Chaos Machine+Altele

  • 2 Răspunsuri
  • 833 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Chaos Machine+Altele
« : Aprilie 22, 2020, 07:52:29 p.m. »
Vreau sa intreb toata comunitatea cum merge la voi Chaos Machine  :dirol:  :dirol:
Aud lume care ridica un set cu luck simplu fara ca sa arda nici o haina pina la +13
Nu pot ridica nici o haina la 13 ,poate am vreo problema tehnica >??? rog wega sa verifice acest subiect


+Drop foarte slab dupa lvl 331, sunt persoane care string cite 600/600 vad in post ca vind pe bani reali
spuneti va rog pe unde asa spoturi sau de unde ei ridica asa ceva

Life-uri foarte putine pe server si arde  :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: fara cuvinte
BC DS foarte pline ,spoturi kalima,cry,kanturu nu ai unde te ridica un lvl ... Daca omori pe cineva , tot PM este plin de injuraturi si chestii ....

Chaos Castle doar pe serveru 2 unde un SM la un DK de 3k hp nu face nimic ... serios ? vreti sa ziceti ca asta e Fair play???

P.S. Am primit si am fost receptiv la toate mesajele dumneavoastra WEGA care  au fostr timise pe pagina mea de facebook... In perioada de pandemie am incercat sa observ modificarile dumneavoastra cum se spune "after years"- Bataie de joc , ati facut un gameplay cu o conducere aristocrata pe cind ar fi trebui sa fie democrata si sa fie egalitate intre toti...

 

Re: Chaos Machine+Altele
« Răspuns #1 : Aprilie 24, 2020, 03:59:12 a.m. »
Wings au ars la 13 :bomb: :bomb: :bomb:
Dark soul armor la 12 :D :bomb: :bomb: :bomb:
Lega pants hp +13  :bomb: :bomb: :bomb:
 + inca muulte altele

Am rugat administratia sa se uite poate am vreo problema nu primesc nici un raspuns !! HEllO is any one there... Administratia aloooo !!!! pierdem online ,pierdem oameni, trezirea!!!!
« Ultima Modificare: Aprilie 24, 2020, 04:05:21 a.m. de KOOPER »

Re: Chaos Machine+Altele
« Răspuns #2 : Aprilie 24, 2020, 10:28:34 a.m. »
Этот сервер для задротов а не для тех кто ищет легких путей. Всех все устраивает - заточка, дроп, споты за которые тоже надо бороться. По поводу Chaos Castle - берешь создаешь себе ДК 3000 ХП и даже с таким расчетом ты его не возьмешь. Если не умеешь играть то тебе уже ничего не поможет.