Mi-a disparut GEM-urile !!!

  • 5 Răspunsuri
  • 2214 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Mi-a disparut GEM-urile !!!
« : Septembrie 09, 2016, 12:32:18 p.m. »
Salut !

Wega ,ajuta-ma te rog...nu stiu unde au disparut gem-urile...am intrat acuma si am doar 1 ..ultima data cand am controlat erau peste 30 sau 40 ...

Spune-mi te rog unde au disparut : Nick "BumbleBee"

MS anticipat !

Re: Mi-a disparut GEM-urile !!!
« Răspuns #1 : Septembrie 09, 2016, 12:36:56 p.m. »
Админ я тебе на мыло пару дней писал ,в приват ,тут ,у меня таже проблемы Сняли винги Лисы 13 игнор лак 28 ,помотри ты трэйды и скажи по какому айпи это было ник ,и кто под таким айпи играет ,неуженли это так тяжело !?? вон уже и до геймов нашли ))) Крысы поганые)

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Mi-a disparut GEM-urile !!!
« Răspuns #2 : Septembrie 09, 2016, 01:29:45 p.m. »
Админ я тебе на мыло пару дней писал ,в приват ,тут ,у меня таже проблемы Сняли винги Лисы 13 игнор лак 28 ,помотри ты трэйды и скажи по какому айпи это было ник ,и кто под таким айпи играет ,неуженли это так тяжело !?? вон уже и до геймов нашли ))) Крысы поганые)

acestea sunt problemele voastra , pentru ca dati acc shi pass la 10 oameni, atunci cautati intre voi , sa jucat normal 1 om cu un acc max 2 a lui , pai nu erau asa probleme

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Mi-a disparut GEM-urile !!!
« Răspuns #3 : Septembrie 09, 2016, 03:36:24 p.m. »


acestea sunt problemele voastra , pentru ca dati acc shi pass la 10 oameni, atunci cautati intre voi , sa jucat normal 1 om cu un acc max 2 a lui , pai nu erau asa probleme



Tema a fost adresata adminului ,dar nu tie !

Nu am nevoie de parerile altora ci de raspunsul lui Wega ! Am nevoie de ajutorul luia sa-mi zica unde au disparut GEM-urile !

+ nu cer sa-mi intoarca ceva haine ,dar sa-mi zica ce nick si de pe ce ip au fost scoase ..mai departe ne lamurim noi ....


Wega,ajuta-ne te rog !

Re: Mi-a disparut GEM-urile !!!
« Răspuns #4 : Septembrie 09, 2016, 04:05:12 p.m. »
Админ я тебе на мыло пару дней писал ,в приват ,тут ,у меня таже проблемы Сняли винги Лисы 13 игнор лак 28 ,помотри ты трэйды и скажи по какому айпи это было ник ,и кто под таким айпи играет ,неуженли это так тяжело !?? вон уже и до геймов нашли ))) Крысы поганые)

acestea sunt problemele voastra , pentru ca dati acc shi pass la 10 oameni, atunci cautati intre voi , sa jucat normal 1 om cu un acc max 2 a lui , pai nu erau asa probleme
С табой вообще кто то разговаривал ,ты вообще кто ,Ты Админ ? ! обращение было к нему ,если нет вон дверь вон *****
Я не прошу отдать мне шмот или  Коли Геймы,я прошу найти крысу ,что бы отрвать к епеням уши ,вот и всё .

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Mi-a disparut GEM-urile !!!
« Răspuns #5 : Septembrie 30, 2016, 10:19:00 a.m. »
Up !