GUILD ROYAL

  • 13 Răspunsuri
  • 3253 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
GUILD ROYAL
« : Iulie 21, 2016, 05:45:48 p.m. »
Raynes inca un mesaj din partea guildului royal.......daca o sa te atirni in continuare in asa mod de server credca o sa joci singur pe el...Aici oameni te roaga sa ridici drop life/creation Unic bc7/arena/ds6 cum a fost pe toate serverele wega... :hi:
Jostic

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #1 : Iulie 21, 2016, 06:03:47 p.m. »
drop ca drop, da bag teleport! pentru ce sa mai joc eu daca eu ca dw nu pot face nimik, nici makar sa sar in tp! eu trebuie sa ma las de dw si sa incep a face vriun dk sau dl?
permanent disconecturi, sa imi schimb providerul pentru serverul vostru? Additional arde ca tizicul, lifuri putine, din gold cade numai haine fara luck sau daca cu luck atunci zen ori mana si ard la 13, din 4 haine exe 3 is la 13 fara luck, nu pot lasa afk vreo 2 ore cai disconect, intru bc ds disconect! pui pet disconect, gold pt nu lucreaza, si pot enumera inca foarte multe!!! aici pe forum au fost lasate asa multe idei noi dar ultima vreme se vede numai disconecturi sunt in loc de ceva schimbari!! nu spun sunt si idei noi, da ce folos din ele daca bazele unui char sunt baguite, ce poate face sm fara tp? sta numai afk? Ce folos ca am winguri ignor set dd staff bun si bat in dk la 800 daca pe mine ma da jos inainte sa apar! Baguri vizuale bati in char sau in gold nu ese hituri cind te uiti peste o sec el e deja in alta parte apare! DL care te bate ca nici nu il vezi pe ecran! mai in scurt te ocupi de multe dar ce tine de bazele unui server ai uitat sau nu stii cum sa corectezi!!! eu nu vad sens sa joc mai departe sa imi pierd timpul, sa ajung la 400 cu 1800 ene sa bat tare da sa nu pot apropia de gold sa sar in tp! ?

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #2 : Iulie 21, 2016, 06:31:22 p.m. »
Aici oameni te roaga sa ridici drop life/creation Unic bc7/arena/ds6 cum a fost pe toate serverele wega... :hi:

drop ca drop, da bag teleport! pentru ce sa mai joc eu daca eu ca dw nu pot face nimik, nici makar sa sar in tp! eu trebuie sa ma las de dw si sa incep a face vriun dk sau dl?
permanent disconecturi, sa imi schimb providerul pentru serverul vostru? Additional arde ca tizicul, lifuri putine, din gold cade numai haine fara luck sau daca cu luck atunci zen ori mana si ard la 13, din 4 haine exe 3 is la 13 fara luck, nu pot lasa afk vreo 2 ore cai disconect, intru bc ds disconect! pui pet disconect, gold pt nu lucreaza, si pot enumera inca foarte multe!!! aici pe forum au fost lasate asa multe idei noi dar ultima vreme se vede numai disconecturi sunt in loc de ceva schimbari!! nu spun sunt si idei noi, da ce folos din ele daca bazele unui char sunt baguite, ce poate face sm fara tp? sta numai afk? Ce folos ca am winguri ignor set dd staff bun si bat in dk la 800 daca pe mine ma da jos inainte sa apar! Baguri vizuale bati in char sau in gold nu ese hituri cind te uiti peste o sec el e deja in alta parte apare! DL care te bate ca nici nu il vezi pe ecran! mai in scurt te ocupi de multe dar ce tine de bazele unui server ai uitat sau nu stii cum sa corectezi!!! eu nu vad sens sa joc mai departe sa imi pierd timpul, sa ajung la 400 cu 1800 ene sa bat tare da sa nu pot apropia de gold sa sar in tp! ?

Subscriu la fiecare cuvânt!
Drop pe life, foarte slab, la lvl meu 303+ am set la 12 add, ars ca ... si asta primu set meu, care am ridicat si, a facut la 13 din 0.
Nam idei cum sa imbrac in ceva alt, dac nu pot gasi lifuri..
Pentru DS6, mobi si drop din ei treb sa spui mai mult ceva? no comment... nimic interesant in TOP ds... bilet cu pret 1.600.000 zen, si 50% in chaos machine, nu se justifică!
Ceea ce noi jucători obișnuiți fac pe server? Fara add, fara arme si drop, fara concurență din top in exe haine, care nu se cunoaște încă dacă au fost îndepărtate și curățate după Cheats.
Atunci când deschideti dispozitivul de blocare. Proprietar castel pur și simplu se închide castle, și unic nu poate fi batut pentru simplii jucatori.
Nimeni nu ar alege să poarte un simplu și unic Ceto, apollo, warrior si alte.... pentru nubi!
Pentru ca nimic sens nare la ancient SET+9 fara ADD si def, la high lvl... bred psc..

