Defense success rate

  • 2 Răspunsuri
  • 1362 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Diadora

  • **
  • 82
  • [GUZGANOS] pvpjk
    • Vezi Profilul
Defense success rate
« : Mai 26, 2020, 08:12:30 p.m. »
Care e sensul din aceasta optiune in set?
Stringi asa set pentru ca crezi ca la PvP o sa fie missuri cat mai multe, in realitate doar monstrii (PvE) bat mai des Miss si atat :/

Fara set, imi este suficient cantitatea de rate pe care o am datorita la agility, pentru ca monstrii sa ma bata miss practic in continuu.


cu set

deci cantitatea cumulata de rate pur si simplu nu mai are sens.

Deci are rol doar defence rate (997 in cazul meu), care poate fi optinut prin level + agility, deci fiind 2 jucatori cu aceleasi staturi, unul avand set cu rate si altul fara, diferenta nu-i nici una, nu-i deloc onest fata de personajul cu set rate...

La PvP nu are nici un rol acest DSR :(

*

Offline K1doK

  • *
  • 41
    • Vezi Profilul
Re: Defense success rate
« Răspuns #1 : Mai 26, 2020, 10:21:46 p.m. »
Numa la el Rate nu are valoare pe serv acesta nici reflectu !!! :biggrin:

*

Orange

Re: Defense success rate
« Răspuns #2 : Mai 28, 2020, 09:24:36 a.m. »
Care e sensul din aceasta optiune in set?
Stringi asa set pentru ca crezi ca la PvP o sa fie missuri cat mai multe, in realitate doar monstrii (PvE) bat mai des Miss si atat :/

Fara set, imi este suficient cantitatea de rate pe care o am datorita la agility, pentru ca monstrii sa ma bata miss practic in continuu.


cu set

deci cantitatea cumulata de rate pur si simplu nu mai are sens.

Deci are rol doar defence rate (997 in cazul meu), care poate fi optinut prin level + agility, deci fiind 2 jucatori cu aceleasi staturi, unul avand set cu rate si altul fara, diferenta nu-i nici una, nu-i deloc onest fata de personajul cu set rate...

La PvP nu are nici un rol acest DSR :(


Mi-a părut straniu ca tu fără set ai mai mult SPEED dechit cu , sau ți-e gloves și Arma îți scot din speed ?😬😬