GemStone

  • 8 Răspunsuri
  • 1949 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline DaNyK

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
GemStone
« : Februarie 15, 2017, 10:18:33 a.m. »
Eu vreau sa deschind intrebarea in privita la GemStome,eu am stat 16h in kanturu si am vazut doar 5 gem dintre care doar 3 am facut harmony din aceste harmony au asr toate in haine ,de aici concluzia 16h fara folos in vint,eu nu spun sa fie marit dropul sau ceva de genu,da fii atent ,pe serv sunt 400+ jucatori din care 200+ au acces la kanturu ,de cite ori nu as veni in kanturu mereu toate locurile sunt ocupate,daca un cunoscut a strin 100 gemstone si nici unu nu s.a primit cu decrement,atunci spune te rog poate sa stau 24/7 in kanturu fara a fi participant la eventuri? Eu cred ca tu ai sa gaseshti o rezolvare,sau mareshte dropul sau fa asa sa cada gem si in alta parte nu doar kanturu....

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #1 : Februarie 15, 2017, 10:19:37 a.m. »
Aici iarasi aspectul random se manifesta =), cum iti merge tie)

*

Offline DaNyK

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #2 : Februarie 15, 2017, 10:32:33 a.m. »
Aici iarasi aspectul random se manifesta =), cum iti merge tie)

Da sut sunt deacord ca e random,dar epentru acest random tre sa.ti pierzi timpul in kanturu pentru gem,in loc sa stai bc ds bc arena golds,eu de tot am aruncat vrio 30 harmony si ce crezi ? Nmk bun dar cite nopti nedormite pentru ele am perdut ...

*

JackAss

Re: GemStone
« Răspuns #3 : Februarie 15, 2017, 10:32:43 a.m. »
nu-s de acord cu marirea  dropului in privinta gemstonurilor.

*

Offline DaNyK

  • *
  • 10
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #4 : Februarie 15, 2017, 10:34:59 a.m. »
nu-s de acord cu marirea  dropului in privinta gemstonurilor.

Eu tot nu vreau sa fie marit dropul ... eu vreau sa fie dropul si in alta locatie nu doar kanturu,pentru ca nu ai loc unde sa le gaseshti,mereu tot e ocupat

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #5 : Februarie 15, 2017, 10:51:56 a.m. »
Sa se repete situatsia cu Feather??
Nu mrs lasatsi asha cum este

*

Offline Royal

  • ****
  • 270
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #6 : Februarie 15, 2017, 01:08:47 p.m. »
Sa se repete situatsia cu Feather??
Nu mrs lasatsi asha cum este


Shuryk  lasa demagogiile)), imbla lumea lvl 330 cu feather,pe cind gemurile cestea cadeau ca rahatu in kanturu, eu inteleg ca ai avut norocu sa ai printe primii wings 2 si nu ai avut frustrarea sa imbli cu 1 wings,dar totusi, sunt 2 chestiuni diferite.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #7 : Februarie 15, 2017, 01:16:37 p.m. »
Sa se repete situatsia cu Feather??
Nu mrs lasatsi asha cum este


Shuryk  lasa demagogiile)), imbla lumea lvl 330 cu feather,pe cind gemurile cestea cadeau ca rahatu in kanturu, eu inteleg ca ai avut norocu sa ai printe primii wings 2 si nu ai avut frustrarea sa imbli cu 1 wings,dar totusi, sunt 2 chestiuni diferite.
Nu sunt chestii diferite...adica noi am putut sta ore in shir ikarus da voi nu??
Acuma Feather nui trebue nimanui de oare ce atsi plins shi vi la introdus peste tot cu shansa relativ mare.

Aceiashi vretsi sa facetsi shi cu gemstone,nu...asha nu merge.

P.s.Artistul imbla cu 1 wings pina la 330+ shi na spus nici un cuvint.

*

Offline Shuryk

  • *****
  • 512
    • Vezi Profilul
Re: GemStone
« Răspuns #8 : Februarie 15, 2017, 01:18:33 p.m. »
Vretsi gemstone? Statsi kanturu.Sunt reguli shi drop egal pentru totsi. Nu avetsi ce ucide piatsa interna.