Mass KILLER TWINKS

  • 5 Răspunsuri
  • 1831 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Mass KILLER TWINKS
« : Decembrie 29, 2017, 08:55:18 a.m. »
WEGA o rugaminte sa faci ceva cu asa zisii killerii de pe serverul dat,stiu ca ai facut o tema aparte,dar baietii au prins la minte, si  au creat pe server daca nu 2-4 elfi cu care imbla si scot de pe spoturi regulat. Una cind stii cine e si din ce guild apartine,alta e cind imbla sub alte nicknameuri si isi bate joc de lume). Asa cum cred eu si altii ar fi deacord sa ne zici macar sub ce nicknameuri reale(guilduri) joaca frumosii dati,ca sa terminam cu polemicile pe posturi). :give_rose:


*

Offline Marsely

  • ***
  • 101
  • =
    • Vezi Profilul
Re: Mass KILLER TWINKS
« Răspuns #2 : Decembrie 30, 2017, 01:18:12 a.m. »
as spune Ban  IP sau alt ceva sa nu poata intra asa degradati!

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Mass KILLER TWINKS
« Răspuns #3 : Decembrie 30, 2017, 03:34:25 p.m. »
În urma multiplelor plângeri WitchAE, StilleNach, BDSM au fost condamnați la 3 zile în temniță.

Aceste caractere corespund criteriilor menționate aici, fiind serial killeri cunoscuți care au perturbat pacea pe continent în ultima săptămână.

Lupta pentru spot-uri și PvP e un fenomen normal, dar serial killing-ul poate descuraja pe cei care abia încep jocul. Totodată pot apărea și dispute, cum e aici. Sunt necesare măsuri pentru a combate sau cel puțin descuraja aceste acte criminale.

Aș vrea să specific, aceasta nu înseamnă că serial killing-ul nu se permite. Se permite, acesta e doar un mecanism de descurajare. E similar cum e atunci când nu poți procura iteme în shop și nu poți face move atunci când ești PK (mecanism de descurajare pentru PK).

Caracterul nu este condamnat de îndată ce sunt 5 plângeri (despre 5 plângeri e indicat aici). O perioadă se analizează individual.

Re: Mass KILLER TWINKS
« Răspuns #4 : Decembrie 30, 2017, 03:42:16 p.m. »
Foarte buna noutate ) Good job

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Mass KILLER TWINKS
« Răspuns #5 : Decembrie 31, 2017, 11:48:31 a.m. »
WEGA ai banat 3 a aparut al 4lea , prin arena bate clopoate alt elf ,, anime '', baieti sunteti asa de low la minte ), sa cheltuiti timp pentru sa faceti papure de genul)