ITEMS 380 LVL

  • 19 Răspunsuri
  • 5196 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
ITEMS 380 LVL
« : Februarie 19, 2019, 05:30:47 a.m. »
WEGA  mi-am adus aminte de serverele precedente si am vrut sa te intreb pe tine si restu utilizatorilor ce parere au si daca e posibil de facut ca Itemele Si Armele de lvl 380  dupa ce faci qwestu si reload restrictia de lvl sa dispara, ca sa te poti folosi de aceste iteme si arme!
pentru ca teoretic dupa fiecare reload poti sa te folosesti de aceste iteme doar 20 de lvl.
in asa caz tre sa ai 2 complecte de arme sau de seturi si e cam prostesc acest lucru!
cineva poate vrea sa umble in Seraphim sau Titan cu decriment , dar nu paote pentru ca dupa reload tre sa scoata setu , fix aceiash idee e cu Armele 380 lvl ! de ce BK trebuie sa puie 900 agiliti pentru Bone Blade sau Wega Mace si sa aiba profit din asta doar de la lvl 380-400!
Rog Atentie la Acest subiect!!! :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

*

Offline CocoSS

  • ***
  • 134
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #1 : Februarie 19, 2019, 08:00:49 a.m. »
WEGA  mi-am adus aminte de serverele precedente si am vrut sa te intreb pe tine si restu utilizatorilor ce parere au si daca e posibil de facut ca Itemele Si Armele de lvl 380  dupa ce faci qwestu si reload restrictia de lvl sa dispara, ca sa te poti folosi de aceste iteme si arme!
pentru ca teoretic dupa fiecare reload poti sa te folosesti de aceste iteme doar 20 de lvl.
in asa caz tre sa ai 2 complecte de arme sau de seturi si e cam prostesc acest lucru!
cineva poate vrea sa umble in Seraphim sau Titan cu decriment , dar nu paote pentru ca dupa reload tre sa scoata setu , fix aceiash idee e cu Armele 380 lvl ! de ce BK trebuie sa puie 900 agiliti pentru Bone Blade sau Wega Mace si sa aiba profit din asta doar de la lvl 380-400!
Rog Atentie la Acest subiect!!! :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
Поддерживаю, для того что бы одеть 380 сэт и пухи ты должен по 100 лвл ходить в другом сэте. Не все на этом сервере
могут себе позволить нормальный сэт не говоря уже о двух. Тем более что большинство 380 сетов и пух не намного сильнее, а зачастую слабее банальных екзе, поэтому не понимаю почему после релоуда нельзя носить эти вещи(которые к тому же еще и понерфили)  :rtfm:  :buba: :buba: :buba: :buba: :buba:

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #2 : Februarie 19, 2019, 08:47:43 a.m. »
WEGA  mi-am adus aminte de serverele precedente si am vrut sa te intreb pe tine si restu utilizatorilor ce parere au si daca e posibil de facut ca Itemele Si Armele de lvl 380  dupa ce faci qwestu si reload restrictia de lvl sa dispara, ca sa te poti folosi de aceste iteme si arme!
pentru ca teoretic dupa fiecare reload poti sa te folosesti de aceste iteme doar 20 de lvl.
in asa caz tre sa ai 2 complecte de arme sau de seturi si e cam prostesc acest lucru!
cineva poate vrea sa umble in Seraphim sau Titan cu decriment , dar nu paote pentru ca dupa reload tre sa scoata setu , fix aceiash idee e cu Armele 380 lvl ! de ce BK trebuie sa puie 900 agiliti pentru Bone Blade sau Wega Mace si sa aiba profit din asta doar de la lvl 380-400!
Rog Atentie la Acest subiect!!! :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

+1 надо что-то делать с сетами 380 лвла...более логичное применение !!!

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #3 : Februarie 19, 2019, 09:47:41 p.m. »
Total deacord, stringi 1 an acest set, il faci la 13 pui pink option si decriment ca sal porti 20 lvl sau numa cind ai sa fii 700 lvl? bred....
Restrictia de lvl trebu scoasa, intr-un server fara reload inteleg, ajungi 380 il imbraci si esti imba, dar aici cu reload  joci numa cite 20 lvl la fiecare reload,  fiindca nimeni nu se retine la 400, trebu cit mai repede de ajuns la 720 si logic acest set intra in vigoare si puteri doar cind esti 720... dar tu stii ca pina atunci putini ajung  :) si asta demonstreaza proiectele precedente unde numa 2-3 oameni aveau aceste seturi , fiindca pierd din valoare dar ca drop in joaca sunt... trebuie valorificate urgent!

