e server pentru afk cum noi neam deprins ,Mie foarte tare imi place serveru

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #7 : Octombrie 30, 2016, 12:26:32 p.m. »
 :wizard:vrei sa faci bmg cu mace wega??!:))) hahahah. Cei ku tine...ca nu ai vitality...frate vezi ca o sa te bata
Luindute pe rind

Re: Nimic Balans
« Răspuns #8 : Octombrie 30, 2016, 07:27:04 p.m. »
Wega nu askulta nala4ituri el are 350 400 agg ka toti bmg de unde voi vreti rezist la crit
Eaka kind un bmg o sa imbra4e 2 wega 7 28 9 28
Apoi dk o sa inceapa sa plinga
Jocul e destul de balansat .Wega ms de asha server minunat
shi cei care o plecat de pe server o sa se intorca
Dalmours nu a dovedit sa se deschida shi eau dossat
Da cineva zicea de anti doss de 1100 evra )
Asta nu e server pentru afk cum noi neam deprins ,Mie foarte tare imi place serveru
Expica-mi si mie balasul perfect care il ai invedere, spune-mi cum trebuie sa fie AE (ca erou cu cel mai greu ka4). Variantul lui wega ca AE are prea mare range nu merge, e aiureala.... mai ales ca ice practic nu lucreaza contra la 2 rigs of ice +13

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Nimic Balans
« Răspuns #9 : Octombrie 30, 2016, 09:57:54 p.m. »
Echilibrul depinde de mulți factori. Nu putem analiza echilibrul global prin prisma unui singur exemplu.

*

NoLimiT

Re: Nimic Balans
« Răspuns #10 : Octombrie 31, 2016, 02:08:35 a.m. »
Wega Ae e prea slaba cu asta eu tot is deacord
Dece pe toate serverele strelele au 7 %
Dar la noi pe server sunt doar 5 % , eu cred ca ar fi corect sa mai adaugi 2 % la strele ca pe toate serverele

Re: Nimic Balans
« Răspuns #11 : Octombrie 31, 2016, 02:21:20 a.m. »
Da WEGA si mai Adaugă si niște %%% la bk la double death stab ca e slab de tot, trebuie sa aștepți critical dmg ca sa poți ucide pe cineva , altfel nu poți. Si cam puțin Hp are dk, de la 700 vitality doar 2800 Hp fără haine? Mai Adaugă si niște Hp 4hp Per stat.

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #12 : Noiembrie 02, 2016, 10:35:57 p.m. »
Da da..punetii la bk nu kute 6 staturi pe lvl da chite 50. E mare dmg in bk si wega stie asta .

*

LaCroix

Re: Nimic Balans
« Răspuns #13 : Noiembrie 05, 2016, 02:21:35 a.m. »
Ae nui slaba din cauza la strele ci din cauza la ringurile  ice+13:)))

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Nimic Balans
« Răspuns #14 : Decembrie 21, 2016, 06:40:38 p.m. »
Cum o zis wega ...bk bate deaproape ..ca sa dai jos un BK e nevoie de 2 jucatori sa bati in el ...acest server e bazat pe echipa nu de solo...zici ca ae e slaba ...AE are perecast...daca o sa-i adauge dmg ...n-o sa aiba nevoie de echipa..o sa le deie perecast si o sa-i scoata pe toti din ice