Planuri de viitor!

  • 8 Răspunsuri
  • 3906 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Planuri de viitor!
« : Noiembrie 08, 2016, 08:33:53 p.m. »
Buna Seara!Credca a trebuit aceasta tema sa fie creata mai devreme dat fiind faptu ca deja multa lume a ajuns la nivelul maxim al jocului si deja putin din interesul jocului considerent scade,lumea nu mai vede progres sau interes in joc prin acest fapt urmarim si online considerabil scazut dar si aparenta concurentei a altui server recent deschis ,credca toti cei care joaca stiu de ce server este vorba astfel si serverul are de pierdut din asta.Scriu si as dori sa stiu care este planul de joc mai departe vor fi ceva modificari si aceste lucruri nu le putem afla ca si asa foarte rar vedem online un admin sau gm in joc...astept un raspuns si cine are ceva idei puteti sa le expuneti aici pentru a discuta si a lua poate o decizie!
Ca o idee care asi putea so propun ar fi sa fie prelungit levelurile pina la 500...

*

NoLimiT

Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #1 : Noiembrie 09, 2016, 05:48:36 a.m. »
parerea mea proprie este ca
1 Admin e rar in jok pentruca totul e ok shi totul merge bine
2 Care lvl 500 ? unblati in hyon la 9 shi cu wings 13 28 simple shi vreti lvl 500
3Wega lucreaza shi lucreaza mult asupra acestui server
4 cred ca nu mult trebuie sa asteptam shi el o sa introduca sau res sau lvl 500
5 dar mai degraba res deorece 3 wings cel qwest de lvl 400
6 Exemplu top dk Tyson = Hyon la 9 wings fara ingore
Shi voi vreti lvl 500 ? pina nu vor fi macar 20 de oameni pe 3 wings nu va fi lvl 500

*

NoLimiT

Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #2 : Noiembrie 09, 2016, 05:57:55 a.m. »
wega daca totushi faci lvl 500
fa in ahs mod ca cei cares 400 lvl sa nu poata activa 150 % experience de pe gem
Sau reset la lvl 400 la toate gem din X shop deoarece toti de 400 au 100 + gem
pentru mine de la 400 la 500 e o luna dejok shi mai departe o sa vreti lvl 600 ??? :)
c

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #3 : Noiembrie 10, 2016, 09:30:48 p.m. »
eu sunt categorik contra la o continuare de genu a sta afk , daca vreit afk puteti sa stati si asa, nu e obligatoriu sa ridici si lvl, exemplu puteti sa stringeti jevels; sa cautati unic; sa umblati la golduri; nu e nevoie sa stai ca un timpit sa ridici lvl in continuarare la nesfirsit...

*

Offline Kazino

  • ***
  • 223
    • Vezi Profilul
Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #4 : Noiembrie 11, 2016, 04:07:37 a.m. »
CA VARIANT DE CONTINUARE AR FI PROFESIA - 200 MASTER LVL, CEEA CE VA DA VIATSA LA OMENII DORITORI DE AFK

Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #5 : Noiembrie 11, 2016, 02:01:46 p.m. »
CA VARIANT DE CONTINUARE AR FI PROFESIA - 200 MASTER LVL, CEEA CE VA DA VIATSA LA OMENII DORITORI DE AFK
Foarte buna idee, la masterlvl exp rate poate fi 1x deexemplu, astfel va fi nevoie de 2 saptamini sa faci 1 lvl)
Doar ca master lvl nu lucreaza pe acest season, ca solutie ar fi ca serverul sa treaca pe alt season mai mare. Aceasta ar rezolva si priblema nr 1 al serverului "visulal bugs". Spre exemplu in season 4 este raklion unde cad haine violete cu socket opt care pot fi mai bune ca 380. Pune in functiune imaginatia si ghindestete ce rewarduri interesante pot fi date in  bc8/ds7/ilusion aparte pentru cei cu +400lvl :) Summonerul va invia serverul deasemenea! De facut spoate multe, dorinta sa fie.
PS. admin, revezi elful ca erou pe acest server si aplicai nishte balansari. Daca e nevoie iti mai fac o lista de avantaje/dezavantaje

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #6 : Noiembrie 11, 2016, 08:47:38 p.m. »
Va fi un anunț în acest weekend

Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #7 : Noiembrie 13, 2016, 05:34:27 p.m. »
Va fi un anunț în acest weekend



Admin  ceva noutati?

*

Offline who?

  • ****
  • 306
    • Vezi Profilul
Re: Planuri de viitor!
« Răspuns #8 : Decembrie 07, 2016, 11:27:06 a.m. »
Si pana la urma tot noi aveam dreptate) Putin unic o fost in joc ..se va redeschide deja serverul din nou si tot multa lume nici n-o vazut unic)


Pe viitor ar fi de dorit ca unicul sa cada mai des ... se va pastra online mai mult timp ...n-am vazut nici un interes in acest server..precedent era mai interesant