Prima dată când văd serverul care să modifice și să introducă monștri, drop jewels, chaos machine și evenimente în timpul jocului. A nu de la începutul jocului. De ce a fost serverul de test? Totul ca de obicei.. in mu, si in tara asta - cumatrii, svat, frat, nánási...
Faceti constatări... :big_boss:
« Ultima Modificare: Iulie 21, 2016, 07:08:51 p.m. de Stipaska »

*

Offline Black

  • *
  • 37
    • Vezi Profilul
Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #3 : Iulie 21, 2016, 06:39:07 p.m. »
drop ca drop, da bag teleport! pentru ce sa mai joc eu daca eu ca dw nu pot face nimik, nici makar sa sar in tp! eu trebuie sa ma las de dw si sa incep a face vriun dk sau dl?
permanent disconecturi, sa imi schimb providerul pentru serverul vostru? Additional arde ca tizicul, lifuri putine, din gold cade numai haine fara luck sau daca cu luck atunci zen ori mana si ard la 13, din 4 haine exe 3 is la 13 fara luck, nu pot lasa afk vreo 2 ore cai disconect, intru bc ds disconect! pui pet disconect, gold pt nu lucreaza, si pot enumera inca foarte multe!!! aici pe forum au fost lasate asa multe idei noi dar ultima vreme se vede numai disconecturi sunt in loc de ceva schimbari!! nu spun sunt si idei noi, da ce folos din ele daca bazele unui char sunt baguite, ce poate face sm fara tp? sta numai afk? Ce folos ca am winguri ignor set dd staff bun si bat in dk la 800 daca pe mine ma da jos inainte sa apar! Baguri vizuale bati in char sau in gold nu ese hituri cind te uiti peste o sec el e deja in alta parte apare! DL care te bate ca nici nu il vezi pe ecran! mai in scurt te ocupi de multe dar ce tine de bazele unui server ai uitat sau nu stii cum sa corectezi!!! eu nu vad sens sa joc mai departe sa imi pierd timpul, sa ajung la 400 cu 1800 ene sa bat tare da sa nu pot apropia de gold sa sar in tp! ?

Subscriu la fiecare cuvânt

++

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #4 : Iulie 21, 2016, 07:09:23 p.m. »
Cred ca nu numai guildu ROYAL este de parerea ca drop live, creation e foarte slab si add la items arde des.
in tot mu nustiu daca are cineva deja full set staff,wings 13 28  cu asa zatocica la life.
Puneti drop Uniq in bc 7 ds 6  cind o sa imbracat seturi uniq la lvl 400 ?
Faceti Arena deja peste 25 oameni pot merge arena si ea inca nu este gata .
Pentru sa mai depunem efort sa ne ridicam, daca mapele de top nu sunt inca puse....

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #5 : Iulie 21, 2016, 07:13:16 p.m. »
Disconnect-urile frecvente e o problemă actuală pentru utilizatorii provider-ului Starnet.

A fost verificată rețeaua și conexiunea și se pare că Starnet utilizează un nod de interconexiune cu serverul suprasaturat ce duce la pierderi de pachete, din cauza cărora și sunt disconnect-uri.

A fost adresată o scrisoare deschisă în care se cere înlăturarea acestor probleme, totuși deocamdată nu am primit nici un răspuns. În aceste condiții practic suntem dependenți de măsurile întreprinse de Starnet.

Totodată se analizează și o posibilă opțiune de schimbare a locației serverului, dar schimbarea locației e un proces mai lent care uneori poate dura cîteva zile și care poate genera probleme de altă natură.

Unele bug-uri vizuale sunt generate de aceste pierde de pachete.

Ce ține de drop pentru Life/Creation, e posibil ca în următoarele actualizări vor mai fi adăugate moduri de obținere a acestor tipuri de jewel. Acest moment se analizează.
« Ultima Modificare: Iulie 21, 2016, 07:22:09 p.m. de Rayness »

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #6 : Iulie 21, 2016, 07:23:56 p.m. »
da dc nu scrii nimic despre arena sii cu bredu ista deamu oamenii sun 350 aproape si stam nustiu pe unde doamne fereste sa stiut cai asa serverul si asa vii atirnarea cred k nici nu incepeam sa joc!
Trasnea

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #7 : Iulie 21, 2016, 08:09:43 p.m. »
am lasat pe o ora afk, ce crezi ca imi arata pe ecran? corect disconect!!!!!! :thank_you2:

*

Offline MTZ82

  • *
  • 23
    • Vezi Profilul
Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #8 : Iulie 21, 2016, 10:58:47 p.m. »
Disconnect-urile frecvente e o problemă actuală pentru utilizatorii provider-ului Starnet.

A fost verificată rețeaua și conexiunea și se pare că Starnet utilizează un nod de interconexiune cu serverul suprasaturat ce duce la pierderi de pachete, din cauza cărora și sunt disconnect-uri.

