Situatia de la Castle Seige 240-5-2020

  • 23 Răspunsuri
  • 3155 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
« Ultima Modificare: Mai 24, 2020, 11:34:50 p.m. de atvmtv »
top 1 .... top ee !!!

Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #1 : Mai 24, 2020, 11:34:47 p.m. »
 :rofl:

Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #2 : Mai 24, 2020, 11:37:55 p.m. »
   :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks::clapping: :clapping: :clapping::gamer1: :gamer1: :gamer1: :gamer1: :gamer1: :gamer1: :cray: :cray:

*

Offline Jenea

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #3 : Mai 24, 2020, 11:54:03 p.m. »
https://imgur.com/a/83tGCIu -cam ashai situatia pe server  :biggrin:

Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #4 : Mai 25, 2020, 12:00:26 a.m. »
https://imgur.com/a/83tGCIu -cam ashai situatia pe server  :biggrin:
wai kororistule... baieti de la inceput de server joaca inpreuna.. asta voi bulo4iki 3klanuri ^^^^^^^^^
terpilitzzzzzz in liniste :* :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:

Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #5 : Mai 25, 2020, 12:27:12 a.m. »
Terpila ii atvmtv ( se vede dupa posturile de pe forum)

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #6 : Mai 25, 2020, 12:57:22 a.m. »
+++  ))))  poti raspunde pentru cuvinte?
top 1 .... top ee !!!

Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #7 : Mai 25, 2020, 06:54:35 a.m. »
+++  ))))  poti raspunde pentru cuvinte?

Evident ) numai o terpila poate sa publice postare pe forum cu incalcarea limbajului )
Esti o terpila inseamna ca nu poti rezolva conflictul singur.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #8 : Mai 25, 2020, 10:00:02 a.m. »
https://imgur.com/a/83tGCIu -cam ashai situatia pe server  :biggrin:
wai kororistule... baieti de la inceput de server joaca inpreuna.. asta voi bulo4iki 3klanuri ^^^^^^^^^
terpilitzzzzzz in liniste :* :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:
3,4,macar si 5 , cu totii impreuna nu va depasim numaru jucatorilor vostri... ce alt ceva propui sa faci ? hz cum de va place jocu in asa epostaza... aducetiva aminte cind pe un server asa numiti Падонки au strins tot mu in GUILD si unde noi am facut cu voi ALI,  pai eu acum va repet cuvintele de atunci )
daca cisntit mie mear fi rusine cu asa numar de persoane sa iau castelu , si inca si sa ma laud  sau sa fac gluma cu asta ... jos palaria flacai :hi:
p.s. vedeti sa nu apara epedemia de gripa a oilor , este chip sa va rariti  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
« Ultima Modificare: Mai 25, 2020, 10:04:25 a.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #9 : Mai 25, 2020, 10:11:25 a.m. »
+++  ))))  poti raspunde pentru cuvinte?

Evident ) numai o terpila poate sa publice postare pe forum cu incalcarea limbajului )
Esti o terpila inseamna ca nu poti rezolva conflictul singur.

Ai dreptate !!
top 1 .... top ee !!!

*

Offline Alpha

  • ***
  • 141
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #10 : Mai 25, 2020, 11:14:33 a.m. »
https://imgur.com/a/83tGCIu -cam ashai situatia pe server  :biggrin:
wai kororistule... baieti de la inceput de server joaca inpreuna.. asta voi bulo4iki 3klanuri ^^^^^^^^^
terpilitzzzzzz in liniste :* :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:
3,4,macar si 5 , cu totii impreuna nu va depasim numaru jucatorilor vostri... ce alt ceva propui sa faci ? hz cum de va place jocu in asa epostaza... aducetiva aminte cind pe un server asa numiti Падонки au strins tot mu in GUILD si unde noi am facut cu voi ALI,  pai eu acum va repet cuvintele de atunci )
daca cisntit mie mear fi rusine cu asa numar de persoane sa iau castelu , si inca si sa ma laud  sau sa fac gluma cu asta ... jos palaria flacai :hi:
p.s. vedeti sa nu apara epedemia de gripa a oilor , este chip sa va rariti  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Printul a fost postat anume pentru cetățenii care au crezut prea tare in puterile lor , gen cu vorbe pafosnie :  Gata să primiți  uciganie ? să vedeți ce ne  așteaptă pe noi la Castel, ( da noi știem că as faceți o înțelegere 2 guilduri contra noastră) , dar cred că galușca au inghițito singuri fără multă sare din partea noastră)).

