ARENA

  • 13 Răspunsuri
  • 1390 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

ARENA
« : Aprilie 04, 2020, 12:35:09 a.m. »
Poate e timpu sa faci arena ??? daca nu vrei sa faci spoturile care erau fa cu magi ca sa nu poti afk sta.

Re: ARENA
« Răspuns #1 : Aprilie 04, 2020, 12:38:01 a.m. »
+

Re: ARENA
« Răspuns #2 : Aprilie 04, 2020, 12:58:18 a.m. »
Poate e timpu sa faci arena ??? daca nu vrei sa faci spoturile care erau fa cu magi ca sa nu poti afk sta.
Voi chiar nu ati inteles inca ca noi degeaba scriem aici....Noi scrim 100 oameni ca trebu sa scoata SD si este on omulean pe nume PAPURA si spune nu apoi WEGA face cum zice PAPURA si punct
Jostic MTZ82 SkotobaZa

Re: ARENA
« Răspuns #3 : Aprilie 04, 2020, 01:17:52 a.m. »
Papura scrie ca trebuie ARENA! sii om

*

Offline atvmtv

  • **
  • 80
  • Best of EE =)
    • Vezi Profilul
Re: ARENA
« Răspuns #4 : Aprilie 04, 2020, 10:18:47 a.m. »
+++ Pentru arena , Deja o luna avem de cind jucam greu merge lvl bc ds deja cam esti plictisit de acest qwest, da alt ceva de ales nu ai ai deoarice Kanturu este full .. Cred ca arena ar fi unica solutie de a rezolva aceasta problema !!!!!!!!!!!!!!!!!!
top 1 .... top ee !!!

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: ARENA
« Răspuns #5 : Aprilie 04, 2020, 12:32:44 p.m. »
Poate e timpu sa faci arena ??? daca nu vrei sa faci spoturile care erau fa cu magi ca sa nu poti afk sta.
is doar pentru asa schimbari !
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: ARENA
« Răspuns #6 : Aprilie 04, 2020, 12:34:15 p.m. »
Poate e timpu sa faci arena ??? daca nu vrei sa faci spoturile care erau fa cu magi ca sa nu poti afk sta.
is doar pentru asa schimbari !sau ca varianta faci relicsu mai rezistibil pentru caci,automat adaugind spoturi ...
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: ARENA
« Răspuns #7 : Aprilie 04, 2020, 03:11:21 p.m. »
Poate e timpu sa faci arena ??? daca nu vrei sa faci spoturile care erau fa cu magi ca sa nu poti afk sta.
Voi chiar nu ati inteles inca ca noi degeaba scriem aici....Noi scrim 100 oameni ca trebu sa scoata SD si este on omulean pe nume PAPURA si spune nu apoi WEGA face cum zice PAPURA si punct

Eu nu sunt cu stea in frunte,dar imi expun parerea mea personala,si a majoritatii din guild,caci nu toti stau pe forum...Avem diferite pareri si este normal,unica Adminul trebuie sa faca o decizie maximal obiectiva,si atit !! Nu v-a fac de rau,fiti seriosi !

Re: ARENA
« Răspuns #8 : Aprilie 04, 2020, 03:13:52 p.m. »
+++ Pentru arena , Deja o luna avem de cind jucam greu merge lvl bc ds deja cam esti plictisit de acest qwest, da alt ceva de ales nu ai ai deoarice Kanturu este full .. Cred ca arena ar fi unica solutie de a rezolva aceasta problema !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eu tot as dori sa fie Arena , dar sa nu fie afk arena !!! Dupa experienta serverului precedent,stateau zile inregi si faceau lvl,din cauza aceasta dinamica serverului se reduce si se pierde interesul de umblat la events !!

Re: ARENA
« Răspuns #9 : Aprilie 05, 2020, 11:56:49 a.m. »
++++ARENA :gamer1: :gamer1: :gamer1:

Re: ARENA
« Răspuns #10 : Aprilie 05, 2020, 03:00:46 p.m. »
он если и сделает арену, то вряд ли засунет уник на арене как было раньше))

Re: ARENA
« Răspuns #11 : Aprilie 05, 2020, 04:09:26 p.m. »
+++++++ Arena  goooo

Re: ARENA
« Răspuns #12 : Aprilie 06, 2020, 10:05:04 a.m. »
Wega un răspuns vă rog  :help: :help: :help:

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: ARENA
« Răspuns #13 : Aprilie 06, 2020, 11:05:40 a.m. »
WEGA hai wai la Petrea, da azi vrun raspuns nu ignora !