SD PROTECTION SHILD

  • 111 Răspunsuri
  • 27435 Vizualizări

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #75 : Ianuarie 17, 2017, 01:04:33 p.m. »
10 лет мы играем на этом сервере и ее всю жизнь так играли , к чему эти изменения? Или по вашему ее должно быть универсальным чаром , который и кастует , и живёт , и пизды даёт? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mail1: :mail1:

*

Offline Sunny

  • *
  • 13
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #76 : Ianuarie 17, 2017, 01:33:42 p.m. »
Нет, давайте вообще до сих пор играть только на первых сезонах)) и никуда не развиваться.
Как по мне, так надо кудато расти и привыкать к новому.
А насчет ЕЕ, так они и сейчас падают, просто не так быстро как раньше. И это большой плюс.   :good:

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #77 : Ianuarie 17, 2017, 02:18:36 p.m. »
Нет, давайте вообще до сих пор играть только на первых сезонах)) и никуда не развиваться.
Как по мне, так надо кудато расти и привыкать к новому.
А насчет ЕЕ, так они и сейчас падают, просто не так быстро как раньше. И это большой плюс.   :good:
В чем плюс?? Раньше все вносили свой вклад в пвп, а сейчас мы имеем только дк который убивает.
Некто другой теперь в пвп не может убивать нормально

*

Offline Sunny

  • *
  • 13
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #78 : Ianuarie 17, 2017, 03:04:38 p.m. »
Неправда, все ныли про БК на каждом сервере. Не будут ныть про БК, так начнут про ДЛа. И так из раза  в раз. А плюс за еешку.

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #79 : Ianuarie 17, 2017, 11:23:42 p.m. »
Неправда, все ныли про БК на каждом сервере. Не будут ныть про БК, так начнут про ДЛа. И так из раза  в раз. А плюс за еешку.


In realitate, ee cel mai tare cistiga, in sfirsit nu este omorita dintr-o lovitura, in rest, pvp neinteresant, cu o durata foarte lunga, stamina se termina, si stai si fugi incolo incoace,fara ca sa poti face ceva, de DL in genere nam cuvinte, nici un DL pe acest server nu poate face nimic, e de kkt ceea ce ai facut cu el.Atita am asteptat acest server, pentru ca intr-un final sa ramin dezamagit...

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #80 : Ianuarie 18, 2017, 01:15:55 a.m. »
DL a fost echilibrat și e la fel de efectiv și competitiv.


*

JackAss

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #81 : Ianuarie 18, 2017, 02:11:00 a.m. »
Buna Seara, deci regret faptul ca am inceput a juca ma asteptam la un server normal fara nervi etc, am primit mai mult de o brinza! Joc dupa BK practic nu mor la gold gold , cu perecast toate chestiile care sint pe server!
Vin chari cu Kast si ma bat in 3-4 cu perecast si poate atunci cad dar nu prea! la fel si eu ii bat o jumate  de ora pina le scot SD si mai astept o jumate de ora sa string stamina ca ei sa vina peste 20 secunde inapoi , total FAIL!cade gold clickanesc 40 jucatori deoarece nime nu se poate ucide unul pe altul , imi da perecast fiecare borita care are miinile scoase din cur si careia nu-i greu. Nu se vede cine poate juca , si cine nu . Șatra domina asa sa zisem!
Totusi pina la urma nu inteleg pentru cine este facut jocul, pentru ce sa joci? ca sa arati ca joci mai bine!
Kanturu map/ Niz zaika alta banalitate mai ales cind goldu este in niz zaika.
Ai 350 online fa cum iti zice lumea si nu inventa bicicleta!o fost chestie la inceput alt de KOLYAGARAJ la fel zicea SD (parca-i normal) KOLYA SI zisi amu e bun ? primesti placere? eu,nu
Mai astept vo saptamina  2 poate or fi schimbari pina atunci nu ma bag la gold
P.S. Pace!

