Reported

  • 43 Răspunsuri
  • 6930 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: Reported
« Răspuns #15 : Mai 30, 2017, 09:03:20 a.m. »
sincer nu stiu daca e diminuata ae , mai intru odata in luna in joc , si n-am vazut nici o ae de exemplu 720 cu set divine,guard, spirit 13 macar putin DD si deja dec 7 , cit despre DL mai intru citeodata pe pekea,si n-am vazut nici un bk de lvl-u lui care sa-i fie cam concurent,poate tata-l acela doar ca acela ii full DD si 2 bb, dar si acela am vazut ca cade, ne mai socotind ca pekea ii cu 2 plasi  care nu ofera nici un gram de absorb si comand inca si hainele nu-s cu ADD(pozor),cit despre Caravadjo n-am vazut nimic serios acolo,am fost odata cu CCCP in hyon la 9 lalala caravadjo era 714 asa ceva si inca umbla cu ae la fund,si cadea, poate era vre-un bot hz dar cadea, spor la munca!
1)nu joc dupa caravadjo , dar de unde tu stii la sigur ca era caravadjo in CC?
2) stapinu la caravadjo cam demult nu joaca
3) sunt sigur la 100% ca tu cu CCCP  nui faci nimic lu caravadjo!
eu cu caravadjo am inceput sa joc cind era 715-716 cam asa...
si din acel moment... alde CCCP si restu DK de pe server nu poate sai faca nimic :) dar tot se argumenteaza ca e diferenta mare in lvl :) chiar daca sunt dk cu 3 wings la 11 si 13... ceia ce diferenta de lvl o acopera tare bine :)

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #16 : Mai 30, 2017, 03:10:38 p.m. »
Winner, ce diferenta de rise(de la staff), intre tine si MGpitt? Din cite stiu eu, anume rise-ul de la staff joaca cel mai mare rol.

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #17 : Mai 30, 2017, 03:18:41 p.m. »
Winner, ce diferenta de rise(de la staff), intre tine si MGpitt? Din cite stiu eu, anume rise-ul de la staff joaca cel mai mare rol.
0 diferentsa, da posibil a gasit solutsia de a face staful+15 :crazy:

*

Offline llsoccerll

  • **
  • 81
  • Nici prea mult, nici prea putin...
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #18 : Mai 30, 2017, 04:32:46 p.m. »
Atunci nu stiu ce sa spun, nu sunt la curent ce pointuri aveti ambii) Una pot spune, el ma bate cu putin mai tare decit tine, diferenta e mica.

*

JackAss

Re: Reported
« Răspuns #19 : Mai 30, 2017, 05:58:11 p.m. »
Eduard , o fost asa ceva?

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #20 : Mai 31, 2017, 09:34:20 a.m. »
Eduard , o fost asa ceva?

adevar vorbesti : ))

dovada sunt 3+5 care le-am luat in seara ceea cu carvadjo primblinduse prin tarkan : ))

p.s: nu eram mai multi, jucam practic pa4ka la pa4ka daca sa nui luam in considerare pe alde ruleaa mg pit blalbalbal:)))
« Ultima Modificare: Mai 31, 2017, 09:37:32 a.m. de EdWyn »

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #21 : Mai 31, 2017, 09:35:51 a.m. »
ce tine de postare, nu mancati la cacat baietii))) este informatie ca exista pe server un BUG prin care cumperi gratuit +60dmg din cash shop. Acest BUG este presupus sa fie utilizat/descoperit de catre careva jucatori din Kill4fun

*

IceW1nd

Re: Reported
« Răspuns #22 : Mai 31, 2017, 10:06:12 a.m. »
Uff ufff este presupus ca este utilizat ))) poate este utilizat de voi nu? sau e imposibil sunteti cei mai disciplinati pe server ? =))  Hai daca esti asa de informat ... poate adminul face un control tuturor =)

*

FreeWinner

Re: Reported
« Răspuns #23 : Mai 31, 2017, 10:12:07 a.m. »
Uff ufff este presupus ca este utilizat ))) poate este utilizat de voi nu? sau e imposibil sunteti cei mai disciplinati pe server ? =))  Hai daca esti asa de informat ... poate adminul face un control tuturor =)
Chiar in primul post
La fel potsi sa imi controlezi magul meu FreeWinner caci 100% dupa postul dat vei fi rugat sa faci asta si de guildu oponent.

*

IceW1nd

Re: Reported
« Răspuns #24 : Mai 31, 2017, 10:18:21 a.m. »
Am luat in deridere faptul ca ii faceti pe agentii cei mai informati de pe server :)
eu sunt sigur la buguri ... voua nimeni nu va face concurenta   asta tot ce am vrut sa spun ... succese la controlat =)

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #25 : Mai 31, 2017, 10:22:22 a.m. »
Intotdeauna au existat pe forumul dat , asa numiti sceptici , inainte era tovarasu Costea ( Josefina), acum Shuryk si Plingaciosul de Edik au luat estafeta data,succese baieti in cautarea duhurilor)) :give_rose:

Re: Reported
« Răspuns #26 : Mai 31, 2017, 11:06:29 a.m. »
nu mancati la cacat baietii)))
La asta pe tine nu te intrece nimeni  :rofl:

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #27 : Iunie 01, 2017, 11:23:54 a.m. »
Uff ufff este presupus ca este utilizat ))) poate este utilizat de voi nu? sau e imposibil sunteti cei mai disciplinati pe server ? =))  Hai daca esti asa de informat ... poate adminul face un control tuturor =)

chiar te rog : ))

diferenta intre mine si foaarte multi jucatori de pe serverul dat (inclusiv care au fost in padonki) este in prezenta demnitatii, corectitudinii si onestitatii cu cei din guild. Eu optez pentru un joc cinstit, si mereu cand am depistat un oarecare bug, l-am raportat (cel mai recent: raport in privinta seutrilor 380 care dadeau 800hp din pod).  Asa ca fii bun, taci, si niciodata nu mai reprosa mie despre oarecare cai incorecte  :secret:

ce tine de BUG, eu sunt 100% sigur ca el exista si careva jucatori se folosesc de ei. Atunci de ce sa nu verificam? daca tot vrem un server curat?

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #28 : Iunie 01, 2017, 11:30:34 a.m. »
Intotdeauna au existat pe forumul dat , asa numiti sceptici , inainte era tovarasu Costea ( Josefina), acum Shuryk si Plingaciosul de Edik au luat estafeta data,succese baieti in cautarea duhurilor)) :give_rose:

tu esit balabol :))

ce trebuie sa faca un om ca sa devina plangacios?)))) sa fie indignat de faptul cum este DW (clasa dupa care joc eu), sa fie nemultumit cu careva setari ale serverului (care logic ar fi sustinute de tot serverul numai nu de mine).

acum tu, spune-mi unde eu am plans ca ceva nu-mi place?))) cand golds cadeau ca mustele eu promovam idea de a pune rezist mai amre, cand erau cite 5+5 eu am promovat idea de a avea un nr mai redus pentru a spori PVP-ul, cand cadeau haine exe din boss k7 eu am promovat ideea sa excludem asa drop. Daca tu vezi asa om ca un "plangacios", mi-e mila de tine)))   eu personal vad asta ca un jucator care face folos maxim de acest forum si evidentiaza careva detalii pentru a promova un joc interesant.

Numa vorbe si atacuri neintemeiate  :slow:
« Ultima Modificare: Iunie 15, 2017, 11:35:45 p.m. de Rayness »

*

Offline EdWyn

  • ***
  • 208
    • Vezi Profilul
Re: Reported
« Răspuns #29 : Iunie 01, 2017, 03:00:31 p.m. »
Uff ufff este presupus ca este utilizat ))) poate este utilizat de voi nu? sau e imposibil sunteti cei mai disciplinati pe server ? =))  Hai daca esti asa de informat ... poate adminul face un control tuturor =)

chiar te rog : ))

diferenta intre mine si foaarte multi jucatori de pe serverul dat (inclusiv care au fost in padonki) este in prezenta demnitatii, corectitudinii si onestitatii cu cei din guild. Eu optez pentru un joc cinstit, si mereu cand am depistat un oarecare bug, l-am raportat (cel mai recent: raport in privinta seutrilor 380 care dadeau 800hp din pod).  Asa ca fii bun, taci, si niciodata nu mai reprosa mie despre oarecare cai incorecte  :secret:

ce tine de BUG, eu sunt 100% sigur ca el exista si careva jucatori se folosesc de ei. Atunci de ce sa nu verificam? daca tot vrem un server curat?

Auzi desteptule ... bug peste bug la castel utilizati si nu numai ... inca mai ai nas sa spui ceva de demnitate ? te rog eu scuteste-ma de  timpeniile pe care le inventezi la fiecare pas tu si care iti  seamana tie   onestule
Si cine tie ti-o spus ca suntem contra ... verificarilor?  Ia si verifica si nu intinde mucii pe pereti  scrie adminului ... ca asa esti de informat ... scoti toata clownada la prezentare generala...onestule

ai vorbit despre tot si despre nimic, concret ce bug eu folosesc la castel? si inca o intrebare, tu vezi diferentele dintre a utiliza un BUG spre exemplu de a ucide un DW care a ramas prins in TP si de a consuma 60dmg fara a cheltui cash point? simti nivelul si diferenta dintre astea doua?

daca esit deacord taca-ti fleanca si nu comenta atata. Trebuia sa scrii lasa sa verifice dar sa nu reprosezi cuvinte fara sens