salut. arena. spot

  • 3 Răspunsuri
  • 1744 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

LaCroix

salut. arena. spot
« : Octombrie 09, 2016, 09:51:26 p.m. »
wega fa ceva skimbari la spoturi ni chear la toate cu boss.

zuc sa fie in felul urmator. unde e bosul sa fie mam mare exp

mai fa ceva. spoturi cu mobi din blodcastle sa nu fie. boss ce apare la 2 ore dar tot odata xp mai mic caci la lvl nostru xp bun doar arena dar tot odata mai avem o veata personala dar cu acest boss nu mai lasam afk...ideea e buna cu boss mai multa activitate. dar totusi....

mai adaug o intrebare in acest Theared. jvl care scoate add din wings  chind apare ca am muncit mult pentru wings de bmg dar pina la urma au esit luck 13. ignor wizardy 28.  cam anaibii asa wing pe bmg..plus am muncit 2 luni pentru ele...sa le cumpar

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: salut. arena. spot
« Răspuns #1 : Octombrie 13, 2016, 03:39:39 p.m. »
Wega, cadoneaza si nie wings 13 28 ignor, ca asa de mult timp joc pe server, cadoneaza si un set 13 28 unic, cadoneaza si pendanturi + edr+ lvl/20+ 2%, eu asa de mult muncesc pe server si inca nu am asa ceva.... La croix, nai munci de stul daca inca nai ce trebu, da tu mai faci teme in care ceri continuare dupa 400 lvl, vezi cat ai de jucat, macar pentru wings lvl 2 ignor 13 28, da si sa mai zici de 3 wings???

*

LaCroix

Re: salut. arena. spot
« Răspuns #2 : Octombrie 14, 2016, 05:20:33 a.m. »
Kazino te simti vrun fell de admin??nu mia cadinat nimic mie nimeni...am facut singur wing cumparate de la royal...am dat top haina pe ele...daca o sa fie nevoe o sa fac rost si de wing 3. ...apropo cei care valasati de server..nu e problema in server dar e oriblema in voi ca este un server orea hard pentru voi...te rog nu mai pune puncte un theared ce a fost adresat adminului  :hi:

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: salut. arena. spot
« Răspuns #3 : Octombrie 15, 2016, 02:49:54 p.m. »
Kazino te simti vrun fell de admin??nu mia cadinat nimic mie nimeni...am facut singur wing cumparate de la royal...am dat top haina pe ele...daca o sa fie nevoe o sa fac rost si de wing 3. ...apropo cei care valasati de server..nu e problema in server dar e oriblema in voi ca este un server orea hard pentru voi...te rog nu mai pune puncte un theared ce a fost adresat adminului  :hi:
-kuda ideosh?
-potomu4to! :mail1: