Ready for a new story?

  • 238 Răspunsuri
  • 72790 Vizualizări

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #135 : Decembrie 18, 2016, 08:58:27 p.m. »
Wega, или кто у вас там из админов, такой вопрос, возможен ли ввод в игру нормального кликер, который даёт возможность автоподбора вещей указанных в списке (к примеру, камни, экзе вещи) авто прокачку по радиусу обычным скилом в радиусе действия (радиус устанавливается в кликере) если данные возможности будут , это придаст большому и обширному рынку товары, которые будут отлично продаваться, возможность ляжем, что работают прокачку медленны, но верным темпом... в целом все!
avanta care si era corespunde foarte bine tuturor criteriilor, exceptie ridicarea unitatilor ce prezinta valoare(exe, pietre).
dar si asa este bine, cel putin poti stringe zen ca sa-ti cumperi hp/mana si pt teleport. Daca va fi elite, pietrele nu vor mai avea valoare si toata economia se va duce pe apa simbetei.
Deci, raminem la avanta.
O rugaminte la Rayness : grabeste putin lucrarile asupra serverului iar daca nu e posibil anunta o data aproximativa pentru deschidere.
La inceput era vorba despre 1 luna.
Curind vor fi deja 2 ...

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #136 : Decembrie 18, 2016, 09:31:42 p.m. »
În scurt timp vom anunța. Nu a rămas mult.

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #137 : Decembrie 18, 2016, 10:57:39 p.m. »

Wega, или кто у вас там из админов, такой вопрос, возможен ли ввод в игру нормального кликер, который даёт возможность автоподбора вещей указанных в списке (к примеру, камни, экзе вещи) авто прокачку по радиусу обычным скилом в радиусе действия (радиус устанавливается в кликере) если данные возможности будут , это придаст большому и обширному рынку товары, которые будут отлично продаваться, возможность ляжем, что работают прокачку медленны, но верным темпом... в целом все!

Citat
Care din clickere ar corespunde acestor criterii?

Wega acestor criterii corespunde Mu AutoClicker Elite paremise  ( in momentul de fata  noi am folosit doar avanta ) , dar parerea mea ca nu este sens sa emplimentezi clickerul acesta , caci se pierde tot sensul din zen , si pietre shi exe , pentru ca omu poate sa puna la un spot pe noapte cu auto pick zen , si dimineata se trezeshte cu 10-20 kkk , si deci se pierde sensul , fix asa pietre si exe ... deci daca jucam , jucam cintit , doar nu facem un server care vor sta doar afk , si nimic mai mult , caci exe o sa fie din drop , se pierde shi pvp la golden , deci tot sensul jocului


« Ultima Modificare: Decembrie 18, 2016, 10:59:33 p.m. de SKoT »

*

Ilusion

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #138 : Decembrie 18, 2016, 11:57:10 p.m. »
eu inca odata spun... nu server unde nis box nis ketre in magazin nus ... da server unde tat este

*

Offline balanda89

  • **
  • 64
  • Нытик
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #139 : Decembrie 19, 2016, 09:35:06 a.m. »
До НГ серв откроют? хотелось бы чего нибудь получить к празднику)

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #140 : Decembrie 19, 2016, 10:47:17 a.m. »
Wega, или кто у вас там из админов, такой вопрос, возможен ли ввод в игру нормального кликер, который даёт возможность автоподбора вещей указанных в списке (к примеру, камни, экзе вещи) авто прокачку по радиусу обычным скилом в радиусе действия (радиус устанавливается в кликере) если данные возможности будут , это придаст большому и обширному рынку товары, которые будут отлично продаваться, возможность ляжем, что работают прокачку медленны, но верным темпом... в целом все!

Care din clickere ar corespunde acestor criterii?

Пару лет тому назад я как-то играл на каком-то внешнем сервере и столкнулся с ним вот этот по моему и есть он :
Если есть возможность его ввести было бы просто чудесно, что придало бы оживлению рынку а не глупый обмен одной вещи на другую и вообще было бы чудесно если бы продумывалась вся система дропа, чтобы исключить рарные вещи, лучше уменьшить процент заточки, но вещей в обороте пусть будет много, что придаст непрерывный оборот камней и вещей ну туда же и зены и все прочие рассадники, спасибо за внимание! 
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2016, 02:33:46 p.m. de Rayness »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #141 : Decembrie 19, 2016, 02:35:23 p.m. »
Пару лет тому назад я как-то играл на каком-то внешнем сервере и столкнулся с ним вот этот по моему и есть он :
Если есть возможность его ввести было бы просто чудесно, что придало бы оживлению рынку а не глупый обмен одной вещи на другую и вообще было бы чудесно если бы продумывалась вся система дропа, чтобы исключить рарные вещи, лучше уменьшить процент заточки, но вещей в обороте пусть будет много, что придаст непрерывный оборот камней и вещей ну туда же и зены и все прочие рассадники, спасибо за внимание!

Acesta e Official Helper introdus în Season 6. Nu cred că vom avea așa ceva în viitorul apropiat, doar dacă migrăm pe respectiva versiune.

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
SURVEY
« Răspuns #142 : Decembrie 19, 2016, 02:40:34 p.m. »
Rugăm să participați la un sondaj public cu privire la experience rate.

Acesta sondaj ne va ajuta să înțelegem preferințele participanților.

De menționat că puteți selecta mai multe opțiuni. Normal arată experience de bază. Experience Rate 150% arată experience majorat cu Seal.

