Bone Blade

  • 136 Răspunsuri
  • 26551 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: Bone Blade
« Răspuns #15 : Martie 21, 2017, 08:27:05 p.m. »
Rog Adminul sa tae in jumatate DMG care al da BoneBlade...
DK este unica clasa care imbraca 2 arme shi are prioritate dubla, adica +400DMG curat.

Eu miam facut Full set shi am stat cu 2k HP dar DK ku 2 BB ma da din 2-3 Hituri...da faza este ca mai mult defens rasele nau...

А тем кто будет одевать только 1 бб, например в хионе, тоже -дмг?

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #16 : Martie 21, 2017, 09:36:48 p.m. »
https://www.youtube.com/watch?v=39JjVqIUT3I

780EDR Карл с перекастом....где это видано ? какой толк от перекаста вовсе? а что делать тем у кого 1к хп? или уник сэт ?

Re: Bone Blade
« Răspuns #17 : Martie 21, 2017, 09:53:41 p.m. »
https://www.youtube.com/watch?v=39JjVqIUT3I

780EDR Карл с перекастом....где это видано ? какой толк от перекаста вовсе? а что делать тем у кого 1к хп? или уник сэт ?

1k hp pe server cu resets ????
Unik set facut pentru exping in pvp impotriva la 2 top weapons ?????
Nimic nu de facut de plins pe forum presupun ...
Nu esti max lvl cu 5 reloads sa faci concluzii de pvp balans.
P.S. nu tu spuneai vrei sa te bati cu dk fati dk ?

Re: Bone Blade
« Răspuns #18 : Martie 22, 2017, 08:26:30 a.m. »
Sunt de acord cu tine..e prea mare DMG in bone blade...eu cu set Dragon Knight luck 13 28 +decrement+7 in tot setul 1200 deef Fimazzz cu 2 boneblade ish bate joc de mine:)) Kruta
Человек должен быть надёжным, как контрольный выстрел, и единственным, как последний шанс.

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #19 : Martie 22, 2017, 10:59:47 a.m. »
WEGA, taie DMG cind are BK 2 bb in mina. Eu ca DW sunt lovit de BK cu 2bb din1-mul click la cite 700. serios?) 1click 700?

*

Offline Kido

  • *
  • 38
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #20 : Martie 22, 2017, 01:02:05 p.m. »
Sustin ideea de a micsora DMG kind ai 2 BB. La fiecare in parte nu trebuie de atins. :blush:

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #21 : Martie 22, 2017, 01:14:18 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #22 : Martie 22, 2017, 01:53:43 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)
La voi aceiashi tendintsa se opserva...eu macar ridic probleme actuale ce nu pot spune de ale voastre.

Re: Bone Blade
« Răspuns #23 : Martie 22, 2017, 02:04:15 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)
La voi aceiashi tendintsa se opserva...eu macar ridic probleme actuale ce nu pot spune de ale voastre.
Unicu dk pe server cu 2 bone blades e fimazz care e tot la voi in guild, problema mega actuala.

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #24 : Martie 22, 2017, 02:34:00 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)
La voi aceiashi tendintsa se opserva...eu macar ridic probleme actuale ce nu pot spune de ale voastre.

Ce probleme avem noi?)) Unica tema unde s-a dizbatut si in sfirsit s-a ajuns la un numitor comun a fost legat de golduri si drop, in rest din observatie se vede , cineva de la voi vine cu tema iar restul deseaneaza comentarii))).Cel mai funny in situatia data,ca la voi 1 bk cu 2  bb,si respectiv ghost are 1 bb,si cam  patimim noi mai tare),dar intrebarea o ridici tot tu  ^^

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #25 : Martie 22, 2017, 02:46:33 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)
La voi aceiashi tendintsa se opserva...eu macar ridic probleme actuale ce nu pot spune de ale voastre.

Ce probleme avem noi?)) Unica tema unde s-a dizbatut si in sfirsit s-a ajuns la un numitor comun a fost legat de golduri si drop, in rest din observatie se vede , cineva de la voi vine cu tema iar restul deseaneaza comentarii))).Cel mai funny in situatia data,ca la voi 1 bk cu 2  bb,si respectiv ghost are 1 bb,si cam  patimim noi mai tare),dar intrebarea o ridici tot tu  ^^
Adica Gangster ca este primul pe server cu 2 BB nal luatsi in socoteala ?? shi ca bate mult mai mult ca Fima.
Shi cei importa cite Bb avem noi ? peste oarecare timp vor avea mai multsi...eu ricit intrebarea din start, ca sa nu ajunga la momentul cind sa agrava.

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #26 : Martie 22, 2017, 02:50:18 p.m. »
Baieti parca sunteti deputati din parlament, =D Shuryk ridika intrebarea iar  citeva persoanaje din partid , anume padonki faceti lobby=)
La voi aceiashi tendintsa se opserva...eu macar ridic probleme actuale ce nu pot spune de ale voastre.
Unicu dk pe server cu 2 bone blades e fimazz care e tot la voi in guild, problema mega actuala.

EXACT! Asta denota ca noi oferim o opinie Obiectiva asupra cazului dat. a.k.a Chiar daca nu noi suferim (padonki), noi ridicam intrebarea!

Re: Bone Blade
« Răspuns #27 : Martie 22, 2017, 07:25:38 p.m. »
Топ дк, в топ унике, с двумя топ пухами, с 3 крыльями, и вы оба без каста, я всё правильно понял?!

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #28 : Martie 22, 2017, 08:51:34 p.m. »
Топ дк, в топ унике, с двумя топ пухами, с 3 крыльями, и вы оба без каста, я всё правильно понял?!
Если ты видос до конца смотрел то НЕТ. ты не правильно понял.

Re: Bone Blade
« Răspuns #29 : Martie 22, 2017, 08:59:54 p.m. »
слишком большой дмг