Neon Explosion

  • 5 Răspunsuri
  • 1129 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Sethh

  • *
  • 24
    • Vezi Profilul
Neon Explosion
« : Martie 23, 2017, 06:21:05 a.m. »
Wega Mersi ca teai mentinut de data la update ! Acum este concurentsa pe server shi pvp ! Ms mult
Acum toti au shanse la weapons 380 trebuie doar rabdare
Dar eu propun skimbari shi in Privintsa la 3 Wings ! EU am aceste wings dar suntem doar kitiva se paote de numarat pe degete pe ser cu online mare
Asta tot o sa intoarca oameni pe server Dar nu trebuie wapa nu trebuie kear de exageraT.
P.S. Ashtept cu nerabdare urmatorul Castlle

*

Offline Sethh

  • *
  • 24
    • Vezi Profilul
Re: Neon Explosion
« Răspuns #1 : Martie 23, 2017, 06:25:48 a.m. »
Eu sokot o alternative va fi ca in Elusion Temple echipa chistigatoare sa primeaska o pana pentru 3 wings
Dar ea sa fie data la ROOL intre toti membrii ca de exemplu: vot de la 1 la 100 cui ii cade rool maximal ea shi peria !!!
Cred ca idea asta o sa o sustina mai mult shi va fi mai interesant in Temple ! Dar doar in Ilusion Temple 5 sa fie promovat asha premiu ! :victory:

Re: Neon Explosion
« Răspuns #2 : Martie 23, 2017, 09:04:43 a.m. »
Eu sokot o alternative va fi ca in Elusion Temple echipa chistigatoare sa primeaska o pana pentru 3 wings
Dar ea sa fie data la ROOL intre toti membrii ca de exemplu: vot de la 1 la 100 cui ii cade rool maximal ea shi peria !!!
Cred ca idea asta o sa o sustina mai mult shi va fi mai interesant in Temple ! Dar doar in Ilusion Temple 5 sa fie promovat asha premiu ! :victory:
ca ideie e super :) dar nu o sa fie efectiva si corecta, din motiv ca in ilusion mai intra citeodata si chari care stau de furmusete sau nus activi si tupesc sau nu sint la comp in genere, echipa cistiga acest ilusion si pana ii cade roll lui habaugu cela.... o sa-ti fie placut? deci ideia este ca poate sal ia cineva care nu merita sau in genere din alt guild opus .... tu stii cei asta ilusion... :)

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Neon Explosion
« Răspuns #3 : Martie 23, 2017, 12:58:41 p.m. »
daca sa iai in considerare ca Pana se poate de facut + cade din Cocostirc si a 2lea ingrediente cade mobi barracks + erohim, e destul de buna sansa de a crea 3rd wings. Poate as-i fi deacord ca % sa cada pana din Cocostirc sa fie mai mare, in asa mod vor fi si mai multe wings-uri. Impunerea idei sus mentionate va rezulta in o densitatea prea mare

Re: Neon Explosion
« Răspuns #4 : Martie 23, 2017, 01:32:46 p.m. »
ингредиенты в +5


и голды так и не усилили.. как тяжело это сделать, жесть :rtfm:

Re: Neon Explosion
« Răspuns #5 : Martie 23, 2017, 02:36:19 p.m. »
+5 usilili!