RESET

  • 8 Răspunsuri
  • 2916 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
RESET
« : Iulie 16, 2017, 03:38:03 p.m. »
Dupa cite vedem online cade si cade eu propun sa ridici putin exp si sa mai pue  niste reloaduri!! !! Poate sa ridika oleaka online :D:D
0bito

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: RESET
« Răspuns #1 : Iulie 16, 2017, 03:40:55 p.m. »
De acrod de mai pus reloduri eu cu 5 jukatori la totsi am 400 si imi pierd interesu de jukat da cit e vara spoate de mai adaugat reloduri

Re: RESET
« Răspuns #2 : Iulie 16, 2017, 03:42:09 p.m. »
Dupa cite vedem online cade si cade eu propun sa ridici putin exp si sa mai pue  niste reloaduri!! !! Poate sa ridika oleaka online :D:D

adica reloaduri ar mai trebui adaugate vreo 2-3 . si costul lor la fel de marit (vreo 7-8 exe))
Exp e destul de mare si asa)
Poate si de bagat in xshop componente wings 3 ca sa mai reinvie servaku !
up up !

Re: RESET
« Răspuns #3 : Iulie 16, 2017, 04:28:39 p.m. »
poate de adaugat si un boss mai puternic ?
de exemplu selupan ...
pe serverele cu wings 3 parca era asa boss.
iar din el de pus drop sa cada vreo 3 componente wings 3 oricare - ora sa o arate la toti ca sa vina lumea sa fie pvp

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: RESET
« Răspuns #4 : Iulie 18, 2017, 12:34:06 p.m. »
Da, admin, ridica exp pina la 99x, fa reset sistem nelimitat, pune 3d wings si boxuri si jeveluri in shop ca pe server au ramas numai "liubiteli shara" da sarmanii au incurcat serveru...
Parerea mea daca era sa fie 5 relouduri cate 20 de lvl = in suma = 100 de lvl, nu era sa fie diferentsa mare de staturi si liubiteli pvp nu erau sa abandoneze servacu si era sa fie mai interesant...

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: RESET
« Răspuns #5 : Iulie 18, 2017, 12:44:10 p.m. »
poate de adaugat si un boss mai puternic ?
de exemplu selupan ...
pe serverele cu wings 3 parca era asa boss.
iar din el de pus drop sa cada vreo 3 componente wings 3 oricare - ora sa o arate la toti ca sa vina lumea sa fie pvp
Omu ista zice ca nui interesant pe server, dar nici nare idee cum se fac 3 wings, el nici no incercat , are 720 da de la afk no iesit nicaieri, si mai vrea relouduri...
Ca exemplu ce componente sa cada din bosu ista al tau tu vrei? - cristal, pero, si inca ce al 3-lea? 10b sau 10s, sau 1 joc? Sau 1 ch, sau zen, sau exe item + 13+16add???

Re: RESET
« Răspuns #6 : Iulie 18, 2017, 07:35:46 p.m. »
poate de adaugat si un boss mai puternic ?
de exemplu selupan ...
pe serverele cu wings 3 parca era asa boss.
iar din el de pus drop sa cada vreo 3 componente wings 3 oricare - ora sa o arate la toti ca sa vina lumea sa fie pvp
Omu ista zice ca nui interesant pe server, dar nici nare idee cum se fac 3 wings, el nici no incercat , are 720 da de la afk no iesit nicaieri, si mai vrea relouduri...
Ca exemplu ce componente sa cada din bosu ista al tau tu vrei? - cristal, pero, si inca ce al 3-lea? 10b sau 10s, sau 1 joc? Sau 1 ch, sau zen, sau exe item + 13+16add???
Eu am ars 2 perechi de BK lvl 3+11 ; am făcut 2 perechi de SM , 2 perechi de MG, 1 de DL, si de 8 ori nu s-au primit deloc...
« Ultima Modificare: August 15, 2017, 11:53:47 a.m. de Rayness »

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: RESET
« Răspuns #7 : Iulie 19, 2017, 02:23:07 a.m. »
poate de adaugat si un boss mai puternic ?
de exemplu selupan ...
pe serverele cu wings 3 parca era asa boss.
iar din el de pus drop sa cada vreo 3 componente wings 3 oricare - ora sa o arate la toti ca sa vina lumea sa fie pvp
Omu ista zice ca nui interesant pe server, dar nici nare idee cum se fac 3 wings, el nici no incercat , are 720 da de la afk no iesit nicaieri, si mai vrea relouduri...
Ca exemplu ce componente sa cada din bosu ista al tau tu vrei? - cristal, pero, si inca ce al 3-lea? 10b sau 10s, sau 1 joc? Sau 1 ch, sau zen, sau exe item + 13+16add???
Eu am ars 2 perechi de BK lvl 3+11 ; am făcut 2 perechi de SM , 2 perechi de MG, 1 de DL, si de 8 ori nu s-au primit deloc...
si totusi care 3 componente tu ai vrea sa fie din noul bosss????? Dupa cemi raspunzi imi zici si cinei prost....
« Ultima Modificare: August 15, 2017, 11:54:02 a.m. de Rayness »

Re: RESET
« Răspuns #8 : Iulie 27, 2017, 12:40:00 a.m. »
Edwyn server o sa moara complet da jonnydept aista boots bd no sa mai gaseasca:D
« Ultima Modificare: August 15, 2017, 11:55:03 a.m. de Rayness »