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #82 : Ianuarie 18, 2017, 07:54:52 a.m. »
Admin,noi iti suntem recunoscatori pentru ca ai creat acest server, ca ai grija de el, etc. dar noi te rugam frumos, scoate acest SD, sau punel numai pentru EE, la moment nu avem atita stamina si atita dmg pentru a face pvp cu acest scut. Chiar crezi ca mare placere primim sa scrim atita pe forum. Vino macar odata la gold cit inca mai este pvp si lumea na lasat si vezi ce se intimpla, mai ales cind cade goldul,nimeni pe nime nu se poate ucide, toti se uita unul la altul si incep toti a apasa click cu nadejdea ca va lua goldul. Pentru AE acest scut SD in genere ii ofera o foarte mare prioritare, acuma ae nu mai are nevoie sa puie state in vitala, ia deja are SD vreo 3k, care ii ofera timp sa dee perecast la vreo 5 sa mai scrie cite ceva, sa mai fuga, si inca si sa mai bata, iar de DL cum tu ai scris mai sus ca este competitiv si echilibrat poti sa-ti spun una, ca muver poate si a fost echilibrat si nu mai poti face 5-6-7k hp, dar battle practic lai distrus de tot,nici dmg nici hp nimic.Nici un DL pe server nu avem care face treaba,care sa vie ca un DK sa ucida macar vreo citiva, nui asa ceva, si cu mine vor fi de acrod 99 % din server. In fine, dupa parerea mea serverul precedent a fost mai reusit, am ajuns lvl 400, lvl la care totul abea se incepe,am jucat cu placere... iar aici nici 330 nu sunt, si deja cred ca voi lasa, nu vad nici un rost sa-mi pierd nervi cu setarile acestea. Si vei vedea, pe parcurs nu voi fi eu unicul, pentru ca lumea joaca pentru pvp, iar aici pvp-ul e cu totul diferit decit ceea ce am vrut noi...
 Ca propunere, sau scoate SD,pina lumea va face citeva reloaduri,si va avea deja dmg normal, sau punel maximum 1k, sau lasal numai la ee.
Bafta

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #83 : Ianuarie 18, 2017, 02:01:15 p.m. »
Eu raman cu parerea ca sd-ul sa nu fie scos, DAR NICI INTRUN CAZ SA NU FIE FULL DUPA MOARTE!!
sa fie regen ca si stamina poate putin putin mai mare DAR NU FULL!!
si cu perekastu ai dreptate - fiecare ae chiar si cei care de prima data joc dupa acest personaj slabi de tot dovedesc sati dea perekast
« Ultima Modificare: Ianuarie 18, 2017, 02:05:17 p.m. de KOLYAGARAJ »

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #84 : Ianuarie 18, 2017, 02:54:58 p.m. »
Vom continua să analizăm acest subiect.

Pentru referință Box of Kundun pot fi obținute din Quests, Illusion Temple, Devil Square, Golden Invasion

*

JackAss

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #85 : Ianuarie 19, 2017, 07:03:48 p.m. »
Spoiler (hover to show)
« Ultima Modificare: Ianuarie 19, 2017, 11:14:37 p.m. de Rayness »

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #86 : Ianuarie 19, 2017, 08:01:31 p.m. »
Da, SD pentru ae ofera o prioritate enorma,ca orce ae sa ucizi ai nevoie sa-i scoti scutul acesta, pentru ca mai apoi sa omori. In cazul cum ae are minim 3k, ia reusesti sa-ti dea perekast de kiteva ori. Daca inainte AE trebuia sa ka4 vitala sa se tie, acuma nu mai are nevoie, pune in perekast si dmg si la revedere. Admin fa asa ca SD sau sa se regenereze greu, sau micsoreazal practic la maxim, sau scoatel pina nu facem ceva reloaduri. Stii e cam putin straniu ca intr-o ee sa dai 10 ice si ia sa nu cada :D

*

Offline SKoT

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #87 : Ianuarie 19, 2017, 09:27:57 p.m. »
Eu tot sunt deacord pentru a scoate SD , simplu nu iti ajunge stamina sa bati la pvp , tre sa te dai intro parte sa astepti sa ti se incarce stamina , plus la asta WEGA mi se pare ca ai facut prea multe favoruri la SM , nu poti sal bati in TP , si + SD + ++ , pai el bate in doi un dk , ce fel de sm e asta , inca un factor negativ la sd  ca la gold acuma se aduca cite 20 de oameni  , si logic ca e apsurd sa bati atitia oameni cu 3-4 k ( sd + hp )

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #88 : Ianuarie 19, 2017, 09:31:03 p.m. »
DL a fost echilibrat și e la fel de efectiv și competitiv.

Dintr-o joaca de strategie, ati creat joc de haos... unde cum s-a spus mai sus, poate sa vina fiecare doritor fie el LVL-180-200 la GOLD si sa dea un click,  va readucem la cunostinta draga ADMINISTRATIE ca online la toate proiectele voastre le tinem noi care suntem prezenti la fiecare proiect, NOI ce am jucat mereu pentru STRATEGIE, ADRENALINA, VESELIE), nu pentru cei ce optati voi!!(pentru fiecare NooB)(sau maini incrushate)
Noi tare bine stim ca pentru voi conteaza CANTITATEA nu CALITATEA!
« Ultima Modificare: Ianuarie 19, 2017, 09:40:36 p.m. de BlackJack »

Re: SD PROTECTION SHILD
« Răspuns #89 : Ianuarie 19, 2017, 09:37:20 p.m. »
Vom continua să analizăm acest subiect.

Pentru referință Box of Kundun pot fi obținute din Quests, Illusion Temple, Devil Square, Golden Invasion


Uite cate cai sunt de a obtine un Kundum  :rtfm:

 DAR GOlden INvasion se poate de lasat pentru TOP , cei ce vor PVP interesant, joc de echipa! LOW Level poftim sa mearga la Quest , Devil Square si asa mai departe!