Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost

  • 7 Răspunsuri
  • 1144 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« : Aprilie 05, 2020, 02:47:28 p.m. »
Buna, scriu aici pentru prima oara , sincer nu am ce sa spun despre "persoanele" care se joaca dupa noobi ae si dau gz tot tarkan-ul si desigur alte orase ., Care-i sensul ce va da voua asta?, da inteleg ca serverul e facut pvp , dar nu uitati va rog pvp e gold si altele evenimente dar , dar "ka4" haideti asa sa-i spunem- este "ka4" unde oameni normali se pun sa-si ridice lvl sa aiba placere de la joc , dar nu sa te scoli de la pc pe 3 minute sa maninci ceva si sa te trezesti ca esti deja mort in oras. Sincer nu am inteleg !!! , acesti oameni doresc mai repede sa se inchida server-ul ? , daca tot asa continua oameni nu o sa se joace ,maximum 2-3 saptamini si o sa inceapa asa se satura deja pina in git de ***** de noob ae , haideti va rog sa ne respectam si sa jucam normal , ca nu avem cite 10-11 ani sa facem breduri de acestia .WEGA!!! atrage atentie la postare te rog mult -server-ul trecut fix asta era   
cu o AE- pe nume BlackMamba care fix asa nu dade voie oamenilor sa staie normal in arena sau in alta parte ,bolnajior de om , ma repet inca odata SPER " persoanele " care fac asta sa citeasca postarea data si poate sa va ilumineze mintea ca asta nimic nimic absolut nu va da , voi dati dovada doar de degradati care ahahahaha am dat gz ahahaha si nu mai mult .
                                                                                                      O zi buna tuturor !!!!

                                                                           

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #1 : Aprilie 05, 2020, 02:55:09 p.m. »
Buna, scriu aici pentru prima oara , sincer nu am ce sa spun despre "persoanele" care se joaca dupa noobi ae si dau gz tot tarkan-ul si desigur alte orase ., Care-i sensul ce va da voua asta?, da inteleg ca serverul e facut pvp , dar nu uitati va rog pvp e gold si altele evenimente dar , dar "ka4" haideti asa sa-i spunem- este "ka4" unde oameni normali se pun sa-si ridice lvl sa aiba placere de la joc , dar nu sa te scoli de la pc pe 3 minute sa maninci ceva si sa te trezesti ca esti deja mort in oras. Sincer nu am inteleg !!! , acesti oameni doresc mai repede sa se inchida server-ul ? , daca tot asa continua oameni nu o sa se joace ,maximum 2-3 saptamini si o sa inceapa asa se satura deja pina in git de ***** de noob ae , haideti va rog sa ne respectam si sa jucam normal , ca nu avem cite 10-11 ani sa facem breduri de acestia .WEGA!!! atrage atentie la postare te rog mult -server-ul trecut fix asta era   
cu o AE- pe nume BlackMamba care fix asa nu dade voie oamenilor sa staie normal in arena sau in alta parte ,bolnajior de om , ma repet inca odata SPER " persoanele " care fac asta sa citeasca postarea data si poate sa va ilumineze mintea ca asta nimic nimic absolut nu va da , voi dati dovada doar de degradati care ahahahaha am dat gz ahahaha si nu mai mult .
                                                                                                      O zi buna tuturor !!!!

                                                                           
da , BlackMamba avea ceva dereglari  :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #2 : Aprilie 05, 2020, 02:58:42 p.m. »
Всегда будут дятлы, которые будут сливать со спотов, что бы их в топе не обогнали )) они не много контуженые в этом смысле. топ 1 и все)

Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #3 : Aprilie 06, 2020, 10:06:33 a.m. »
AE Noria ar trebui banată permanent!!! Mass KILL în fiecare zi face!!

Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #4 : Aprilie 06, 2020, 02:49:06 p.m. »
Ае Нория это Падонки))) ПАТРИК)

Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #5 : Aprilie 06, 2020, 09:14:23 p.m. »
este PWP server...e ceva normal
Jostic MTZ82 SkotobaZa

Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #6 : Aprilie 07, 2020, 04:29:00 a.m. »
Ce normal ? Sliv napastoi ?

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: Gz / kill de pe sorice-i de ae!!!! Max repost
« Răspuns #7 : Aprilie 07, 2020, 08:30:18 p.m. »
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel