SD

  • 9 Răspunsuri
  • 2352 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Jenea

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
SD
« : Aprilie 28, 2020, 11:45:52 p.m. »
  Salut la toti , vreau sami exprim pararea refiritor la unul din momente ( cel mai important )  pe care pe parcursul la citeva saptamini de joc lam observat pe server,  si cred ca nu numai eu , dar cu parere de rau nu sau luate in consideratie de administratia acestui server.

     SD   - Am petrecut citeva saptamini in joc si am mai auzit nu 1 parere de la  oamenii care joaca am inteles un lucru , prostia cu SD pe server nu are limita ,  nu o sa intru in detalii cum este procesul cu DarkWizard la eventuri dar printrun cuvint o sa explic : КАРУСЕЛЬ  ,  , nu inteleg care a fost ideea ta cu acest subiect dar ai data din nou in bara , cum o mai faci tu de fiecare data pe server nou.(oricum iti spunem un mersi , in CARANTIN anul 2020 lam trecut mai rapid cu ajutorul tau )
     
     Vreau sa vin cu o propunere catre administratia acestei joci ( adauga un Subiect cu vot pentru asa numitul SD si lasa oamenii sa decida merita / nu merita sa il mai lasi ) As fi foarte recunascator daca o sa luati in consideratie parererile pe care le avem ( au mai ramas citeva saptamini de online stabil lasa jucatorii sasi aleaga procesul/)
Va multumesc



Re: SD
« Răspuns #1 : Aprilie 29, 2020, 12:03:57 a.m. »
Sustin total aceasta idee, intradevar la golds nu e pvp dar KARUSELI din cauza la dw, de ce toti cer sa se scoata sd si nu se face acest lucru, online scade pe zi ce trece, de ce nu se face macar un test fara SD cateva zile sa vedem cum decurge procesul jocului, ADMINISTRATIA ignora total cererile jucatorilor, WEGA daca mai vrei sa ai online, e timpul sa actionezi si sa asculti ce cer jucatorii, merci!!!

Re: SD
« Răspuns #2 : Aprilie 29, 2020, 01:12:58 a.m. »
Toate serverele care au balans la
PVP sunt cu SD!

Au trecut vremurile cu 2 AE si 2DK care curata guilduri intregi !

*

Offline Shiupearka

  • **
  • 64
  • ucigash central :-)
    • Vezi Profilul
Re: SD
« Răspuns #3 : Aprilie 29, 2020, 10:18:58 a.m. »
E bine cu SD,EE nu mai moare dintr-un hit,dw se tine mai bine datorită la SD,AE se tine bine nu apare dk din tufari și o scoate dintr-un hit cu vizual bag !
Vasăzică e bine!unica problema ca după reload dai foarte multe Miss shi mori repede ca ai puțin sd ,dar după ce redici oleaca lvl totul revinela normal

*

Offline ANILAXOR

  • **
  • 88
  • GLAVNIIpiZDANIE
    • Vezi Profilul
Re: SD
« Răspuns #4 : Aprilie 29, 2020, 01:09:34 p.m. »
doamne fereste ce balans mai face sd.
Se bat 2 chari cu 5 k hp (hp+sd) => 1 moare => 1 ramine fara sd => vine alt char  cu 5 k hp :D => zdrastvui balans

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: SD
« Răspuns #5 : Aprilie 29, 2020, 03:47:48 p.m. »
  Salut la toti , vreau sami exprim pararea refiritor la unul din momente ( cel mai important )  pe care pe parcursul la citeva saptamini de joc lam observat pe server,  si cred ca nu numai eu , dar cu parere de rau nu sau luate in consideratie de administratia acestui server.

     SD   - Am petrecut citeva saptamini in joc si am mai auzit nu 1 parere de la  oamenii care joaca am inteles un lucru , prostia cu SD pe server nu are limita ,  nu o sa intru in detalii cum este procesul cu DarkWizard la eventuri dar printrun cuvint o sa explic : КАРУСЕЛЬ  ,  , nu inteleg care a fost ideea ta cu acest subiect dar ai data din nou in bara , cum o mai faci tu de fiecare data pe server nou.(oricum iti spunem un mersi , in CARANTIN anul 2020 lam trecut mai rapid cu ajutorul tau )
     
     Vreau sa vin cu o propunere catre administratia acestei joci ( adauga un Subiect cu vot pentru asa numitul SD si lasa oamenii sa decida merita / nu merita sa il mai lasi ) As fi foarte recunascator daca o sa luati in consideratie parererile pe care le avem ( au mai ramas citeva saptamini de online stabil lasa jucatorii sasi aleaga procesul/)
Va multumesc
eu as spune ca problema nu e in SD cit e in ELF BUFF !
Rayness scoate odata ELF-u , da sa vedem cum va fi , la sigur ca va fi mai bine , si ca lumea o sa fie mult mai satisfacuta !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline ToPHaDo

  • **
  • 85
  • HANGMANS TEAM
    • Vezi Profilul
Re: SD
« Răspuns #6 : Aprilie 29, 2020, 04:28:38 p.m. »
Nu trebuie de scos SD ,
sunt pentru SD , datorita la SD , ee nu moare din  1 hit , nici DW cum erau pe alte servere.


Problema mare e cu miss dupa reload ca esti nimeni .
oT}I{aJIc9,AnaMaria,Defender,KindaSexy,OhLady,MuxMux,Mocha , Prawns

Re: SD
« Răspuns #7 : Aprilie 29, 2020, 04:31:05 p.m. »
Ar fi o testare buna fara buff !

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: SD
« Răspuns #8 : Aprilie 29, 2020, 05:03:58 p.m. »
Ar fi o testare buna fara buff !
da-ti sa promovam dar cu totii idee asta
nu stiu de unde si pina unde sa luat iddea cu bufferu , dar nu era cea mai reusita
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: SD
« Răspuns #9 : Aprilie 30, 2020, 01:44:02 a.m. »
Nu trebuie de scos SD ,
sunt pentru SD , datorita la SD , ee nu moare din  1 hit , nici DW cum erau pe alte servere.


Problema mare e cu miss dupa reload ca esti nimeni .

de acord cu cele spuse despre ee si  dw !!

nu trebuie nici intr-un caz de scos SD