P.S Chiar imi este interesant ce propunere ai, să aruncăm din guild oameni pentru ce?, că cineva se  socoate  intr-o inferioritate numerică față de noi)? Și iarăși să nu uităm că ultimele 3 sezoane cam aceiași istorie cu castelul, respectiv motivele sunt deprisos)

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #11 : Mai 25, 2020, 04:13:06 p.m. »
https://imgur.com/a/83tGCIu -cam ashai situatia pe server  :biggrin:
wai kororistule... baieti de la inceput de server joaca inpreuna.. asta voi bulo4iki 3klanuri ^^^^^^^^^
terpilitzzzzzz in liniste :* :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:
3,4,macar si 5 , cu totii impreuna nu va depasim numaru jucatorilor vostri... ce alt ceva propui sa faci ? hz cum de va place jocu in asa epostaza... aducetiva aminte cind pe un server asa numiti Падонки au strins tot mu in GUILD si unde noi am facut cu voi ALI,  pai eu acum va repet cuvintele de atunci )
daca cisntit mie mear fi rusine cu asa numar de persoane sa iau castelu , si inca si sa ma laud  sau sa fac gluma cu asta ... jos palaria flacai :hi:
p.s. vedeti sa nu apara epedemia de gripa a oilor , este chip sa va rariti  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Printul a fost postat anume pentru cetățenii care au crezut prea tare in puterile lor , gen cu vorbe pafosnie :  Gata să primiți  uciganie ? să vedeți ce ne  așteaptă pe noi la Castel, ( da noi știem că as faceți o înțelegere 2 guilduri contra noastră) , dar cred că galușca au inghițito singuri fără multă sare din partea noastră)).

P.S Chiar imi este interesant ce propunere ai, să aruncăm din guild oameni pentru ce?, că cineva se  socoate  intr-o inferioritate numerică față de noi)? Și iarăși să nu uităm că ultimele 3 sezoane cam aceiași istorie cu castelul, respectiv motivele sunt deprisos)

persoanele increzute in puteri cred ca si o au , ca exemplu goldurile e aratator , unde suntem 1 party vs 1 ) , in detalii nu ma dau...si nu ne socotim mai putini ,dar si suntem , noi 2 guilduri si nu eram mai multi ca voi ,lol.... taceti bre mai bine si nu va faceti de pozor... da ,am propunere, sa stati cu gura mica , si sa nu faceti valuri in taz cu lapte cu astfel de postari ! pai da , in ultimele 3 sezoane e aceeasi situatie , nimic alt ceva de cit ceea ca sunteti mult mai multi ,atit.
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #12 : Mai 25, 2020, 04:29:55 p.m. »
Invatativa a controla oamenii pe care e aveti in guild adfg si guzgani.
Uitativa cum sunt imbracati toti oamenii la voi in guilde si cum la noi , aproape toti jucatorii sunt imbracati in exe 13 ori unik[De aceia ca la voi se tine hainele la coltun da nu se da la baieti sa se imbrace si imi pare foarte tare rau, da chiar si care coltun daca voi golduri mai rar luati] .

De la inceputul serverului  in guildul Karantin joaca toti jucatorii care JUCAU  , din noi au fost luati doar   Zeus si yankee mai mult nimeni , nu vorbiti prositi .
Plus la asta nu vorbiti prostii ca multi jucatori din karantin si fazenda sunt twinci care nu joaca , Chiar ACUM va dau exemplu si informatie este pe site in guild puteti singuri sa controlati.

22 TWINCI ,ce intrebari mai pot fi ? terminati cu bredul de multi , asta voi sunteti multi uitativa la membrii vostri si apoi vorbiti de altii


Amonra
CRASH
Footai
JustMe
Kynder
looooooooo
NAKAJESK
ZedD
Vampir
XDRIVE
Puffin
Pablito
NIEDLICH
Muffin
JDSport
Guffin
EE5KA
Coronella
Chistok
Buffin
BabaFrosea
Angels



da tu realsteal esti un noob da nu mg , mai tuhlii mg nam vazut sa cazi din 2-3 vetere asta deamu ee se tine mai tare ca tine
« Ultima Modificare: Mai 25, 2020, 04:42:28 p.m. de patrik »

*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #13 : Mai 25, 2020, 04:46:54 p.m. »
Nai ce clickani prosta ....

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Situatia de la Castle Seige 240-5-2020
« Răspuns #14 : Mai 25, 2020, 04:50:12 p.m. »
sub perecast toti cad , si Trenu cum e de imbracat ...tuhlii? eu aceeasi pot spune despre toti bk din guildu vostru care is imbracati in exe /dd posibil si decriment, inafara de Trenu care se mai tine cit de cit toti sinteti niste noobi,care nici macar a juca nu puteti,maximum ce puteti e sa va viriti in gold cu skill-u,lol... hai sa facem test cu bk tau , sa vedem cit is de tuhlii eu in set la 9 , nu mai descut sa avut set la 11-13 si wings lvl 3 ,astept invitatie in lora cerc... tuhlii
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel