Fire Slash

  • 21 Răspunsuri
  • 3824 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Fire Slash
« : Aprilie 21, 2020, 07:17:54 p.m. »
Rayness ea si reguleaza Fire Slash-u la MG, nu stiu cu ce e legat dar din 5 palituri 2-3 nici nu iese ,stamina se duce dar nici macar animatia nu o arata !  :help:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #1 : Aprilie 24, 2020, 03:34:18 p.m. »
up
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #2 : Aprilie 29, 2020, 07:30:43 p.m. »
in sfirsit am gasit timp sa fac si niste video pentru Administratia serverului , ca dupa cite vad situatia nimeni nu o ia in serios ! uitativa atent cum bate mg fire , si ca de multe ori nu iese palituri ,nici macar animatia nu o arata,dar in rezultat stamina se descarca !si iata in asa ipostaza eu ma joc de tot timpu la gold/PVE,si nu merge vorba de ceea ca stai in tarkan nu corect ,sau ca esti pe un dimb si ca sa bati trebuie sa te misti ,nu ! asta e alt ceva si e pe toate 3 servere la fel ,ca am dat si altor persoane sa intre dupa BMG , si situatia este identica !!!! inchipuitiva ce nervi si liniste in asa cazuri trebuie sa ai ! cineva in locu meu cred ca deacum demult vindea totul in gos si stergea mu ... inchipuitiva ca la SM lucreaza la fel asa litingu , la AE -ICE-u , si la BK-Death Stab-ul , si punetiva in locu meu dind intrebarea de este sens de jucat mai departe ?
p.s. toti altii in afara Administratiei puteti sa va abtineti de comentarii , precum sunt egale cu 0 , pe video totul se vede clar !
poftim : https://mega.nz/file/UpExlKTA#oCnI5vbwsukdd_ezEoeXY3wzWGARra7GLiaJa1hI5Rk PVP
https://mega.nz/file/kgFk2KQS#42dnQMssak_GPKZRsum4rt0kxit_Q7KBG7NE8A8q3CM PVE
daca nici acum Rayness nu mai reactionezi , pai bag eu p*la ,am obosit sati scriu privat si sa ignori atita timp situatia asta , in caz de nu poti face schimbari , vreu o alternativa , ca exemplu alt rasa de personaj cu aceleasi haine alternative !!!!!!!
« Ultima Modificare: Aprilie 29, 2020, 07:58:05 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Fire Slash
« Răspuns #3 : Aprilie 30, 2020, 01:51:39 a.m. »
in sfirsit am gasit timp sa fac si niste video pentru Administratia serverului , ca dupa cite vad situatia nimeni nu o ia in serios ! uitativa atent cum bate mg fire , si ca de multe ori nu iese palituri ,nici macar animatia nu o arata,dar in rezultat stamina se descarca !si iata in asa ipostaza eu ma joc de tot timpu la gold/PVE,si nu merge vorba de ceea ca stai in tarkan nu corect ,sau ca esti pe un dimb si ca sa bati trebuie sa te misti ,nu ! asta e alt ceva si e pe toate 3 servere la fel ,ca am dat si altor persoane sa intre dupa BMG , si situatia este identica !!!! inchipuitiva ce nervi si liniste in asa cazuri trebuie sa ai ! cineva in locu meu cred ca deacum demult vindea totul in gos si stergea mu ... inchipuitiva ca la SM lucreaza la fel asa litingu , la AE -ICE-u , si la BK-Death Stab-ul , si punetiva in locu meu dind intrebarea de este sens de jucat mai departe ?
p.s. toti altii in afara Administratiei puteti sa va abtineti de comentarii , precum sunt egale cu 0 , pe video totul se vede clar !
poftim : https://mega.nz/file/UpExlKTA#oCnI5vbwsukdd_ezEoeXY3wzWGARra7GLiaJa1hI5Rk PVP
https://mega.nz/file/kgFk2KQS#42dnQMssak_GPKZRsum4rt0kxit_Q7KBG7NE8A8q3CM PVE
daca nici acum Rayness nu mai reactionezi , pai bag eu p*la ,am obosit sati scriu privat si sa ignori atita timp situatia asta , in caz de nu poti face schimbari , vreu o alternativa , ca exemplu alt rasa de personaj cu aceleasi haine alternative !!!!!!!

