Agility

  • 22 Răspunsuri
  • 4297 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Agility
« : Mai 29, 2020, 12:54:08 a.m. »
Wega  nustiu daca ai observat de pe serveru tau nu lucreaza spedd normal cum ar trebuie daca tecem de 100  skilurile incep sa aiba baguri  bate pe sarite !!! am testat la bmg ae sm dl bk fix aceias ..... cum ca sa inteleg aceia care au arunkat agility ????? ce de facut ????????????? pot sa spsun ka niam kakat pe personaje cu agila,makar puteai preveni din timp............!!! Astept raspuns am arunkat bani pentru a testa bagu dat si neam convins ca speedu nu lukreaza bine dupa 100 ....!!!!

*

Offline adfg

  • ***
  • 242
  • adfg
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #1 : Mai 29, 2020, 01:21:48 a.m. »
+++ la fel as vrea sa stiu carei problema ... probabil e 1 server pe kare joc si este speed limit sau ce inseamna asta ???
0bito

Re: Agility
« Răspuns #2 : Mai 29, 2020, 10:00:39 a.m. »
La fel...... am 1000+ agi
Uneori nici nu bate, un fel de bug, trebuie sa schimbi skill, locul etc, cam lasa de dorit...(
🙈

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #3 : Mai 29, 2020, 01:20:24 p.m. »
Expediati numele caracterului si detalii in mesaje private.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #4 : Mai 30, 2020, 06:37:36 a.m. »
Expediati numele caracterului si detalii in mesaje private.
ce detalii mai vrei ? de parca prima data auzi de asta , inseamna ca la mine problema nu e in FireSlash cit e in speed cum si ma gindeam !!! intratita am obosit de tema asta ca nici nu mai scriu nimic , ca rezultat 0 ... nu faci nimic schimbari ... insist reset points la caracter !!!!
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #5 : Mai 30, 2020, 06:55:59 a.m. »
 =)))
am crezut ca multi pe test server au verificat asta , dar se vede ca nu.
eu personal cind era test server si se putea de aruncat staturile incolo incoace am testat agiliti la 3 clase...
cel mai clar exemplu pe care pot sa il dau , am aruncat 1900 agiliti la dw era undeva 300 speed am incercat si 1200 agility acceash problema , nui destul ca spedu nici cum nu afecteaza  teleportu si cite lightinguri poti da in tp sau 200 agiliti sau 1200 nici o diferentsa practic . inafara de asta cind aveam 1200-1900 agility am mers in locatsii sa bat mobii, personajul da din mini cu o viteza foarte mare ,dar in cifre pe mobi ele nu se manifesta , ca exemplu bateam cu evil spirit si mobu se invirtea 5-6-7 ori dar cifre iesheau doar 2-3 rezulta k 3-4 palituri pur si simplu au disparut. cind in mod normal la evil spirit de fiecare data mobul se invirteste de fiecare data tre sa iasa cifra.am testat si alte skiluri fix acceash problema cu lighting personajul bate din staf 5-7 ori dar skillul iesa doar 2 sau 3, de parca are delay intentionat sau ceva de genu.... tre sa fie vrio restrictie la atack speed presupun. la ae tot se observa cind bati Ice. :yu: :yu: :yu: :yu:

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #6 : Mai 30, 2020, 02:09:58 p.m. »
Problema ca eu am inceput pe 1 aprilie :D cind serveru deja era deschis  nu am dovedit sa testezi,aceia care au jukat pe test trebuiaiu sal previna pe wega cu bug acesta! daca au observat!

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #7 : Mai 30, 2020, 05:20:25 p.m. »
eu am 140 speed si nu vad nimic deosebit , as vrea sa vad ce e la voi , aruncati vun video
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

*

Offline gogu

  • ***
  • 202
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #8 : Mai 31, 2020, 01:24:12 p.m. »
eu am 140 speed si nu vad nimic deosebit , as vrea sa vad ce e la voi , aruncati vun video
sincer ash face un video, problema in aceea ca eu am stiut de situatsia data si nu am pus agility si la moment nu pot sa its demonstrez...
poate daca Rayness nu iar fi lene sa creeze vriun personaj cu mai mult agiliti si sa verifice cu ochii lui...

Re: Agility
« Răspuns #9 : Mai 31, 2020, 09:09:00 p.m. »
In cazul care problema cu atk speed la dw/emg nu poate fi solutionata, pentru ca intradevar sunt perioade cind de loc evil nu bate, sunt perioade cind nu tot dmg iese si etc, cer reset agility stats
🙈

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #10 : Iunie 03, 2020, 02:41:20 a.m. »
lu Admin e p*h  :sarcastic: el pe linga ceea ca nu poate solutiona , lumea ii da deacum variante alternative , ca uite bre ...jucam mai departe asa cum nu lucreaza speed-ul dar fa-mi noua un reset la agility !!!!
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Agility
« Răspuns #11 : Iunie 03, 2020, 09:16:33 a.m. »
Păi normal, da da nu nu, care e problema sa faci reset la agility la cateva caractere care nu stiau ca exista asa bag sau limită... sau domnul wega vrea sa solutionam singuru contra plată problema care trebuie solutionată de dansul?
🙈

*

Orange

Re: Agility
« Răspuns #12 : Iunie 03, 2020, 03:52:32 p.m. »
lu Admin e p*h  :sarcastic: el pe linga ceea ca nu poate solutiona , lumea ii da deacum variante alternative , ca uite bre ...jucam mai departe asa cum nu lucreaza speed-ul dar fa-mi noua un reset la agility !!!!


Părerea mea este ca poți nici sa nu mai pierzi timpul sa scrii aici mesage lu Rayness , pentru ca el stie ca chear și cu așa probleme noi continuam sa donam minimum pentru Seal, plus continuam sa jucam )))) de-am PINA la 720 n-o mai rămas mult )

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Agility
« Răspuns #13 : Iunie 03, 2020, 04:28:10 p.m. »
lu Admin e p*h  :sarcastic: el pe linga ceea ca nu poate solutiona , lumea ii da deacum variante alternative , ca uite bre ...jucam mai departe asa cum nu lucreaza speed-ul dar fa-mi noua un reset la agility !!!!


Părerea mea este ca poți nici sa nu mai pierzi timpul sa scrii aici mesage lu Rayness , pentru ca el stie ca chear și cu așa probleme noi continuam sa donam minimum pentru Seal, plus continuam sa jucam )))) de-am PINA la 720 n-o mai rămas mult )
iaca mai am 3 zile de Seal , ies cu protest , ca pina nu solutioneaza problema sau nu face reset la agility jucatorilor care au 100 speed + , nu mai fac donatii  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: amin .
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Orange

Re: Agility
« Răspuns #14 : Iunie 04, 2020, 08:06:07 a.m. »
lu Admin e p*h  :sarcastic: el pe linga ceea ca nu poate solutiona , lumea ii da deacum variante alternative , ca uite bre ...jucam mai departe asa cum nu lucreaza speed-ul dar fa-mi noua un reset la agility !!!!


Părerea mea este ca poți nici sa nu mai pierzi timpul sa scrii aici mesage lu Rayness , pentru ca el stie ca chear și cu așa probleme noi continuam sa donam minimum pentru Seal, plus continuam sa jucam )))) de-am PINA la 720 n-o mai rămas mult )
iaca mai am 3 zile de Seal , ies cu protest , ca pina nu solutioneaza problema sau nu face reset la agility jucatorilor care au 100 speed + , nu mai fac donatii  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: amin .


Noi trebue mai mulți odată sa protestam , atunci chind in contul lui de PayPal n-o sa mai vie ruble cum venea , o sa se uite altfel la viața )))

Ble realina nu înțeleg , ladna cu Speed a dat greș , lumea cere sa i se facă reset la point ca sa treacă din BMG in EMG și el și aici se cazlește , asta-i ppț sincer , de parca o sa daie o pocika din el pentru opțiunea asta ... problema e alui , și el încă nu vrea sa meargă in întîmpinare ) ia admin mai avem ...
« Ultima Modificare: Iunie 04, 2020, 08:08:44 a.m. de Orange »