Bone Blade

  • 136 Răspunsuri
  • 26585 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Re: Bone Blade
« Răspuns #120 : Aprilie 21, 2017, 01:09:42 p.m. »
Vreu sa aduc la cunostinta ca DL cu Soely si firescream si MG cu 2 wega mace bate nu mai slab ca DK. Daca de taiat 380 items la dk treb de taiat si la bmg si DL

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #121 : Aprilie 22, 2017, 12:06:27 a.m. »
Totusi inca odata s-a demonstrat la castel,de poate facea un dk cu 2 bb,respectiv cu toate casturile pe el, chiar daca se poate de zis nu-i in detrimentul meu sa zic chestiunea data,dar e prea mare dizbalanta la armele date fata de altele,concret nici perecastul, nici sa te bate 2 -5 personaje in tine,tot iti ajunge dmg sa-ti bati joc concret de pvp, simplu nu este concurenta loiala.De aceea Rayness eu sper ca totusi  vei face ceva schimbari in legatura la arma data,de oarece simplu la moment sunt 2-3 dk de genul,dar peurma doar ei vor supravetui=) :thank_you2:

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #122 : Aprilie 22, 2017, 04:33:14 a.m. »
sunt deacord ca BB e cam puternik , dar in acelash timp impraca pi DK  2 Destruction sau orice alte 2 arme  si mergi in pvp ))
nu face absolut nimic dupa ce primeste perecast , bate in 100-500 ae si dw  cei foarte putsin!
chiar daca BB o sa fie modificat, sa fie modificat  cu cap mai bine de 2-3 ori cite oleaca decit 1 data si difinitiv!
am o presimtsire ca o sal schimbe asha ka nici no sa fie sens din ele! :mail1: :big_boss:

Re: Bone Blade
« Răspuns #123 : Aprilie 22, 2017, 11:23:01 a.m. »
Tare interesanta situatie, ieri la golds 2GMP statea si il bateau 3 dk si un SM in anubis cu blastu si nu cadea si el fara cast matinca. Dupa asta el scrie in post ca un ae alui fte
 tot clanu nostru si ii pare ghini, si el peurma vine pe forum si se plinge ca AE e slab contra la 2 BB, adica cum oameni buni AE cu 2k HP care nu cade de la 4-5 oameni e ok, da daca cade de la DK cu 2BB deodata disbalans, adica pe ae treb so dai jos in grupa ca un raid boss sau cum ?

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #124 : Aprilie 22, 2017, 12:33:56 p.m. »
Tare interesanta situatie, ieri la golds 2GMP statea si il bateau 3 dk si un SM in anubis cu blastu si nu cadea si el fara cast matinca. Dupa asta el scrie in post ca un ae alui fte
 tot clanu nostru si ii pare ghini, si el peurma vine pe forum si se plinge ca AE e slab contra la 2 BB, adica cum oameni buni AE cu 2k HP care nu cade de la 4-5 oameni e ok, da daca cade de la DK cu 2BB deodata disbalans, adica pe ae treb so dai jos in grupa ca un raid boss sau cum ?
Exact!!! sub perecast DK trebue sa ucida AE doar din Crituri(DubleDMG+ignore) Concret AE a mea e specifica, shi are un build pentru recast...da cind vine un BK cu 2 BB shi ma da jos  mai repede decit eu vad animatsia la Veter a luia asta nu e corect....

Pe TOATE proectele noastre(MD) era la fel...era teamplay...singur am jucat pe DK shi stiu ca sub perekast bateam 70-150 EDR max...aiciea chiar ceia ce scrie Royal(500) este mult.

La fel era situatsia shi cu SM nabiv pe serverele precedente...avea un build specific ca sa nu moare la fel shi eu.



Re: Bone Blade
« Răspuns #125 : Aprilie 22, 2017, 02:11:03 p.m. »
Tare interesanta situatie, ieri la golds 2GMP statea si il bateau 3 dk si un SM in anubis cu blastu si nu cadea si el fara cast matinca. Dupa asta el scrie in post ca un ae alui fte
 tot clanu nostru si ii pare ghini, si el peurma vine pe forum si se plinge ca AE e slab contra la 2 BB, adica cum oameni buni AE cu 2k HP care nu cade de la 4-5 oameni e ok, da daca cade de la DK cu 2BB deodata disbalans, adica pe ae treb so dai jos in grupa ca un raid boss sau cum ?
Exact!!! sub perecast DK trebue sa ucida AE doar din Crituri(DubleDMG+ignore) Concret AE a mea e specifica, shi are un build pentru recast...da cind vine un BK cu 2 BB shi ma da jos  mai repede decit eu vad animatsia la Veter a luia asta nu e corect....

Pe TOATE proectele noastre(MD) era la fel...era teamplay...singur am jucat pe DK shi stiu ca sub perekast bateam 70-150 EDR max...aiciea chiar ceia ce scrie Royal(500) este mult.

La fel era situatsia shi cu SM nabiv pe serverele precedente...avea un build specific ca sa nu moare la fel shi eu.
Omule, asa e conceput de webzen, nu a inventat wega jocu, daca esti asa profesor in mu ar trebui sa stii cum e pe season 3

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #126 : Aprilie 22, 2017, 02:21:06 p.m. »
Tare interesanta situatie, ieri la golds 2GMP statea si il bateau 3 dk si un SM in anubis cu blastu si nu cadea si el fara cast matinca. Dupa asta el scrie in post ca un ae alui fte
 tot clanu nostru si ii pare ghini, si el peurma vine pe forum si se plinge ca AE e slab contra la 2 BB, adica cum oameni buni AE cu 2k HP care nu cade de la 4-5 oameni e ok, da daca cade de la DK cu 2BB deodata disbalans, adica pe ae treb so dai jos in grupa ca un raid boss sau cum ?
Exact!!! sub perecast DK trebue sa ucida AE doar din Crituri(DubleDMG+ignore) Concret AE a mea e specifica, shi are un build pentru recast...da cind vine un BK cu 2 BB shi ma da jos  mai repede decit eu vad animatsia la Veter a luia asta nu e corect....

Pe TOATE proectele noastre(MD) era la fel...era teamplay...singur am jucat pe DK shi stiu ca sub perekast bateam 70-150 EDR max...aiciea chiar ceia ce scrie Royal(500) este mult.

La fel era situatsia shi cu SM nabiv pe serverele precedente...avea un build specific ca sa nu moare la fel shi eu.
Omule, asa e conceput de webzen, nu a inventat wega jocu, daca esti asa profesor in mu ar trebui sa stii cum e pe season 3
Omule, ori shi ce concept prezentat de WebZen se schimba in conformitate cu cerintsele serverului...la rate x1 nu mmerge ceva de la ratex10 sau x100 sau x9999, la fel shi cu season.
Asha dar adminul daca sa apucat sa faca un proect el trebue sa-l aduca la sfirshitul logic.

Re: Bone Blade
« Răspuns #127 : Aprilie 27, 2017, 11:45:08 a.m. »
Ati inteles oameni buni cum se procedeaza pe serveru ista minunat? Va zic eu, daca ceva nu-ti convine vino pe forum, fa un post si trimete adminu in toate bortile si injural, si el iti va face pe plac.

Rayness poate populatia sa afle de ce 2GPM nu e in ban? Pe serverul trecut Klerik a fost banat permanent pentru o injuratura in GUILD CHAT !! Aici omu te face in tot felu public pe forum si nimic .... nu inteleg sau poate esti deacord cu el ?

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #128 : Aprilie 27, 2017, 12:21:24 p.m. »
Subiectul a fost șters, nu am observat. Contul/IP a fost blocat.

P.S. Pe subiect așteptăm feedback. Modificarea a fost introdusă în baza sondajului.
« Ultima Modificare: Aprilie 27, 2017, 12:30:27 p.m. de Rayness »

Re: Bone Blade
« Răspuns #129 : Aprilie 27, 2017, 12:59:55 p.m. »
Subiectul a fost șters, nu am observat. Contul/IP a fost blocat.

P.S. Pe subiect așteptăm feedback. Modificarea a fost introdusă în baza sondajului.


Ok deacord, opinia mea e ca la toate clasele trebuie doar 1 weapon 380, adica ai gasit weaponu si gata te-ai luat de o grija, la dk trebu 2, si bone blade cade foarte foarte rar si e cel mai scump de pe server la moment, si daca gasesti 1 ramii mai slab ca restu care au tot 1 weapon da +200 in loc de +150

Re: Bone Blade
« Răspuns #130 : Aprilie 27, 2017, 02:21:02 p.m. »
Subiectul a fost șters, nu am observat. Contul/IP a fost blocat.

P.S. Pe subiect așteptăm feedback. Modificarea a fost introdusă în baza sondajului.


Ok deacord, opinia mea e ca la toate clasele trebuie doar 1 weapon 380, adica ai gasit weaponu si gata te-ai luat de o grija, la dk trebu 2, si bone blade cade foarte foarte rar si e cel mai scump de pe server la moment, si daca gasesti 1 ramii mai slab ca restu care au tot 1 weapon da +200 in loc de +150
ei da, si cind imbraci 2? ai +300 da restu +200? + bonus de la 2 arme? asta e corect? oricum dk are cel mai mare dmg si cel ami mult HP, in general este disbalance, cine ucide 1v1 un dk? nimeni? cu acleiash seturi si acelash lvl.


Re: Bone Blade
« Răspuns #131 : Aprilie 27, 2017, 02:39:22 p.m. »
Subiectul a fost șters, nu am observat. Contul/IP a fost blocat.

P.S. Pe subiect așteptăm feedback. Modificarea a fost introdusă în baza sondajului.


Ok deacord, opinia mea e ca la toate clasele trebuie doar 1 weapon 380, adica ai gasit weaponu si gata te-ai luat de o grija, la dk trebu 2, si bone blade cade foarte foarte rar si e cel mai scump de pe server la moment, si daca gasesti 1 ramii mai slab ca restu care au tot 1 weapon da +200 in loc de +150
ei da, si cind imbraci 2? ai +300 da restu +200? + bonus de la 2 arme? asta e corect? oricum dk are cel mai mare dmg si cel ami muylt HP, in general este disbalance, cine ucide 1v1 un dk? nimeni? cu acleiash seturi si acelash lvl.

Seth de ce ucide dk 1x1 ??

*

Offline kamrE

  • *
  • 27
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #132 : Aprilie 28, 2017, 02:33:59 p.m. »
dati si mie linku sa votez

*

Offline Sethh

  • *
  • 24
    • Vezi Profilul
Re: Bone Blade
« Răspuns #133 : Aprilie 28, 2017, 03:16:59 p.m. »
shi fara weapons 380 cu nishte laitinguri ucid pe liuboi in orce set shi weapons !

Re: Bone Blade
« Răspuns #134 : Aprilie 30, 2017, 05:30:21 p.m. »
shi fara weapons 380 cu nishte laitinguri ucid pe liuboi in orce set shi weapons !


Хахахахаха