DK-ul are aceeasi problema cu
death stab, altii motiveaza asta prin visual bag, adica personajul nu e acolo unde il vezi tu dar e olecuta mai intr-o parte.
Rayness a scris ca cel mai rapid mod de comunicare e pe
mail :) , astept si eu raspuns )

Succes tie !

Re: Fire Slash
« Răspuns #4 : Aprilie 30, 2020, 06:14:30 a.m. »
Sunt momente si fara dino ca bat in bc fire slash si nu iese hiturile.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #5 : Aprilie 30, 2020, 06:19:06 a.m. »
in sfirsit am gasit timp sa fac si niste video pentru Administratia serverului , ca dupa cite vad situatia nimeni nu o ia in serios ! uitativa atent cum bate mg fire , si ca de multe ori nu iese palituri ,nici macar animatia nu o arata,dar in rezultat stamina se descarca !si iata in asa ipostaza eu ma joc de tot timpu la gold/PVE,si nu merge vorba de ceea ca stai in tarkan nu corect ,sau ca esti pe un dimb si ca sa bati trebuie sa te misti ,nu ! asta e alt ceva si e pe toate 3 servere la fel ,ca am dat si altor persoane sa intre dupa BMG , si situatia este identica !!!! inchipuitiva ce nervi si liniste in asa cazuri trebuie sa ai ! cineva in locu meu cred ca deacum demult vindea totul in gos si stergea mu ... inchipuitiva ca la SM lucreaza la fel asa litingu , la AE -ICE-u , si la BK-Death Stab-ul , si punetiva in locu meu dind intrebarea de este sens de jucat mai departe ?
p.s. toti altii in afara Administratiei puteti sa va abtineti de comentarii , precum sunt egale cu 0 , pe video totul se vede clar !
poftim : https://mega.nz/file/UpExlKTA#oCnI5vbwsukdd_ezEoeXY3wzWGARra7GLiaJa1hI5Rk PVP
https://mega.nz/file/kgFk2KQS#42dnQMssak_GPKZRsum4rt0kxit_Q7KBG7NE8A8q3CM PVE
daca nici acum Rayness nu mai reactionezi , pai bag eu p*la ,am obosit sati scriu privat si sa ignori atita timp situatia asta , in caz de nu poti face schimbari , vreu o alternativa , ca exemplu alt rasa de personaj cu aceleasi haine alternative !!!!!!!

DK-ul are aceeasi problema cu
death stab, altii motiveaza asta prin visual bag, adica personajul nu e acolo unde il vezi tu dar e olecuta mai intr-o parte.
Rayness a scris ca cel mai rapid mod de comunicare e pe
mail :) , astept si eu raspuns )

Succes tie !

citeste te rog cu atentie ce scriu ,si uite atent la video ,aici nu merge vorba de visual bag ,si da ,bk are asa ceva ,ca toata viata am jucat dupa BK si stiu despre ce vorbesti,are si mg asa ceva ,si intradevar ca sa fie palitutura trebuie sa te misti ....numai ca asta nu are nici o tangenta cu cazu dat ,ceea ce eu am demonstrat difera de viual bag . Stind pe loc din 5 palituri ese doar 2-3 fara sa ma misc ,ce demonstreaza nu visual bag dar problema insusi cu Fire Slash ,ca atunci cind nu bate nu arata nici animatia la skill !
p.s. mai rog odata ,uitativa atent la video ,si nu scrieti prostologii !
Rayness eu presupun ca bagu este in legatura cu speed ,am observat ca daca nu beau Olive sau nu am ww ,mai des bat ,dar iarasi,oricum persista bagu !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Fire Slash
« Răspuns #6 : Aprilie 30, 2020, 02:40:22 p.m. »
Rayness fa un balance ) cum sa joci dupa bmg cu asa ceva !!!!

