Jewel of luck

  • 6 Răspunsuri
  • 2303 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Jewel of luck
« : Aprilie 10, 2020, 01:22:59 a.m. »
Rayness,poate introduci vre-un Boss pentru Jewel of luck ? ca o idei pentru un nou motiv pentru PVP ,dacă la BOK se imprăștie toți prin toate mapele ,la Kalima cineva nu are level sau bilete , si etc ... păi aici se va stringe tot serverul într-un punct !  :friends:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline inner

  • *
  • 11
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of luck
« Răspuns #1 : Aprilie 10, 2020, 01:39:34 a.m. »
Apropo, sa-mi bag picioru in zatocika asta fara luck, noroc ca nu miau ars la 11 wingurile ca aruncam laptopu pe fereastra, pana la 11 minim 50/50 am aruncat da astai 1-2 zile de grind, in o pereche de pants am tochit 30/20 si is la +1 amu, iti trece chefu de joaca cand vezi ca timpul carel dedici grindului se duce na#ui, ieri 3 jewels of excellent miau ars. Eu inteleg ca un fel de hardcore da, Wega, poate fi drop rateu mai mic oleaca la b/s da mai mare shansa asta e64naia la zatocika. Aici deam incepe variante ca treb sa faci bilete ca treb sa arzi haine ca treb sa scuipi peste umarul stang stind intrun picior cu ciorapi albi si intre timp sa mangai motanu la coaie ca sa tacesti ceva  :wizard:. Astai timp dedicat grindului, 1 zi intreaga de grind arde in 1 minut. hzn

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of luck
« Răspuns #2 : Aprilie 11, 2020, 10:57:43 a.m. »
Rayness,poate introduci vre-un Boss pentru Jewel of luck ? ca o idei pentru un nou motiv pentru PVP ,dacă la BOK se imprăștie toți prin toate mapele ,la Kalima cineva nu are level sau bilete , si etc ... păi aici se va stringe tot serverul într-un punct !  :friends:
up
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline patrik

  • ***
  • 106
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of luck
« Răspuns #3 : Aprilie 11, 2020, 07:08:25 p.m. »
contra la jwl of luck , o sa arunce in unik , wings lvl 3 si altele o sa fie dizbalans

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of luck
« Răspuns #4 : Aprilie 12, 2020, 03:34:09 p.m. »
contra la jwl of luck , o sa arunce in unik , wings lvl 3 si altele o sa fie dizbalans
cu ce sa fie #dizbalans cum spui ?nu s-a propus dor sa se vinda in X shop ,s-a propus un Boss cu dropu respectiv...daca dropu o sa fie intr-o locatie ca devias ,lorencia sau noria,dropul va fi desponibil pentru toti jucatorii de pe server !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Runnn

  • **
  • 72
  • wtf
    • Vezi Profilul
Re: Jewel of luck
« Răspuns #5 : Aprilie 15, 2020, 03:02:14 p.m. »
+1

Re: Jewel of luck
« Răspuns #6 : Aprilie 17, 2020, 12:56:26 a.m. »
Apropo, sa-mi bag picioru in zatocika asta fara luck, noroc ca nu miau ars la 11 wingurile ca aruncam laptopu pe fereastra, pana la 11 minim 50/50 am aruncat da astai 1-2 zile de grind, in o pereche de pants am tochit 30/20 si is la +1 amu, iti trece chefu de joaca cand vezi ca timpul carel dedici grindului se duce na#ui, ieri 3 jewels of excellent miau ars. Eu inteleg ca un fel de hardcore da, Wega, poate fi drop rateu mai mic oleaca la b/s da mai mare shansa asta e64naia la zatocika. Aici deam incepe variante ca treb sa faci bilete ca treb sa arzi haine ca treb sa scuipi peste umarul stang stind intrun picior cu ciorapi albi si intre timp sa mangai motanu la coaie ca sa tacesti ceva  :wizard:. Astai timp dedicat grindului, 1 zi intreaga de grind arde in 1 minut. hzn
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: pune un video cum tu tacesti ceva - macar ceva veselie va fi pe server vreau sa vad cum stai intr-un picior cu ciorapi albi si mangai motanu la coaie cu o mina si cu alta apeshi sa tacesti ceva :)
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: