SPOTURI

  • 5 Răspunsuri
  • 950 Vizualizări

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

SPOTURI
« : Martie 30, 2020, 02:35:13 a.m. »
wega ori faci spoturi mai multe AIDA 2,Tarkan 2 (tantali,zaikan),kanturu in general fa multe spoturi inceput de la 1 pina la ultimu.Eu nu vad diferenta ca ai adaugat ceva spoturi, tot pe cele vechi ridicam lvl-uri.Ori pui arena ceva cum a fost cu magi ori fa ceva ca deja mi se incepe a face greata.

*

Offline MiraclE

  • *
  • 33
  • Выигравший никогда не скажет:Это всего лишь игра
    • Vezi Profilul
Re: SPOTURI
« Răspuns #1 : Martie 30, 2020, 02:41:37 a.m. »
++++++++++++++++++++

Re: SPOTURI
« Răspuns #2 : Martie 30, 2020, 10:34:20 a.m. »
Greata sustin :D ++++++++

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: SPOTURI
« Răspuns #3 : Aprilie 07, 2020, 08:33:49 p.m. »
wega ori faci spoturi mai multe AIDA 2,Tarkan 2 (tantali,zaikan),kanturu in general fa multe spoturi inceput de la 1 pina la ultimu.Eu nu vad diferenta ca ai adaugat ceva spoturi, tot pe cele vechi ridicam lvl-uri.Ori pui arena ceva cum a fost cu magi ori fa ceva ca deja mi se incepe a face greata.
+!
p.s. Rayness adauga bre ceva spoturi in Kantura sau Crywolf, online e 450 cu 5 spoturi in cruce in Kantura …. :big_boss:
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel

Re: SPOTURI
« Răspuns #4 : Aprilie 07, 2020, 08:37:04 p.m. »
+

*

Offline Piero

  • ****
  • 343
    • Vezi Profilul
Re: SPOTURI
« Răspuns #5 : Aprilie 08, 2020, 02:46:08 p.m. »
wega ori faci spoturi mai multe AIDA 2,Tarkan 2 (tantali,zaikan),kanturu in general fa multe spoturi inceput de la 1 pina la ultimu.Eu nu vad diferenta ca ai adaugat ceva spoturi, tot pe cele vechi ridicam lvl-uri.Ori pui arena ceva cum a fost cu magi ori fa ceva ca deja mi se incepe a face greata.
+!
p.s. Rayness adauga bre ceva spoturi in Kantura sau Crywolf, online e 450 cu 5 spoturi in cruce in Kantura …. :big_boss:
up
reD=),-SpaWn-,snakEEyes,Filtru,Kitsune,BlackMamba,RealSteel