A fost adresată o scrisoare deschisă în care se cere înlăturarea acestor probleme, totuși deocamdată nu am primit nici un răspuns. În aceste condiții practic suntem dependenți de măsurile întreprinse de Starnet.

Totodată se analizează și o posibilă opțiune de schimbare a locației serverului, dar schimbarea locației e un proces mai lent care uneori poate dura cîteva zile și care poate genera probleme de altă natură.

Unele bug-uri vizuale sunt generate de aceste pierde de pachete.

Ce ține de drop pentru Life/Creation, e posibil ca în următoarele actualizări vor mai fi adăugate moduri de obținere a acestor tipuri de jewel. Acest moment se analizează.

Care moduri daca ele trebu sa cada in bc ca nustiu ce si nu numai bc.....
Jostic

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #9 : Iulie 22, 2016, 01:57:01 a.m. »
O raportare mai frecventă a problemei din partea abonaților acestui provider probabil ar adăuga în prioritatea soluționării. Astfel îndemnăm abonații provider-ului starnet să înștiințeze operatorul despre calitatea conexiunii. Specificați despre pierderea conexiunii și pierderi de pachete. Indicați drept resurs de referință și testare serverul nostru de mumble - mumble.mmo.md

Pentru moment acest aspect rămîne prioritar și totodată drept bază pentru rezolvarea altor probleme potențial generate. Pentru clarificare, să presupunem că din cauza conexiunii datele de la server au ajuns cu întîrziere. Din cauză că datele au ajuns mai lent și acțiunile efectuate în joc vor fi cu întîrziere. Această întîrziere poate servi drept factor generator pentru bug-uri vizuale.
« Ultima Modificare: Iulie 22, 2016, 02:06:02 a.m. de Rayness »

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #10 : Iulie 22, 2016, 07:17:02 a.m. »
Sunt de acord cu toate mesagele care au fost lasate mai sus, dupa lvl 331 sau 311 (Dl,Mg) nici nu ti mai este pofta sa te joci, bc7 ds 6 coasta scump da drop nimik, unic de la lvl 400 matinka va fi, arena nui, jewel  slab, dark horse cad, sau dispar cred ca intr-o saptamina 2 daca nu vor fi schimbari lumea pur si simplu se va plictisi si va lasa acest server... :big_boss: :big_boss: :rtfm: :rtfm :gamer3: :gamer3: :help:

*

Offline Mark

  • *
  • 13
    • Vezi Profilul
Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #11 : Iulie 22, 2016, 11:45:01 a.m. »
Raynes inca un mesaj din partea guildului royal.......daca o sa te atirni in continuare in asa mod de server credca o sa joci singur pe el...Aici oameni te roaga sa ridici drop life/creation Unic bc7/arena/ds6 cum a fost pe toate serverele wega... :hi:

Normal cade life-urile, ce plângi. Într-un bc au căzut vreo 6-7. De Creation de acord, cam greu.

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #12 : Iulie 22, 2016, 12:45:10 p.m. »
Raynes inca un mesaj din partea guildului royal.......daca o sa te atirni in continuare in asa mod de server credca o sa joci singur pe el...Aici oameni te roaga sa ridici drop life/creation Unic bc7/arena/ds6 cum a fost pe toate serverele wega... :hi:

Normal cade life-urile, ce plângi. Într-un bc au căzut vreo 6-7. De Creation de acord, cam greu.

Ahahaha, iar acum vă rugăm să ne amintim cum să meargă si misca în BC? prea bun! prea bun, da? Cind stai ca prostolan, daca trei oameni sa incide podul, si nu poate sa fac nimic, daca tu nu sm cu teleport. Bravo! stfu and gtfo!

Re: GUILD ROYAL
« Răspuns #13 : Iulie 22, 2016, 01:34:43 p.m. »
O raportare mai frecventă a problemei din partea abonaților acestui provider probabil ar adăuga în prioritatea soluționării. Astfel îndemnăm abonații provider-ului starnet să înștiințeze operatorul despre calitatea conexiunii. Specificați despre pierderea conexiunii și pierderi de pachete. Indicați drept resurs de referință și testare serverul nostru de mumble - mumble.mmo.md

Pentru moment acest aspect rămîne prioritar și totodată drept bază pentru rezolvarea altor probleme potențial generate. Pentru clarificare, să presupunem că din cauza conexiunii datele de la server au ajuns cu întîrziere. Din cauză că datele au ajuns mai lent și acțiunile efectuate în joc vor fi cu întîrziere. Această întîrziere poate servi drept factor generator pentru bug-uri vizuale.

acestea de la starnet nu vor sa repare lucruri elementare sau sa raspunda la telefon~ da daca o sa raportez, precis, da nu ca precis da "imediat" o sa rezolve!!