LINK către sondaj
« Ultima Modificare: Decembrie 19, 2016, 02:54:17 p.m. de Rayness »

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #143 : Decembrie 19, 2016, 03:24:23 p.m. »
wega da ne un test server eu depilda am jucat doar mu.starnet.md wega si putin din a lui tatjik si nu au fost season 3 cu asa multe updateuri fa un test server cum au spus oameni cu boxuri in shop pero jewel max exp si drop ancient 100% si da ne voie sa testam putin cei care nu situ de season 3 prea multe cap vom juca si nu vom avea idee ce sa facem dupa lvl 380 ...!

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #144 : Decembrie 19, 2016, 03:31:59 p.m. »
Acesta e Official Helper introdus în Season 6. Nu cred că vom avea așa ceva în viitorul apropiat, doar dacă migrăm pe respectiva versiune.
[/quote]
Deci, nui posibilitate de a introduce acest soft in baza serverului dv?

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #145 : Decembrie 19, 2016, 06:16:27 p.m. »
wega da ne un test server eu depilda am jucat doar mu.starnet.md wega si putin din a lui tatjik si nu au fost season 3 cu asa multe updateuri fa un test server cum au spus oameni cu boxuri in shop pero jewel max exp si drop ancient 100% si da ne voie sa testam putin cei care nu situ de season 3 prea multe cap vom juca si nu vom avea idee ce sa facem dupa lvl 380 ...!

ia in consideratie ca s3 a aparut deja de ceva ani buni (6 cel putin).
+
exista servere fun season3 unde poti sa te antrenezi si nu e nevoie sa pierdem timpul cu asa test. mai ales ca s3 este deja de 1 an de zile si majoritatea au inteles totul.

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #146 : Decembrie 19, 2016, 06:21:37 p.m. »
Acesta e Official Helper introdus în Season 6. Nu cred că vom avea așa ceva în viitorul apropiat, doar dacă migrăm pe respectiva versiune.
Deci, nui posibilitate de a introduce acest soft in baza serverului dv?
[/quote]
MuHelper nu este deloc necesar, el este mai bun decit elite chiar.
In season 6+ sint foarte multe modificari si nu este timp pentru stringerea jwl de aceea a fost introdus, de altfel season 6+ deja e prostie dar nu MU...mai bine deja joci Aion sau lineage sau altceva.
Aici este old school , respectiv jucam dupa regulile vechi cu unele ajustari noi.
P.S. citind printre comentarii imi dau seama cit e de greu sa fii admin , ascultind parerile (citeodata nonsens) tuturor.
Spor la treaba Rayness ! asteptam data deschiderii

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #147 : Decembrie 19, 2016, 06:29:01 p.m. »
Acesta e Official Helper introdus în Season 6. Nu cred că vom avea așa ceva în viitorul apropiat, doar dacă migrăm pe respectiva versiune.
Deci, nui posibilitate de a introduce acest soft in baza serverului dv?
MuHelper nu este deloc necesar, el este mai bun decit elite chiar.
In season 6+ sint foarte multe modificari si nu este timp pentru stringerea jwl de aceea a fost introdus, de altfel season 6+ deja e prostie dar nu MU...mai bine deja joci Aion sau lineage sau altceva.
Aici este old school , respectiv jucam dupa regulile vechi cu unele ajustari noi.
P.S. citind printre comentarii imi dau seama cit e de greu sa fii admin , ascultind parerile (citeodata nonsens) tuturor.
Spor la treaba Rayness ! asteptam data deschiderii
[/quote]
В народе это звучит так... - За нюхал мохнатый кратер большой горы)...

*

Offline drive

  • ***
  • 169
    • Vezi Profilul
Re: Ready for a new story?
« Răspuns #148 : Decembrie 19, 2016, 08:31:57 p.m. »
wega da ne un test server eu depilda am jucat doar mu.starnet.md wega si putin din a lui tatjik si nu au fost season 3 cu asa multe updateuri fa un test server cum au spus oameni cu boxuri in shop pero jewel max exp si drop ancient 100% si da ne voie sa testam putin cei care nu situ de season 3 prea multe cap vom juca si nu vom avea idee ce sa facem dupa lvl 380 ...!

ia in consideratie ca s3 a aparut deja de ceva ani buni (6 cel putin).
+
exista servere fun season3 unde poti sa te antrenezi si nu e nevoie sa pierdem timpul cu asa test. mai ales ca s3 este deja de 1 an de zile si majoritatea au inteles totul.
corect ai spus majoritatea! si eu nu zic sa tina testul o luna da max  5 zile sa puna max si gata nu cred ca asa e greu de facut asta! mai ales unui admin cu asa staj!

Re: Ready for a new story?
« Răspuns #149 : Decembrie 19, 2016, 09:40:34 p.m. »
Acesta e Official Helper introdus în Season 6. Nu cred că vom avea așa ceva în viitorul apropiat, doar dacă migrăm pe respectiva versiune.
Deci, nui posibilitate de a introduce acest soft in baza serverului dv?
MuHelper nu este deloc necesar, el este mai bun decit elite chiar.
In season 6+ sint foarte multe modificari si nu este timp pentru stringerea jwl de aceea a fost introdus, de altfel season 6+ deja e prostie dar nu MU...mai bine deja joci Aion sau lineage sau altceva.
Aici este old school , respectiv jucam dupa regulile vechi cu unele ajustari noi.
P.S. citind printre comentarii imi dau seama cit e de greu sa fii admin , ascultind parerile (citeodata nonsens) tuturor.
Spor la treaba Rayness ! asteptam data deschiderii

В народе это звучит так... - За нюхал мохнатый кратер большой горы)...
[/quote]
special pentru asa oameni ca tine trebuie de scos cu totul autoclicker sa pretuiesti si sa ridici zenul cind cade <1k, iar cind iti cade un bless sa bati matanii in fata la comp poate o mai cadea 1.
atunci ai sa multumesti pentru avanta si n-ai sa mai ceri nici un mu helper