Plus la toate, nui destul ca aceste seturi cer multe staturi dar inca si restrictie la lvl, e cam prea mult... da sai dam valoare la aceste iteme sa schimbam ceva, altfel iar numai uniqu se pretuieste in acest joc.

JOS LIMITA DE LVL :)
« Ultima Modificare: Februarie 19, 2019, 09:53:59 p.m. de AndreW »

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #4 : Februarie 20, 2019, 02:36:14 a.m. »
Согласен. На прошлом сервере их и так никто не одевал (я про сет 380 лвл), так тут еще эксп меньше и я не вижу никакого смысла собирать и носить эти вещи,когда какой-то условный экз бд собрать на много проще ,учитывая условия. Убери ограничения после квеста и 1 релоуда.

*

Offline ///M

  • **
  • 86
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #5 : Februarie 20, 2019, 09:44:41 a.m. »
Si normal ca cu totii sunteti deacord, luind in consideratie ca dintr-un guild ati facut postul si lobby a facut tot guildul )))  :buba:

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #6 : Februarie 20, 2019, 10:33:25 a.m. »
Si normal ca cu totii sunteti deacord, luind in consideratie ca dintr-un guild ati facut postul si lobby a facut tot guildul )))  :buba:
asta si asa cred ca toti stiu, nu ai descoperit america.
clar lucru ca suntem deacord si incercam sa ridicam o tema serioasa serverului din care presupun ca si tu faci parte.
mai bine te-ai da cu parerea de ce esti contra sau pro, pentru asta a fost creat subiectul dat!
mersi

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #7 : Februarie 20, 2019, 06:56:41 p.m. »
+1 Rayness рассмотри данную тему или сделай простое голосование по поводу данной темы. Будем благодарны !!

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #8 : Februarie 26, 2019, 10:41:21 a.m. »
+ хотим знать ответ и решение.

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #9 : Februarie 27, 2019, 05:10:42 a.m. »
WEGA   poti sa dai un raspuns la oameni, deam de cit timp asteptam!!!
 :help: :help: :help: :help:

Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #10 : Februarie 27, 2019, 09:34:53 a.m. »
WEGA,может ты по активнее будешь внедрятся в процесс игры,участие админа важная роль в успешности и активности сервера !!!

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #11 : Februarie 28, 2019, 06:30:39 a.m. »
UPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!! :help: :help: :help: :help:

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #12 : Martie 01, 2019, 01:58:22 a.m. »
Câteva specificări

* Dacă ar fi să transpunem disponibilitatea acestor set-uri pe 720 nivele, atunci ar trebui să fie accesibile la nivelul 684
* Aranjamentul curent permite accesul la ele mai devreme
* În condițiile actuale creșterea e mai lentă, astfel și acele 20 nivele sunt disponibile pe o perioadă mai lungă
* Eliminarea nivelului ar putea crea dezechilibru între seturi
« Ultima Modificare: Martie 01, 2019, 02:03:44 a.m. de Rayness »

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #13 : Martie 01, 2019, 03:28:01 a.m. »
Câteva specificări

* Dacă ar fi să transpunem disponibilitatea acestor set-uri pe 720 nivele, atunci ar trebui să fie accesibile la nivelul 684
* Aranjamentul curent permite accesul la ele mai devreme
* În condițiile actuale creșterea e mai lentă, astfel și acele 20 nivele sunt disponibile pe o perioadă mai lungă
* Eliminarea nivelului ar putea crea dezechilibru între seturi
ce fel de dezechilibru poate crea eliminarea nivelului pentru seturi, sau to ai imbracat setu la lvl 380 sau ai imbracat setul la lvl 330 e tot aceiash , e acelash set. daca il imbraci mai  devreme sau mai tirziu option pe el ramin la fel nimic nu se schimba!
stiu multe persoane care doresc sa imbrace seturile Guardian ,dar din cauza ca sunt accesibile doar pe 20 lvl refuza!!( intr-o oarecare masura seturile date isi pierd sensul daca nimeni nu o sa le imbrace + la toate astea nu sunt niste seturi mai stiu eu ce puternice )
aceleash seturi din +4 +5 sunt la nivel din ele mai poti face 3 optiuni!
+ nu intseleg de ce spui de nivelul 684 ( tsin minte la sigur ca Mace Of WEGA nu cerea  lvl 380 si tu ai adaugato ca Guardian Weapon si acum are cerintza data , nu e posibil de facut procesu invers si de scos la armele si hainele Guardian restrictia de lvl?)

*

Offline Nicole

  • ***
  • 127
    • Vezi Profilul
Re: ITEMS 380 LVL
« Răspuns #14 : Martie 01, 2019, 07:24:47 a.m. »
sa scoata guardionurile???? ce folos vor fi deam din hainele date???