*

Offline Jenea

  • *
  • 26
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #7 : Aprilie 30, 2020, 02:50:24 p.m. »
Wega tu ai de gind sa dai un raspuns ? Cite teme pe care le creaza lumea nici la una nu comentez nimic . FireSLash are probeleme rezolva intrebarea data sau spune niste detalii !

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #8 : Aprilie 30, 2020, 08:10:52 p.m. »
In unele cazuri se poate manifesta atunci cand se schimba skillul sau tipul de atac. Intr-un termen mai lung ar putea fi modificari, dar pentru moment o solutie ar fi evitarea unui alt tip de atac inainte de fire slash.
« Ultima Modificare: Aprilie 30, 2020, 08:28:07 p.m. de Rayness »

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #9 : Aprilie 30, 2020, 08:38:33 p.m. »
In unele cazuri se poate manifesta atunci cand se schimba skillul sau tipul de atac. Intr-un termen mai lung ar putea fi modificari, dar pentru moment o solutie ar fi evitarea unui alt tip de atac inainte de fire slash.

mai explicit te rog , ce trebuie sa fac  ca sa evit bagu ? fa te rog modificari , in caz contrat nu este sens de jucat dupa BMG cu asa Fire Slash !
« Ultima Modificare: Aprilie 30, 2020, 08:40:50 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #10 : Mai 01, 2020, 02:30:06 p.m. »
Sa eviti un alt tip de atac pana la fire slash.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #11 : Mai 01, 2020, 02:53:52 p.m. »
Sa eviti un alt tip de atac pana la fire slash.
am incercat si nu este nici un rezultat,eu de alt skill la PVP nici nu ma folosesc  ...poate e in alt ceva problema ?

p.s. si cum sa inteleg ar putea fi schimbari ? adica posibil v-or fi , dar posibil nu ? Rayness cum poti indeobste sa dai asa raspuns ? eu am crescut caracteru acesta si am investit in el timp si bani , precum fac des donatii ,ca apoi sa-mi spui ca posibil v-or fi schimbari ? poate tu nu intelegi, dar skill-ul acesta este baza caracterului si ca fara Fire Slash BMG nu are nici o valoare ! daca intr-un final nu poti face nimic , dami macar o alternativa !!!!!
cum si am mai spus recent , problema poate fi posibil de la speed , controleaza !
« Ultima Modificare: Mai 01, 2020, 03:05:24 p.m. de Piero »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Rayness

  • *****
  • 1603
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #12 : Mai 01, 2020, 09:24:42 p.m. »
Un alt tip de atac se considera si tipul de atac simplu.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Fire Slash
« Răspuns #13 : Mai 01, 2020, 10:58:19 p.m. »
Un alt tip de atac se considera si tipul de atac simplu.
ai raspuns la ceea la ce nu te-am intrebat , te-am zis clar mai sus , ca nu folosesc alte skilluri (mai ales acum), mai ales auto atack ! poti spune concret daca lucrezi asupra bagului si care este timpu de asteptare sa pot lua si eu pentru mine o decizie , si daca nu sunt sanse de a schimba ceva , care este alternativa propusa de tine ?
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Fire Slash
« Răspuns #14 : Mai 02, 2020, 01:43:37 a.m. »
Rayness nu e problema noastra ca fire slash  nu bate, reguleaza terog aceasta problema.Ca credeam ca poate fi bug de la dino sau de la sped,dar am incercat toate variantele si oricum sunt momente ca stai bot in bot cu jukator si nu iese hiturile.Spui ca sa nu folosim alte skiluri dar la gold eu am nevoie de ice  ca sa jok cum sa bat doar fire slash si sa nu folosesc ice??